Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe  

Linki
 • Biuro rachunkowe Mysłowice
 • ocena:
 • ocena gości:
Biuro Investum to biuro rachunkowe z siedzibą w Katowicach i Mysłowicach. Nasza oferta skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorców oraz spółek kapitałowych i obejmuje usługi księgowe oraz kadrowe. Nasze biuro rachunkowe prowadzi księgi handlowe oraz podatkowe, również w językach obcych. W naszej ofercie znajduje się również świadczenie usług tłumaczeniowych, doradztwo podatkowe oraz gospodarcze. Zapoznaj się z nasza kompletną oferta zawartą na stronie www lub skontaktuj się telefonicznie z naszym konsultantem.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Data dodania: Jul 27, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Tanie biuro rachunkowe Katowice
 • ocena:
 • ocena gości:
Biuro rachunkowe Biuro na Start zostało stworzone z zamiarem świadczenia usług gronie osób, które każdego miesiąca podejmuje decyzję o otwarciu własnej firmy, spółki lub działalności gospodarczej.
Mamy świadomość, iż większość z tych osób ma częste problemy z rejestracją działalności lub spółki i brakiem wiedzy podatkowej. właśnie im oferujemy kompleksowe wsparcie księgowe.
Nasze biuro rachunkowe prowadzi preferencyjne warunki dla swoich produktów księgowych dla nowych firm.
Pierwsze 3 miesiące oferujemy usługi rachunkowe za 1zł plus VAT.
W kolejnych okresach proponujemy współpracę na bardzo atrakcyjnych warunkach ustalanych indywidualnie w zależności od potrzeb każdej firmy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Data dodania: Jul 27, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Biura rachunkowe Kielce
 • ocena:
 • ocena gości:
TBR Twoje Biuro Rachunkowe specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze księgowej większych jak także małych firm. Biuro rachunkowe Kielce w kwestii wykonywanych usług proponuje w szczególności: administrowanie ksiąg rachunkowych, wykonywanie sprawozdań statystycznych, wykonywanie zestawień podatkowych, to również usługi w zakresie kadr i płac dodatkowo księgowość uproszczona. Koszty za usługę określane są z każdym klientem osobno w zależności od charakteru realizowanej działalności. Tbr posiada ugruntowaną pozycję oraz wieloletnie doświadczenie pośród licznych reklamujących się pod frazą biura rachunkowe Kielce.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Data dodania: Jul 30, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Biuro rachunkowe GREEN TRUST Sp. z o.o.
 • ocena:
 • ocena gości:
Biuro rachunkowe GREEN TRUST Sp. z o.o. jest firmą nastawioną na potrzeby Klienta !

Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo–księgowymi.

Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.

Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak też spółki prawa handlowego.

Proponowana przez nas oferta adresowana zarówno do spółek handlowych, spółek osobowych i osób fizycznych obejmuje pełną obsługę:

* księgową
* podatkową
* kadrową
* płacową
* prawną
* finansową
* administracyjną
* reprezentacyjną

W naszym zespole zatrudniamy i współpracujemy z najlepszymi specjalistami:

* biegły rewident
* księgowi posiadający certyfikat Ministra Finansów
* prawnicy (w tym adwokat oraz radca prawny)
* specjaliści ds. kadrowych
* profesjonalne zaplecze obsługi biura

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług !

SPRAWDŹ NAS !

Oferujemy atrakcyjne promocje !
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Windykacja

Data dodania: Jul 30, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Godne uwagi usługi księgowe warszawa
 • ocena:
 • ocena gości:
Zespół Ared to krótko mówiąc bezpieczna rachunkowość warszawa. Świadczymy klientom usługi typu: fantastyczne doradztwo podatkowe warszawa, fenomenalne usługi rachunkowe warszawa po niskich kwotach. Teraz wybór biura rachunkowego jest pierwszą potrzebą. Jeżeli więc będziemy zbierać, stać nas będzie na drobiazgowe biuro rachunkowe Mokotów. Powinniśmy również upewnić się, czy inne usługi księgowe warszawa mieszczą się w ofercie. Reasumując: dostarczamy wiedzę na tematy takie jak: doradztwo podatkowe warszawa, bezpieczne usługi rachunkowe warszawa, sensowny biegły rewident warszawa, sensowne rozliczenia podatkowe, czy rachunkowość warszawa. Położeni jesteśmy w Warszawie, różne dzielnice jak praga południe czy mokotów. Ponadto musimy pamiętać, że głównie widoczne korzyści z wyboru biura rachunkowego przychodzą po latach. Nawet niewielkimi krokami, możemy zapewnić sobie spory profit. W związku z tym nie należy pomijać kwestii wyboru – przyjdź do nas (mokotów, praga południe lub Gocław). Oprócz powyższych kancelarię powinno wyróżniać solidność. Zobacz ofertę - efektywna księgowość Warszawa!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Data dodania: Aug 6, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Biuro rachunkowe Olkusz
 • ocena:
 • ocena gości:
Biuro Rachunkowe Sokrates S.C. ma siedzibę w Olkuszu. Firma powstała w 2006 roku, a jej wspólnicy posiadają licencję uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydaną przez Ministra Finansów. Zgodnie z obowiązującymi przepisami Biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A.

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie Naszych Klientów. Dlatego wychodzimy naprzeciw wszelkim ich oczekiwaniom, a sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego z Nich. Oferujemy rzetelną i profesjonalną obsługę księgowo-podatkową, a także kadrowo?płacową. Ponadto rozliczamy projekty Europejskiego Funduszu Społecznego, a także pomagamy w ich pisaniu tworząc niezbędne w projektach biznes plany.

W celu zapewnienia klientom kompleksowej obsługi stale współpracujemy z wyspecjalizowanymi doradcami podatkowymi, prawnikami oraz specjalistami w zakresie Funduszy Unijnych i Integracji Społecznej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Data dodania: Aug 20, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Fenomenalne usługi księgowe warszawa CFK
 • ocena:
 • ocena gości:
Biuro CFK z siedzibą w Warszawie, oferuje solidne usługi księgowe od 2004 roku. Zespół specjalizuje się oprócz tego w zapewnianiu spraw kadrowych i płacowych dla firm. Dzięki korzystaniu z usług zewnętrznego podmiotu zyskujemy ograniczenie kosztów operacyjnych, możemy skoncentrować się na priorytetowej działalności, a co najważniejsze przy zachowaniu pełnej poufności. Pracując z CFK otrzymacie Państwo nie tylko usługi księgowe warszawa, ale ponadto pełną pomoc. W dziedzinie naszych kompetencji znajdują się też kadry i płace warszawa, zgłaszanie pracowników do ZUS, tworzenie kartotek pracowniczych, list płac, zaliczek na podatek dochodowy. Zajmujemy się oprócz tego tworzeniem oraz dostarczaniem do ZUS i Urzędów Skarbowych deklaracji i rozliczeń. CFK - solidne biuro rachunkowe mokotów stara się zawsze świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Sprawdź naszą ofertę: sumienne usługi księgowe ursynów!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Data dodania: Aug 10, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • biuro rachunkowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Ewidencje finansowo – księgowe, sprawozdawczość finansowa, tworzenie biznes planów, organizacja efektywnego zarządzania czasem, rachunki: kosztów, zysków i strat. Profesjonalna obsługa przez biuro rachunkowe. Pomożemy ograniczyć koszty związane z prowadzeniem dokumentacji w każdej firmie, wypełniamy deklaracje podatkowe. Szczecin.Naszą ofertę kierujemy do firm jednoosobowych i spółek. Prowadzimy ewidencje finansowo – księgowe, sporządzamy biznes plany i analizy finansowe. Biuro rachunkowe Ebriso pomoże ograniczyć Państwa koszty związane z prowadzeniem firmy. Oferujemy wszelką pomoc w zakresie rachunkowości zarządczej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Data dodania: Aug 19, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Biuro Podatkowe Bydgoszcz
 • ocena:
 • ocena gości:
Dręczą Cię wysokie stawki podatku. Masz dość stania w kolejkach w urzędzie skarbowym. Narzekasz na brak czasu. Zdarza Ci się zapomnieć o terminach płatności zobowiązań wobec Skarbu Państwa.
Biuro rachunkowe ''BIURO-MAX'' specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac.
Usługi naszego biura obejmują całokształt spraw związanych z księgowością i prawidłowym funkcjonowaniem firmy.
Biuro rachunkowe BIURO- MAX kieruje swoją ofertę do wszystkich osób, które chcą bezpiecznie prowadzić swoje interesy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Data dodania: Aug 19, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Świetny audyt księgowy warszawa Amrod
 • ocena:
 • ocena gości:
Biuro Amrod zapewnia dobre doradztwo podatkowe warszawa. Oferujemy Państwu następujące usługi: sensowne usługi księgowe warszawa, profesjonalne badanie bilansu warszawa po konkurencyjnych kwotach. W dzisiejszych czasach wybór firmy jest przymusem. Jeżeli więc planujemy zbierać, stać nas będzie na niedrogie biuro rachunkowe Mokotów. Powinniśmy też zobaczyć, czy efektywny audyt księgowy warszawa jest wyszczególniony w ofercie. Reasumując: dostarczamy informacji z zakresu: doradztwo podatkowe warszawa, standardowe usługi rachunkowe warszawa, profesjonalne biuro rachunkowe warszawa ochota, tanie usługi księgowe warszawa. Znajdujemy się w Warszawie, w różnych dzielnicach, np. praga południe czy mokotów. Ponadto musimy pamiętać, że najczęściej zauważalne zyski z kwestii takiej jak badanie bilansu warszawa są nieocenione.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Data dodania: Sep 3, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags