Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Biznes Ekonomia > Analiza finansowa  

Linki
 • windykacja należności
 • ocena:
 • ocena gości:
Jesteśmy firmą windykacyjno-mediacyjną zajmująca się odzyskiwaniem długów.
Windykację polubowną prowadzimy w negocjacjach bezpośrednich co pozwala
skrócić czas odzyskiwania należności i zwiększa efektywność
egzekwowanego długu (78%).
Za zlecenie nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a naszym
wynagrodzeniem jest prowizja od wyegzekwowanej kwoty (już od 5%).
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Biznes Ekonomia > Consulting

Data dodania: Aug 26, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • infofinanse - kredyty inwestycje podatki, waluty | infofinanse.netportale.pl
 • ocena:
 • ocena gości:
Serwis oferujący informacje ze świata finansów. Codziennie aktualizowane artykuły. Kredyty, inwestycje, podatki, waluty, banki, oferty, informacje. Darmowy newsletter codziennie rano. Jeśli Twój zawód, to bankier. Jeśli pracujesz w sektorze finansowym. Ten portal jest skierowany do Ciebie. To prawdziwe centrum info finanse. Jeśli potrzebujesz informacji z zakresu: akcje finanse, lub przedsiębiorstwo finanse, albo: kredyty inwestycje podatki - tu znajdziesz wszystko, co Ci potrzebne.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Biznes Ekonomia > Consulting

Data dodania: Sep 3, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Dywersyfikacja, hedging - Dywersyfikuj.pl
 • ocena:
 • ocena gości:
Jeżeli inwestujesz w fundusze inwestycyjne, nasz system stosujący dywersyfikację i hedging pomoże Ci wybrać te najefektywniejsze i bezpieczne. Metodą na udaną inwestycję jest dywersyfikacja składników portfela inwestycyjnego, dobór instrumentów finansowych, pozwalający na minimalizację ryzyka. Profesjonalnie przeprowadzonych inwestycji nie da się stracić. Trzeba jedynie wiedzieć, jak to zrobić. Portal publikuje narzędzia niezbędne do profesjonalnego inwestowania oraz materiały zawierające informacje jak osiągnąć jak największy zysk przy jak najmniejszym ryzyku.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy

Data dodania: Sep 15, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • D4 Konsulting
 • ocena:
 • ocena gości:
D4 dostarcza kompleksowe usługi doradztwa biznesowego.
Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Oferujemy wsparcie w zakresie planowania, wdrożenia i optymalizacji rozwiązań strategicznych i operacyjnych zapewniających poprawę efektywności funkcjonowania przedsiębiorstw oraz ich stabilny rozwój.
Doradzamy w zakresie strategii, promocji, ekspansji, komunikacji oraz fuzji i przejęć.
Klientami D4 są firmy polskie chcące rozwijać współpracę w zakresie handlu i usług na rynkach europejskich, jak również firmy zagraniczne zainteresowane wejściem oraz rozwojem ich działalności na rynku polskim.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy

Data dodania: Oct 6, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Rynki kapitałowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Investorsi.pl - Serwis finansowy poruszający tematykę rynków kapitałowych. Znajdziesz tu również oferty banków i ich porównanie: kredyty gotówkowe, konta, lokaty, karty kredytowe. Materiały edukacyjne z zakresu analizy technicznej i analizy fundamentalnej poszerzą twoją wiedzę na temat inwestowania w akcje, kontrakty terminowe, opcje, waluty i obligacje.
Znajdziesz w tym miejscu ciekawostki i nowości ze świata filmu razem z recenzjami.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Biznes Ekonomia > Kredyty
Biznes Ekonomia > Banki

Data dodania: Oct 20, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Kredyty mieszkaniowe - Doradcy Bankexpert
 • ocena:
 • ocena gości:
Witryna przedstawia aktualne promocje na kredyty mieszkaniowe, gotówkowe oraz kontakt bezpośredni do niezależnych doradców kredytowych. Portal stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnych wizyt w oddziałach bankowych, gdyż wszystkie oferty przygotowywane są bezpośrednio przez instytucje finansowe. Ponadto w portalu znaleźć można aktualności ze świata banków, notowania i indeksy giełdowe, a także profesjonalne analizy eksperckie.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Kredyty mieszkaniowe
Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Biznes Ekonomia > Kredyty

Data dodania: Nov 20, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Presti dla firm - presti w biznesie, portal biurowy
 • ocena:
 • ocena gości:
Nasz portal świadczy usługi w internecie na rynku polskim i europejskim dla firm z szeroko pojętej branży biurowej , rynku nieruchomości , pozwalające dotrzeć do odbiorców szukających ofert związanych z organizacja biura (firmy) poprzez prezentacje firm uzyskują oni dostęp do poszukiwanych informacji w sposób kompleksowy, pozwalający na szybki kontakt w celu zamówienia konkretnej usługi w najbardziej im odpowiadającym miejscu.

Portal służy także nawiązywaniu nowych kontaktów miedzy firmami. Serwis jest również kierowany do ludzi którzy odnieśli sukces zawodowy jak i ludzi młodych chcących go odnieść.

Portal jest przeznaczony dla ludzi ceniących sobie styl i smak życia przez prezentowanie dobrej marki w otaczającym nas świecie (w biznesie , kulturze i sztuce, modzie , rozrywce na wysokim poziomie ).
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza

Data dodania: Dec 15, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0

8. Kredyty

 • Kredyty
 • ocena:
 • ocena gości:
Jest to pierwszy społecznościowy portal finansowy, który oferuje swoim użytkownikom możliwość dostępu do rzetelnych informacji odnośnie poszczególnych sektorów rynku finansowego. Na naszych stronach każdy użytkownik może łatwo i szybko przedstawić swoje spostrzeżenia, uwagi i opinie odnośnie konkretnych produktów czy instytucji finansowych. Jak również przedstawić pytania czy problemy, które postaramy się niezwłocznie opracować. Naszym największy atutem jest całkowita niezależność od jakichkolwiek instytucji finansowych, czy to prywatnych czy państwowych. Dlatego, nasz użytkownik może być w 100% pewny, że wszelkie informacje i rady jakich mu udzielimy powodowane są jedynie ze względu na jego własny interes i korzyść, a nie zaś korzyść danego banku czy instytucji finansowej. Gwarantujemy kompleksową informację oraz opracowania najważniejszych dla konsumenta zagadnień dotyczących dysponowania i lokowania swoich oszczędności.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Kredyty
Biznes Ekonomia > Analiza finansowa

Data dodania: Dec 25, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • POLARIS prewencja windykacyjna, windykacja należności
 • ocena:
 • ocena gości:
Oferujemy usługi w zakresie prewencji windykacyjnej oraz windykacji należności. Dyscyplinujemy odbiorców Klienta do regularnych i terminowych spłat zadłużenia. Zapewniamy wysoką jakość i etykę oferowanych usług. Nasza firma zajmuje się odzyskiwaniem należności. Jeżeli ktoś jest Ci winny pieniądze - zadzwoń do nas. Bez opłat wstępnych i zbędnych utrudnień. Na pewno Ci pomożemy. Pomagamy zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom. Dla przedsiębiorstw mamy coś ekstra w ofercie. Osoby zainteresowane naszą usługą zapraszamy do kontaktu z nami.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Biznes Ekonomia > Windykacja
Biznes Ekonomia > Consulting

Data dodania: Jan 14, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Specjalista ds. bezpieczeństwa gospodarczego
 • ocena:
 • ocena gości:
Witryna imienna specjalisty ds. bezpieczeństwa obrotu gospodarczego i windykacji: obsługa prawno-finansowa, detektywistyka i kryptografia komputerowa. Sprawy karne, cywilne i administracyjne. Obsługa radcowska wszelkich sporów sądowych przed sądami powszechnymi i administracyjnymi. Wybrane publikacje książkowe oraz reportaże autora dot. przestępczości zorganizowanej oraz polskiego systemu legislacyjnego.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Windykacja
Biznes Ekonomia > Analiza finansowa

Data dodania: Jan 21, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags