Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Biznes Ekonomia > Media  

Linki
 • 3Oranges Wrocław, www.agencja-wroclaw.net
 • ocena:
 • ocena gości:
Zajmujemy się marketingiem fullservice dla klientów z Polski i zagranicy. Posiadamy doświadczenie w obsłudze dużych firm oraz małych przedsiębiorstw. Tworzone przez nas kampanie marketingowe skutecznie pozyskują klientów oraz zdobywają zlecenia. Naszą specjalnością jest reklama outdoor oraz tworzenie nowoczesnych stron internetowych dla przedstawicieli wolnych zawodów.
Pełen opis działalności naszej firmy poparty referencjami znajdziesz na naszej stronie www.agencja-wroclaw.net
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Media
Biznes Ekonomia > Zarabianie w internecie

Data dodania: Feb 17, 2016 Trafień: 4 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Najlepszy
 • Anteny telewizyjne
 • ocena:
 • ocena gości:
Każdy lubi spędzać czas przed telewizorem, dlatego pozwól sobie na założenie telewizji jakiej jeszcze nie masz. U nas znajdziesz doskonale przygotowane oferty dla każdego klienta. Jeśli chcesz, możesz znaleźć u nas zarówno telewizję cyfrową, jak i telewizję satelitarną. Od ciebie zależy czy pozwolisz sobie zajrzeć do nas gdzie odnajdziesz dobrze przygotowane dla ciebie oferty. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Staramy się jak najdokładniej spełnić Państwa oczekiwania i zapotrzebowania.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Media
AGD RTV > Sprzęt RTV

Data dodania: May 11, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

3. Ankieta

 • Ankieta
 • ocena:
 • ocena gości:
Ankiety internetowe online. Ankieter.pl pozwala na szybkie i proste tworzenie badań, testów i sondaży oraz rozpowszechnienie ich w sieci. Badania marketingowe teraz są dostępne dla wszystkich. Internetowy Panel Badawczy przygotowany jest do tworzenia nawet najbardziej skomplikowanych badań ankietowych, testów i sondaży. Oprócz zaawansowanych technik badawczych zajmujemy się rozpowszechnieniem ankiet: poszukiwaniem, doborem i weryfikacją respondentów oraz sprawdzaniem rzetelności wypełniania ankiet. Za każdym razem dopasowujemy się do wymagań Zleceniodawcy, dobierając odpowiednich specjalistów, zakres i zasięg oraz metody badawcze.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Biznes Ekonomia > Media

Data dodania: May 14, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Informacje z rynku książki
 • ocena:
 • ocena gości:
RynekWydawniczy.pl to serwis poświęcony branży wydawniczej i rynkowi książki. Informujemy o aktualnych wydarzeniach w Polsce oraz zagranicą. Śledzimy rynek książki tradycyjnej, sektor audiobooków i ebooków oraz nowoczesne formy dygitalizacji. Na bieżąco informujemy o trendach na rynku książki i tworzących je instytucjach. Serwis skierowany jest do wszystkich sympatyków literatury i animatorów tworzących rynek książki. Udostępniamy branżowy katalog promujący: wydawnictwa, księgarnie, biblioteki, stowarzyszenia, antykwariaty, blogi literackie, hurtownie, serwisy internetowe poświęcone książkom. Witryna ma się stać miejscem promocji firm i wydarzeń branży wydawniczej i pokrewnych. Zapraszamy animatorów rynku książki do przesyłania informacji prasowych mających się ukazać na łamach serwisu RynekWydawniczy.pl . Wspieramy ciekawe inicjatywy na rynku książki. Serwis jest całkowicie autonomiczny i niezależny.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Media
Edukacja Nauka > Wydawnictwa
Internet > Aktualności

Data dodania: May 31, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • SerwerSMS - powiadomienia SMS wysyłka SMS
 • ocena:
 • ocena gości:
Czym jest Serwer SMS?
to potężne a jednocześnie przyjazne dla użytkownika narzędzie. Może służyć ono jako centrum powiadamiania klientów o nowościach, promocjach oraz różnych ciekawych ofertach

Głównym odbiorcą usług Serwer SMS są małe i średnie przedsiębiorstwa, współpracujemy również z wieloma dużymi sieciami supermarketów w Polsce. O wysokiej jakości usług Serwer SMS świadczy również fakt wykorzystywania ich przez, wielkie korporacje, instytucje finansowe. Współpracujemy z instytucjami finansowymi, dystrybutorami różnych towarów, biurami rachunkowymi, biurami podróży. Nie faworyzujemy klientów, lepszy, gorszy. Dla nas każdy klient jest tak samo ważny.

Jesteśmy grupą otwartych ludzi, których celem jest zapewnienie stabilnej platformy do obsługi Marketingu mobilnego. Czerpiemy dużą przyjemność z pracy w zgranym zespole, kontaktu z Tobą i dostępu do najnowszych rozwiązań technologicznych.
Kategoria:   Marketing Reklama > Badania marketingowe
Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Biznes Ekonomia > Media

Data dodania: Jul 6, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Bank głosów
 • ocena:
 • ocena gości:
Bank głosów oferujący nagranie lektorskie on-line. Wybierz głos jednego z kilkudziesięciu profesjonalnych lektorów, prześlij tekst do nagrania. Błyskawiczna realizacja nagrań, najwyższa jakość i przystępne ceny. Nagrania głosu do reklam, spotów, narracji filmów reklamowych, korporacyjnych oraz prezentacji multimedialnych. Ciekawa oferta nagrań powitań telefonicznych oraz nagrań do systemów IVR. Kompleksowa usługa nagrań lektorskich obejmuje: nagranie studyjne, obróbkę, mastering, dobór muzyki (muzyka z banku - kilka tysięcy utworów na licencji royalty free). W ofercie znajduje się również produkcja reklam i spotów radiowych oraz wszelkiego rodzaju komunikatów reklamowych.
Kategoria:   Internet > Sklepy internetowe
Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Biznes Ekonomia > Media

Data dodania: Jul 27, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Ogłoszenia darmowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Darmowe Ogłoszenia to przejrzysta i prosta w obsłudze strona gwarantująca zadowolenie dla ogłoszeniodawcy. Nie ma przeszkadzających reklam. Najnowsze ogłoszenia zawsze na wierzchu. Strona zapewnia łatwe i szybkie filtrowanie zawartości.
Cały czas widoczne kategorie z automatycznie rozwijanymi subkategoriami nie zasłaniają głównych treści strony z ogłoszeniami i pozwalają na natychmiastowy wybór. Również filtry rodzaju ogłoszenia, wybór województwa, powiatu i gminy jest wygodny w użyciu.
Widoczne dane kontaktowe i strona ogłoszeniodawcy.
Zapraszamy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Media
Internet > Ogłoszenia

Data dodania: Sep 21, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Internet Borzęcin
 • ocena:
 • ocena gości:
Internet radiowy nowoczesna technologia dla której niestraszne są dalekie transporty danych, a to wszystko bez nawet 1 cm połączenia fizycznego.
Technologia radiowego dostępu do internetu od dawna zagościła już na naszych domowych desktopach mam tutaj na myśli nie tylko internet bezprzewodowy taki jak HSDPA, ale także internet radiowy w technologii 5GHz, który również nie potrzebuje żadnych kabli, aby dotrzeć z nim nawet do najbardziej odległych miejsc do których tradycyjny internet nie dociera. Technologia internetu radiowego opiera się na transporcie sygnału internetowego drogą napowietrzną, nadajnik sygnału internetowego i odbiorca sygnału internetowego muszą być wyposażeni jedynie w odpowiednio przystosowane do takich połączeń urządzenia, które pozwolą im bezprzewodowo przesyłać połączenie internetowy. Odległości między takimi punktami sieci mogą wynosić do kilku kilometrów w zależności od ukształtowania terenu i natężenia ruchu w sieci.
Internet radiowy Borzęcin u lokalnego dostawcy internetowego jest znacznie tańszym rozwiązaniem niż normalny dostęp do internetu, gdyż nie wymaga zbędnej infrastruktury, która generuje dodatkowe koszty. Profesjonalne rozwiązania internetu bezprzewodowego w Błoniach pozwalają korzystać z najlepszej możliwej jakości połączeń w technologii 5GHz.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Media
Firmy wg branż > Usługi Informatyczne

Data dodania: Oct 29, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0

9. Roll up

 • Roll up
 • ocena:
 • ocena gości:
Roll-up to doskonałe systemy wystawiennicze produkowane przez naszą firmę. Dzięki naszym produktom Twój przekaz informacji będzie trafiał do większej liczby osób. Produkowane przez nas Roll-upy to przenośne i łatwe w obsłudze konstrukcje, będące doskonałym nośnikiem reklamy. Doświadczenie naszych pracowników, podnosi jakość oferowanych przez nas produktów. Proponujemy konkurencyjne ceny i roczną gwarancję na nasze produkty. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Media

Data dodania: Nov 19, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Banery reklamowe warszawa
 • ocena:
 • ocena gości:
Reklama Firmy w internecie
Banery Reklamowe WarszawaWizytówki to podstawowa i najtańsza forma reklamy Państwa firmy. Ich niewielki format pozwala na swobodne zachowanie w portfelu. Są jednym ze sposobów komunikacji z klientem.Trudno sobie wyobrazić spotkanie biznesowe bez wymiany wizytówek.Wizytówki klasyczne drukowanie w pełnym kolorze jednostronnie lub dwustronnie na kartonie dwukrotnie bielonym kredowanym błyszczącym.Dodatkowo w opisie produktów istnieje możliwość dodania do zamówienia opcji lakierowania całości UV oraz laminowania całości folią błyszczącą lub matową czy np. zaokrąglenia narożników.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Media
Hobby Rozrywka > Media
Marketing Reklama

Data dodania: Nov 30, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags