Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne  

Linki
 • Jak dostać dotację
 • ocena:
 • ocena gości:
Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie jak otrzymać dotację europejską musisz odwiedzić Portal Funduszy Europejskich, stanowi on punkt informacyjny dla osób poszukujących tego typu informacji. W ramach portalu działa wyszukiwarka dotacji dzięki której w prosty i szybki sposób znajdziesz wszelkie odpowiedzi. Już nie zastanawiaj się dłużej jak dostać dotację, wejdź i sam sprawdź.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia

Data dodania: May 29, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Biuro Rachunkowe Kraków - KONTO
 • ocena:
 • ocena gości:
Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia profesjonalnie dobrana kadra pracownicza, korzystająca z możliwości jakie stwarza firma - stałego dostępu do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych. Świadczymy usługi w zakresie: prowadzenia ksiąg rachunkowych spółek i osób fizycznych, prowadzenia księgowości wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, prowadzenia podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu, pełnej obsługi kadrowo-płacowej, wyprowadzania zaległości. Oferujemy możliwość dojazdu do klienta po odbiór dokumentów.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne

Data dodania: May 29, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Piotr Chmiel - Kancelaria Prawna Rzeszów, obsługa prawna, radcy prawni, adwokaci, Rzeszów
 • ocena:
 • ocena gości:
Prowadzona przeze mnie Kancelaria Prawna specjalizuje się w kompleksowej obsłudze krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych, znajdujących się w różnych stadiach swojego rozwoju, w tym w upadłości.

Kancelaria utrzymuje stałą współpracę z notariuszami, adwokatami, radcami prawnymi i aplikantami. Posiada również stały kontakt ze środowiskiem naukowym, w szczególności z wybitnymi specjalistami prawa gospodarczego i międzynarodowego w tym europejskiego.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne

Data dodania: Jun 8, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • rośliny cebulowe
 • ocena:
 • ocena gości:
W tej chwili w Naszym sklepie dostępna jest oferta wiosenna na sezon 2009.

Tworząc ofertę będziemy starali się wprowadzać nowości wchodzące na polski rynek, oraz będziemy wybierać produkty o bardzo dobrej jakości.

Zapraszamy do zakupów

Cebulki Kwiatowe, Bulwy Bylin Oraz Kłącza Roślin Ozdobnych Do Posadzenia w Ogrodzie i Nie Tylko. Hurt, Detal. Kwiaty, rośliny cebulowe, rośliny ogrodowe, kwiaty ogrodowe, kwiaty cebulowe, Cebule kwiatowe, cebulki kwiatowe, tulipany, krokusy, narcyzy, hiacynty, byliny i kłącza.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne

Data dodania: Jul 27, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Doradztwo personalne
 • ocena:
 • ocena gości:
Doradztwo personalne jest naszą specjalnością, posiadamy wieloletnie doświadczenie w selekcji i rekrutacji kandydatów, dzięki czemu możemy Wam zagwarantować usługi na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, na początku dokładnie poznajemy Państwa potrzeby i wymagania, a następnie je realizujemy. Chętnie dokonujemy analizy potrzeb personalnych z naszymi Klientami, otrzymując w ten sposób najbardziej efektywne rozwiązania personalne w firmie Klienta.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne

Data dodania: Jul 27, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Zainteresowania zawodowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Test wskazujący Twoje predyspozycje i zainteresowania zawodowe. Test ten jest znakomitym narzędziem przy poszukiwaniu nowej pracy, gdyż może pomóc podjąć decyzję dotyczącą wyboru na wykonywany zawód w przyszłości. Wystarczy oznaczyć swoje cechy charakteru, zgodne z Twoimi zainteresowaniami, a algorytm testu dokona obszernej analizy Twoich zawodowych predyspozycji.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Praca
Edukacja Nauka > Szkolenia

Data dodania: Aug 18, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Perspektywa - firma szkoleniowo-doradcza
 • ocena:
 • ocena gości:
PERSPEKTYWA

to firma szkoleniowo-doradcza z Zakopanego. Jej atutami są: praktyczne doświadczenie wynikające z wieloletniej działalności w tym sektorze usług, współpraca z najlepszą kadrą szkoleniowców i konsultantów, nieustanne udoskonalanie się i uaktualnianie oferty, elastyczność działania oraz otwarcie na potrzeby i sugestie PT Klientów. Założycielem i właścicielem "Perspektywa" jest trenerka Anna Kucybała.
"Perspektywa" jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku usług szkoleniowych i doradczych. Chcemy, aby nasi Klienci - kadra zarządzająca i pracownicy - mogli skorzystać z szerokiego pakietu nowoczesnych, skutecznych narzędzi i usług w obu powyższych zakresach - a dzięki temu osiągnąć własny, na miarę swych oczekiwań i wyzwań, sukces.

Nasza firma - to przede wszystkim ludzie, którzy ją współtworzą. Wszyscy są specjalistami posiadającymi najwyższe kwalifikacje i umiejętności; ich atutem jest solidne wykształcenie specjalistyczne - połączone z dużym doświadczeniem zawodowym i wiedzą praktyczną.

Przekłada się to na formę kontaktu prowadzących szkolenia z uczestnikami szkoleń: zajęcia nie tylko uzupełniają i porządkują wiedzę teoretyczną, ale przez cały czas nawiązują do konkretnych potrzeb, oczekiwań i doświadczeń grupy, są też prowadzone w interesujący i atrakcyjny sposób. Podobnie praktyczne i interaktywne jest doradztwo prowadzone przez naszych konsultantów.

Tematyka oferowanych przez nas szkoleń i doradztwa obejmuje głównie takie dziedziny, jak: prawo, psychologia, ekonomia, zarządzanie, etyka - oraz rozmaite zagadnienia pokrewne.


Nasze działania koncentrujemy w czterech głównych obszarach, którymi są:

* Szkolenia
* Doradztwo HR
* Coaching
* Organizacja imprez i konferencji.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Edukacja Nauka > Szkolenia

Data dodania: Aug 18, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Testy rekrutacyjne dla pracowników
 • ocena:
 • ocena gości:
Wybierasz się w najbliższym czasie na rozmowę kwalifikacyjną i martwisz się możliwymi pytaniami lub testami zawodowymi? Nie przejmuj się! Prezentujemy dla Ciebie specjalny serwis pracy, w którym znajdziesz wiele testów zawodowych i rekrutacyjnych, znajdziesz odpowiedź do której pracy najlepiej się nadajesz, jakie masz predyspozycje zawodowe. W serwisie są ponadto poruszane ogólne tematy psychologii pracy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Praca
Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne

Data dodania: Aug 18, 2009 Trafień: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 2
Najlepszy
 • Payroll Consulting - kadry i płace Warszawa: outsourcing kadr, doradztwo kadrowe, outsourcing płac,
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Payroll Consulting dostarcza kompleksowe usługi w zakresie kadr i płac. Oferowany przez Payroll outsourcing kadr zapewnia profesjonalną obsługę kadrową. Firma ponosi odpowiedzialność za naliczanie płac w ramach outsourcingu płacowego. Payroll Consulting jest doświadczoną firmą w branży usług kadrowo-płacowych. Nasze umiejętności pozwalają na w pełni zintegrowaną obsługę firm w szczególności dotyczącej naliczania płac i doradztwa kadrowego.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne

Data dodania: Aug 18, 2009 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • †łumaczenia przysięgłe języka angielskiego, hiszpańskiego, portugalskiego
 • ocena:
 • ocena gości:
Tłumaczenia ustne i pisemne. Specjalizacja w języku hiszpańskim, portugalskim, angielskim. Tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne. Tłumaczenia biznesowe i doradztwo językowe. Organizacja konferencji, szkoleń, eventów. Wysoka jakość świadczonych usług. Przyjmujemy zlecenia z całej Polski. Siedziba Wrocław.
Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą, z sześcioletnim doświadczeniem w tłumaczeniach i doradztwie językowym. Swoją ofertę wzbogaciliśmy o kompleksową obsługę firm, instytucji i klientów indywidualnych w zakresie organizacji konferencji, eventów, szkoleń i spotkań biznesowych oraz całej gamy usług tłumaczeniowych. Dostosowujemy projekty, produkty i usługi do wymagań językowych obowiązujących na wskazanych rynkach lokalnych. Skupiamy się przede wszystkim na jakości świadczonych usług i zapewniamy wysokie standardy poufności.

Zajmujemy się również załatwianiem spraw urzędowych, organizowaniem szkoleń, obsługianiem konferencji, seminariów, eventów, imprez okolicznoścowych i spotkań integracyjnych, rezerwacją miejsc noclegowych i wynajmem samochodu.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne

Data dodania: Sep 3, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags