Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Biznes Ekonomia > Masarnie, ubojnie, rzeźnie  

Linki
  • Ubojnia Kraków
  • ocena:
  • ocena gości:
Oferujemy skup, ubój trzody chlewnej oraz sprzedaż półtusz wieprzowych. Nasza ubojnia trzody chlewnej działa od wielu lat na terenie Małopolski, dlatego jesteśmy firmą sprawdzoną i można nam zaufać. W dzisiejszych czasach bardzo ważna cechą w produkcji i przetwarzaniu żywności jest jakość, a my wiemy jak ją zapewnić. Dzięki stałym i sprawdzonym dostawcom trzody, możemy zaproponować Państwu doskonałej jakości mięso z którego można wyprodukować wysokiej jakości wyroby garmażeryjne. Wejdź na naszą stronę i zaponaj się ze szczegółami oferty. Zapraszamy do kontaktu
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Masarnie, ubojnie, rzeźnie
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie

Data dodania: Nov 19, 2010 Trafień: 18 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Popularny
  • Firma OLIMPEK - Hurtownia Drobiu
  • ocena:
  • ocena gości:
Olimpek Sp. z o.o. to firma istniejąca na polskim rynku od 1997 roku. Najważniejszym zakresem naszej działalności jest dystrybucja mięsa, wędlin i drobiu na terenie woj. podkarpackiego. Ponadto posiadamy własny zakład rozbioru drobiu. Jesteśmy rodzimą firmą produkcyjną-handlową. Docieramy do dużej grupy odbiorców tak hurtowych, jak również detalicznych. Naszym ważnym atutem są bardzo atrakcyjne ceny, które osiągnęliśmy dzięki dobrej oraz bezpośredniej współpracy z najlepszymi producentami mięsa.
W naszym asortymencie odnajdą Państwo zdrowe i smaczne produkty, tj.: schab chłopski, szynka wiśniowa, polędwica miodowa czy też szynka bursztynowa. Produkcja drobiu i hodowla drobiu dostarczają nam też wiele wartościowych produktów, tj.: mięso kurczaka gulaszowe czy udziec indyczy. Warto zapoznać się również z promocjami, jakie proponuje hurtownia drobiu.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Podkarpackie
Biznes Ekonomia > Masarnie, ubojnie, rzeźnie
Firmy wg branż > Artykuły spożywcze

Data dodania: Dec 20, 2010 Trafień: 5 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Najlepszy
  • Masarnia, Polmar, Krzepice
  • ocena:
  • ocena gości:
Nasza masarnia oferuje Państwu:
- wędliny
- drób
- mięso wołowe
- mięso wieprzowe
Ponadto oferujemy usługi w ogólnie rozumianym uboju dla różnych zakładów czy też klientów indywidualnych. Masarnia Polmar posiada własny transport, niezbędne certyfikaty oraz doświadczenie które przy naszej pracy bardzo się przydaję.
Masarnia Polmar mieści się w Krzepicach. Krzepice położone są w niedalekiej odległości od największych miast naszego regionu Częstochowy i Opola. Zapraszamy do współpracy krótkoterminowej jak i długofalowej, ponieważ jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój naszej masarni.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Masarnie, ubojnie, rzeźnie

Data dodania: Aug 26, 2011 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :
Przejdź do kategorii:

Popular Tags