Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia  

Linki
 • Rozliczanie projektów unijnych.
 • ocena:
 • ocena gości:
Księgowość i rozliczanie dla przedsiębiorców prowadzących działania dofinansowane z funduszy unijnych. Kompleksowy zakres usług od kadr i płac, przez podatki do rozliczania projektu przed instytucją nadzorującą. Nasza oferta obejmuje świadczenie usług polegających na kompletnym rozliczeniu projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, tj.: sporządzanie wniosków o płatność, przygotowywanie opisu dokumentów księgowych niezbędnych do rozliczenia projektu, przygotowywanie oświadczeń, wyjaśnień i uzupełnień do wniosków, sporządzanie umów z podwykonawcami, zleceniobiorcami i pracownikami etc. Rozumiemy, że każdy z projektów UE jest unikatowy dlatego też nasza oferta jest elastyczna i chętnie dopasujemy się do najbardziej złożonych wymagań.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia

Data dodania: Dec 27, 2010 Trafień: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 3
 • Ubezpieczenia Wrocław
 • ocena:
 • ocena gości:
Asekura Broker to wykwalifikowana kancelaria ubezpieczeniowa z Wrocławia. Cechujemy się niemalże dwudziestoletnim doświadczeniem, wysoką jakością uskutecznianych działań oraz obsługą podmiotów gospodarczych w różnorakich sektorach przemysłowych. Ubezpieczająca Wrocław Asekura Broker jest firmą odznaczoną wieloma certyfikatami w zakres, których zaliczyć można w szczególności certyfikaty ISO, AXA, Generali, Atena lub też Hybryda. O rzetelności naszych usług świadczy również obszerna lista referencji, którą odnajdziecie Państwo na naszym portalu. Po udzieleniu nam pełnomocnictwa, gwarantujemy między innymi sporządzenie i wprowadzenie najefektywniejszego programu ubezpieczeniowego, sukcesywne negocjacje warunków umów z ubezpieczycielami czy także w przypadku potrzeby, monitoring procesu odszkodowawczego. Dzięki nam ubezpieczenie we Wrocławiu przestaje być problemem. Należyte reprezentowanie Państwa jednostek gospodarczych jest dla nas najważniejsze. Przekonajcie się więc, że Asekura Broker i jej wrocławscy ubezpieczyciele, zrealizują wszystkie Państwa wymogi.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia

Data dodania: Dec 27, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Kantor Rzeszów
 • ocena:
 • ocena gości:
Kantor wymiany walut Exchange działa na terenie Rzeszowa. Firma posiada dwie placówki, jedną w centrum Rzeszowa przy ulicy Grunwaldzkiej oraz drugą placówkę przy ulicy Grottgera. 
Firma stara się zaproponować wszystkim klientom najkorzystniejsze ceny walut, zarówno kupna jak i sprzedaży. Informację na temat kursów można nabyć telefonicznie: 17 784 40 39 lub poprzez naszą stronę internetową: kantorywalut-rzeszow.pl/, jednakże należy pamiętać, iż mimo że witrynę staramy się aktualizować każdego dnia, to jednak ceny podane na stronie nie są wiążące i by oficjalnie je potwierdzić prosimy o telefon. 
Naszą stronę można odnaleźć w Google.pl pod takimi wyrażeniami branżowymi jak kantor Rzeszów, czy wymiana walut Rzeszów. 
Zapraszamy wszystkich do odwiedzin i kontaktu z nami, dla stałych klientów oraz tych którzy wymieniają większe Supy istnieje możliwość minimalnej negocjacji ceny.

Kantor Wymiany Walut
Grunwaldzka 19
Rzeszów 35-068
(017) 784 40 39
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Kraje Miasta Regiony > Podkarpackie

Data dodania: Jan 7, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Kredytowy Katalog Dobrych Stron
 • ocena:
 • ocena gości:
Katalog stron www.finna.pl prezentuje najlepsze produkty z kategorii bankowości, finansów w postaci listy stron internetowych. Struktura katalogu stron to przejrzyste kategorie/podkategorie finansowe, dlatego dodanie wpisu jest wyjątkowo łatwe i szybkie.Oceniamy wnikliwie wpisy bankowe. Propozycje katalogu to m.in. kredyty gotówkowe, kredyty mieszkaniowe, instytucje finansowe, doradztwo finansowe, konta, serwisy finansowe, serwisy bankowe, najnowsze informacje finansowe. Zapraszamy strony związane z finansami do dodania prezentacji w serwisie.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Kredyty
Internet > Katalog stron
Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia

Data dodania: Jan 7, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Katalog stron
 • ocena:
 • ocena gości:
Katalog finansowy www.KredytyDlaCiebie.com.pl przedstawia dobre oferty kategorii bankowości, finansów w postaci prezentacji www. Struktura serwisu to jasne kategorie i podkategorie z branży finansowej, dlatego dołączenie wizytówki do katalogu jest łatwe i szybkie. Moderujemy dokładnie wszystkie dodane strony kredytowe. Oferta serwisu to m.in. kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, produkty kredytowe, doradztwo inwestycyjne, leasing, serwisy bankowe. Zapraszamy strony kredytowe do dodania wpisu w serwisie - katalogu stron.
Kategoria:   Internet > Katalog stron
Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Biznes Ekonomia > Kredyty

Data dodania: Jan 18, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Biznes plany, biznes plany Warszawa, Analizy finansowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Sam pomysł na biznes nie wystarczy. Jeżeli planujecie rozpocząć działalność gospodarczą lub pozyskać środki na inwestycje potrzebujecie profesjonalnie przygotowanych biznes planów. Biznes plan to wizytówka Twojej firmy, a więc opracowanie go warto powierzyć profesjonalistom. Wszystkie tworzone przez nas biznes plany dostosowane są do wymagań banku lub innej instytucji finansującej, specyfiki inwestycji i potrzeb Klienta. Nasz doświadczony zespół pomógł rozwinąć skrzydła już wielu przedsiębiorcom. Od lat współpracujemy z największymi bankami i szukamy dla naszych Klientów najkorzystniejszych rozwiązań. To co nas wyróżnia to indywidualne podejście i ścisła kooperacja z Klientem. Współpracę rozpoczynamy od dokładnej analizy potrzeb, sytuacji finansowej firmy oraz opłacalności inwestycji. Następnie na podstawie obustronnych ustaleń przygotowujemy biznes plany dla naszych klientów.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza

Data dodania: Jan 26, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • e-Rankingi, rankingi OFE, Ubezpieczeń, Lokat, Kredytów
 • ocena:
 • ocena gości:
Portal wielotematyczny z zakresu finansów. Uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące ubezpieczeń, kredytów, lokat itp. Dowiedz się wszystkiego, co należy wiedzieć w tym zakresie. Poznasz oferty firm, które obecnie znajdują się na rynku. Możesz z nich skorzystać on-line. Poza tym poznaj ranking OFE, ranking Ubezpieczeń, ranking Lokat, ranking Kredytów. Wszystko w jednym miejscu.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia

Data dodania: Mar 19, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • OFE Polsat strona przedstawiciela
 • ocena:
 • ocena gości:
Strona przedstawiciela Otwartego Funduszu Emerytalnego Polsat. Poświęcona tematyce związanej z emeryturami, a szczególnie funduszowi OFE Polsat. Znajdziesz na niej informacje o funduszu, a przede wszystkim jego zalety. Dowiesz się dlaczego warto przyłączyć się do [url="http://www.polsat.centrumofe.com"]OFE Polsat.[/url] Otrzymasz odpowiedzi na często zadawane pytania o fundusz. Poza tym można pobrać dane m.in. prospekt funduszu. Na stronie znajdują się rankingi OFE, a najważniejsze, że możesz zapisać się do [url="http://www.polsat.centrumofe.com] Polsat OFE on-line[/url]. Można także przepisać się do Polsat OFE z innego funduszu.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia

Data dodania: Mar 19, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Rankingi OFE
 • ocena:
 • ocena gości:
Ranking OFE to portal zawierający informacje o polskim systemie emerytalnym oraz II filarze. Znajdujący się na stronie, aktualizowany na bieżąco niezależny ranking OFE jest pomocny w wyborze najlepszego OFE. Odpowiadamy na pytania związane z OFE. Na najczęściej zadawane znajdziesz odpowiedzi na stronie. Infolinia umożliwi zmianę lub zapisanie się do OFE on-line. Nie czekaj na losowanie i już dziś wybierz zapisz się do OFE.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia

Data dodania: Mar 19, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Tanio ubezpieczenia przez internet
 • ocena:
 • ocena gości:
Jak zatem widać, nie tylko możemy zakupić ubezpieczenia przez Internet, ale też dowiedzieć się, jak wysoką składkę będziemy musieli opłacać. Trzeba tu dodać, iż niewątpliwie globalna sieć w kwestii tej, bardzo nam pomaga. Również i towarzystwa ubezpieczeniowe starają się ułatwić swoim klientom życie. Zakup polis przez Internet to także ułatwienie dla pracowników ubezpieczalni. Dzięki takiej możliwości, kolejki ograniczone są do minimum.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia

Data dodania: Mar 22, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags