Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Biznes Ekonomia > Consulting > Jakość  

Linki
 • Systemy zarządzania jakością
 • ocena:
 • ocena gości:
Strona firmowa Dr Halicki i Partnerzy dostarcza szczegółowych informacji o ofercie firmy w zakresie szkoleń i pomocy przy wdrażaniu nowoczesnych systemów kontroli i zarządzania jakością. Firma specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń dla pracowników, audytorów wewnętrznych i kadry zarządzającej z zakresu systemów kontroli jakości opartych o polskie i międzynarodowe normy. W zakres świadczonych usług wchodzi także audyt i consulting oraz pomoc konsultantów podczas całego cyklu wdrażania danego systemu zrządzania.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Consulting > Jakość

Data dodania: Nov 6, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • YPI Consulting- Badaniamarketingowe, doradztwo strategiczne- Kraków
 • ocena:
 • ocena gości:
YPI Consulting oferuje swoim klientom kompleksowe usługi w dziedzinie doradztwa strategicznego: analizę konkurencji, wyszukiwanie partnerów, sporządzanie biznesplanów, planów rozwoju eksportu. W swojej ofercie posiada również badania marketingowe, w tym badania rynku, badania wizerunku marki, badania preferencji konsumenta, badania cenowe, oraz badania segmentacyjne. Siedziba YPI Consulting znajduje się w Krakowie przy ulicy Mogilskiej 43.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Consulting > Jakość

Data dodania: Apr 6, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Tajemniczy Klient
 • ocena:
 • ocena gości:
Tajemniczy gość, tajemniczy klient to usługa polegająca na badaniach produktów, pracowników i firm. Tajny klient podaje się za klienta danej placówki, sklepu i przeprowadza badanie testowe. Później odpowiada na pytania w ankiecie o jakości obsługi. Takie badanie stanowi podstawę do weryfikacji i oceny jakości pracy. Na tej podstawie tworzony jest szczegółowy raport, który stanowi podstawę do wystawienia oceny pracownikom za prowadzone firmy czy tez firmy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Consulting > Jakość
Biznes Ekonomia > Analiza finansowa

Data dodania: Sep 3, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Tłumaczenie ukraiński
 • ocena:
 • ocena gości:
Profesjonalne centrum tłumaczeń, jakim jest Futura Centrum Językowe, nieustannie dokłada wszelkich starań, by jak najsprawniej realizować projekty swoich klientów w dziedzinie tłumaczeń różnorodnych tekstów, od specyfikacji medycznych po CV. Przedsiębiorstwo Futura Centrum Językowe stale tłumaczy setki stron tekstów dla klientów indywidualnych i biznesowych. Są to głównie: instrukcje obsługi maszyn i urządzeń, specyfikacja produktów oraz curriculum vitae. Do wykonania zamówienia dobierany jest profesjonalista z wielu, często niszowych, branż, tak więc firma Futura wszystkie wykonywane projekty traktuje w zupełnie oryginalny sposób.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Consulting > Jakość

Data dodania: Sep 3, 2010 Trafień: 6 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Praca dla lekarzy
 • ocena:
 • ocena gości:
Praca dla lekarzy w Niemczech. Jesteśmy niemiecką firmą szukającą w Polsce lekarzy chcących pracować w Niemczech. Nie mówisz po niemiecku? Jeśli stwierdzimy że masz predyspozycje do nauki tego języka nauczymy Cię niemieckiego i Ci za to jeszcze zapłacimy ! Szukamy lekarzy wszystkich specjalizacji, lekarzy chcących robić specjalizacje, staż oraz młodych lekarzy. Mamy obecnie wiele miejsc pracy w prywatnych katolickich szpitalach w małych miejscowościach w Niemczech zachodnich gdzie koszty utrzymania są mniejsze niż w niektórych miastach w Polsce natomiast zarobki zaczynają się od 40.000 Euro brutto rocznie. Praca dla lekarzy u nas to sama przyjemność. Od 2007 roku pomogliśmy zaistnieć na niemieckim rynku pracy już ponad 140 polskim lekarzom oraz stażystom wraz z ich rodzinami. Zaufało nam bardzo wiele niemieckich klinik, szpitali i przychodni prywatnych. Cieszymy się na współpracę z Państwem i zapraszamy na naszą stronę www.futur1.pl na której opisany jest cały proces rekrutacyjny. Praca dla lekarzy to my.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Praca
Biznes Ekonomia > Consulting > Jakość
Edukacja Nauka > Kursy językowe

Data dodania: Sep 28, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

6. c

 • c
 • ocena:
 • ocena gości:
W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty osprzętu elektrycznego firmy Aling Conel. Wszystkie produkty ALING CONEL są wykonane z najwyższej jakości materiałów produkowanych w Serbii. Części plastikowe wykonane są z materiałów odpornych na działanie promieni UV, które nie zawierają substancji chemicznych niebezpiecznych dla zdrowia. Produkty podzielone są na kategorie:
1. Prestige Line – produkty najwyższej technologii z wysoko kwalifikowanych materiałów. Wizualnie świetnie komponują się do nowoczesnych wystrojów. Łatwy montaż ,prosta instalacja , możliwość różnych kombinacji kolorów , różnorodne ramki , dożywotnia gwarancja .
2. Aling Mode – Jest to całkowicie odmienne podejście w domu instalacji elektrycznej z modułowych elementów zasilania na ścianie.
3. Power Line – dla przemysłu . Wyłączniki idealnie nadają się do instalacji elektrycznych o stopniu ochrony ip-44.
4. Armor line - Wyłączniki idealnie nadają się do instalacji elektrycznych o stopniu ochrony ip-54.
Kategoria:   Firmy wg branż > Handel
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Biznes Ekonomia > Consulting > Jakość

Data dodania: Mar 4, 2011 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • lean manufacturing
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma TQM Training & Consulting Polska Sp. z o.o. oferuje obszerny zakres szkoleń związanych z systemami zarządzania. Świadczy usługi doradcze w obszarach wdrażania systemów z założeniem, iż system ma być zoptymalizowany, innowacyjny i maksymalnie dopasowany do potrzeb klienta, dający możliwości rozwojowe organizacji.Firma gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług, satysfakcję klienta. Szkolenia ISO, szkolenia związane z personelem odpowiedzialnym za jakość, czyli kontroler jakości, specjalista ds. jakości, menedżer jakości, czy pełnomocnik jakości oraz kadrą dokonującą audytów - audytor wewnętrzny oraz audytor jakości. Poza tym firma oferuje również szkolenia z zakresu: Lean Manufacturing, Problem Solving, FMEA oraz PPAP.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > BHP
Biznes Ekonomia > Consulting > Jakość
Edukacja Nauka > Szkolenia

Data dodania: Apr 20, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Zarządzanie projektami
 • ocena:
 • ocena gości:
Witryna vademecumzarzadzania.pl prezentuje wszystkie najciekawsze zagadnienia z problematyki zarządzania. Na tej stronie posiadamy ogrom produktów dostosowanych do potrzeb każdego Klienta. W prezentowanej ofercie oferujemy doskonalenie systemów zarządzania, które są konieczne do organizowania w zasadzie każdej dużej firmy. Zapraszamy wszyskie zaintreowane tematyką osoby do regularnego śledzenia strony.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Consulting > Jakość
Edukacja Nauka > Opracowania
Internet > Blogi

Data dodania: Mar 6, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Fotoksiążka- flagowy produkt Cewe Color
 • ocena:
 • ocena gości:
Cewe Fotoksiążka to świetny sposób na zgromadzenie swoich pamiątek w postaci zdjęć, tak ważnych dla nas uwieczniające wydarzenia na przykład komunię naszych pociech . Oferta Cewe Color daje nam do dyspozycji bardzo funkcjonalne urządzenie, zawsze zdjęcia mi się gdzieś gubiły , zawieruszały a fotoksiążka własnie w fajny sposób kompletuje nam je i podaje w bardzo przejrzystej formie. Wielkim plusem jest to ze każdy przeciętny klient może sobie na takie coś pozwolić i cieszyć się jej funkcjonalnością .
Kategoria:   Kultura Sztuka > Fotografia
Biznes Ekonomia > Consulting > Jakość
Dom Wnętrze > Obrazy

Data dodania: May 23, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Oferent - www.oferent.com.pl
 • ocena:
 • ocena gości:
Platforma internetowa oferent.com.pl kieruje swoje działania do mniejszych i większych firm z całego kraju. Dzięki nam przedsiębiorcy codziennie mają najświeższe zamówienia publiczne, w których mogą wziąć udział. Każdy użytkownik posiada swoje konto, gdzie może modyfikować ustawienia oraz obserwować konkretne przetargi. Firmy mają także opcję dodawania własnych ogłoszeń i zapytań co zwiększa ich szansę na zdobycie zaufanych partnerów biznesowych. Stworzyliśmy też bazę podwykonawców, gdzie prezentujemy firmy ze wszystkich branż. Jeżeli chcesz sprawdzić usługę zarejestruj się i skorzystaj z bezpłatnego okresu testowego. Oddzwonimy i wtedy podejmiesz decyzje o ewentualnej współpracy!
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Przetargi
Biznes Ekonomia > Consulting > Jakość

Data dodania: Dec 3, 2013 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags