Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Biznes Ekonomia > Przetargi  

Linki
 • Otwarty serwis pracy - praca, oferty pracy i biznes ogłoszenia
 • ocena:
 • ocena gości:
Szukasz pracy, pracownika, firmy do współpracy? Doroboty.com.pl to najnowsze oferty pracy, outsourcing i skuteczna reklama usług Twojej firmy. Nasz serwis łączy w sobie oferty tradycyjnego serwisu pracy, z serwisem B2B, ofertami przetargów i możliwością reklamy w internecie. Ponadto można tu wstawić link do swojego ogłoszenia, które już w sieci istnieje lub do strony internetowej swojej firmy. Zwiększy to szansę dotarcia do zainteresowanej grupy docelowej. Zapraszamy!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Praca
Biznes Ekonomia > Przetargi
Internet > Ogłoszenia

Data dodania: May 29, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Przetargi, nieruchomości, zapytania ofertowe, rynek finansowy, zapowiedzi inwestycji - bizzone.pl
 • ocena:
 • ocena gości:
Bizzone.pl to specjalistyczny vortal dostarczający informacji o szansach biznesowych. Serwis skierowany do firm, które chcą zwiększać sprzedaż, uruchamiać nowe działalności lub inwestować na giełdzie. Już od 1997 roku zespół monitoruje dziesiątki tysięcy źródeł informacji z całej Europy w poszukiwaniu atrakcyjnych szans biznesowych. Dzięki ponad 1000-osobowej wysoko wykwalifikowanej załodze, zapewnia dostęp do szerokiej, codziennie aktualizowanej, bazy szans biznesowych.
przetargi, wyniki przetargów, zapytania ofertowe, przetargi budowlane, zapytania ofertowe, zamówienia na dostawy, nieruchomości, mieszkanie, dom, działka, garaż, lokal użytkowy,
Kursy walut, giełda, stopy, notowania, parkiet, analiza finansowa, kredyty, online, ekonomia, waluty, kurs walut, euro, giełda papierów, archiwum, obligacje, kredyt, fundusze inwestycyjne, kantory, emerytury, GPW, fundusze emerytalne, kursy, finanse, kurs euro, inwestycje planowane, inwestycje zagraniczne, zapowiedzi inwestycji, zapowiedzi inwestycyjne, nowe inwestycje – To wszystko znajdziesz w Bizzone.pl
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Przetargi
Internet > Ogłoszenia
Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości

Data dodania: Jun 8, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Doradztwo podatkowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Jako doradca podatkowy mam duże rozeznanie w dziedzinie prawa podatkowego. Podatki pośrednie i bezpośrednie ( PIT, VAT, PCC). Pomogę określić ryzyko podatkowe przy wszystkich typach transakcji oraz pomogę wybrać optymalne rozwiązania i ustalić strategie podatków optymalnych, aby nie popaść w kłopoty z urzędami skarbowymi. Choć fiskus przyjazny ale konsekwentny, ma swoje narzędzia takie jak ustawa karna-skarbowa. Świadczone usługi doradcze wykonuję zgodnie z etyką zawodową.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Biznes Ekonomia > Przetargi

Data dodania: Jun 8, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Agencja Reklamowa Nowy Sącz
 • ocena:
 • ocena gości:
Agencja Reklamowa w Nowym Sączu IMSTUDIO.pl

Profesjonalny projekt reklamy zawsze wzbudzał i będzie wzbudzał zaufanie klientów, dlatego każda firma aby przekonać o własnym profesjonalizmie powinna prezentować reklamy wyłącznie najwyższej jakości.

Lepiej Widoczni to grupa niezależnych projektantów, którzy łączą swój talent i doświadczenie w ofertę usług w zakresie reklamy. Doświadczenie pozwala nam projektować oraz wykonywać profesjonalne prace. Natomiast talent sprawia, że są one atrakcyjne i estetyczne. Przekonaliśmy się , że ścisła współpraca i uważne słuchanie klienta przynosi najlepszy efekt.

Studio graficzne

Wiedza oparta na doświadczeniu, świeże spojrzenie na realizowane tematy, kreatywne podejście do projektu i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań ? oto główne atuty naszego studia. Nasze projekty cechuje estetyczność wykonania oraz czytelny przekaz.

Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współprace z klientem na każdym etapie realizacji projektu. Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Przy kompleksowych realizacjach

IMSTUDIO a strony WWW

Proponujemy Państwu profesjonalne projektowanie strony internetowej i funkcjonalne strony internetowe (strony WWW). Projektujemy funkcjonalne, estetyczne i niezawodne witryny internetowe. Szczególny nacisk kładziemy na szatę graficzną strony oraz intuicyjną nawigacje. Projektowanie stron internetowych jest naszą pasją, nasz zespół grafików i webmasterów skutecznie łączy zmysł praktyczny z zacięciem artystycznym.

Oferujemy pełen zakres usług związanych z tworzeniem stron - strony statyczne, strony www z cms, sklepy internetowe, strony flash.
Kategoria:   Marketing Reklama > Reklama w internecie
Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Biznes Ekonomia > Przetargi

Data dodania: Dec 15, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Zlecenia
 • ocena:
 • ocena gości:
Największy polski serwis z darmowymi ogłoszeniami pracy dla wolnych strzelców. Zlecaj pracę wykonawcom, szukaj zleceń do wykonania. To pierwszy tego rodzaju serwis na polskim rynku gdzie każdy wykonawca i zleceniodawca może wystawić dokładną recenzje po wykonaniu usług. Serwis posiada możliwość tworzenia swojego portfolio co ułatwia znalezienie pracy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Praca
Biznes Ekonomia > Przetargi
Biznes Ekonomia > Zarabianie w internecie

Data dodania: Dec 18, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Praca - budownictwo
 • ocena:
 • ocena gości:
Największy portal z darmowymi ogłoszeniami budowlanymi. Zlecaj pracę najlepszym wykonawcom, szukaj pracy do wykonania. Każdy budowlaniec ma okazję znaleźć pracę dla siebie - aby ułatwić wyszukiwanie katalog został podzielony na województwa. Jeśli chcesz zlecić prace budowlane, remont ta strona jest przeznaczona dla Ciebie. Dodaj swoje zlecenie budowlane już teraz lub szukaj pracy do wykonania.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Praca
Biznes Ekonomia > Przetargi
Budownictwo > Usługi budowlane

Data dodania: Dec 18, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Ogłoszenia bezpłatne
 • ocena:
 • ocena gości:
Serwis umożliwia dodanie ogłoszenia na zakup towarów lub usług z dowolnej kategorii oraz branży. Mechanizm dodania ogłoszenia jest szybki i zarazem bardzo prosty. Wystarczy skorzystać z umieszczonego na stronie formularza i opisać w nim krótko parametry towaru lub usługi, którą zamierzamy kupić. Informacja o dodanym ogłoszeniu przesyłana jest do bazy dostawców, którzy przygotowują oferty zgodne z przedstawionymi wymaganiami. Następnie firmy kontaktują się z klientem w celu zaprezentowania swoich propozycji realizacji danego zlecenia. Klient, mając do wyboru wiele ofert firm, może wygodnie porównać je miedzy sobą i spośród nich wybrać tę, która spełnia jego oczekiwania.
Wśród towarów i usług, o które najczęściej pytają użytkownicy, znajdują się przede wszystkim materiały budowlane, wyposażenie wnętrz, usługi budowlane i transportowe, opał i paliwa, sprzęt komputerowy oraz RTV / AGD, usługi remontowo - wykończeniowe, kredyty i pożyczki, dotacje unijne oraz wiele innych.
W kilkudziesięciotysięcznej bazie firm zarejestrowanych w serwisie znajdują się dostawcy z całej Polski i nie tylko. Dzięki temu, po dodaniu ogłoszenia możemy spodziewać się ofert firm świadczących swoje usługi w pobliżu naszego miejsca zamieszkania.
Dodawanie ogłoszeń to usługa dostępna zarówno dla osób fizycznych, jak również dla instytucji i firm, a korzystanie z serwisu jest całkowicie za darmo.
Kategoria:   Internet > Ogłoszenia
Biznes Ekonomia > Przetargi
Budownictwo > Ogrzewanie

Data dodania: Sep 28, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • TUBU zlecenia,praca, biznes plan TUBU
 • ocena:
 • ocena gości:
TUBU to serwis ze zleceniami dla firm oraz osób prywatnych. Zlecenia można dodawać na określony przedział czasowy. W serwisie można umieszczać oferty pracy. Znajduję się tutaj również darmowy program wspomagający tworzenie biznes planu. Serwis ma za zadanie pośredniczyć pomiędzy potencjalnym zleceniodawcą i zleceniobiorcą ma ułatwić w znalezieniu kompetentnej osoby w celu wykonania określonego zadania,pracy,zlecenia,usługi... Żeby złożyć zlecenie nie jest wymagana rejestracja wystarczy wejść na stronę i nacisnąć przycisk Dodaj zlecenie a następnie wypełnić formularz im rzetelniej to zrobimy tym większe prawdopodobieństwo znalezienia kompetentnego zleceniobiorcę
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Praca
Biznes Ekonomia > Przetargi

Data dodania: Feb 23, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Eurowent.pl
 • ocena:
 • ocena gości:
Głównym zakresem naszej działalności jest produkcja oraz dystrybucja elementów instalacji wentylacji i klimatyzacji. Produkujemy kanały prostokątne, okrągłe, kształtki, tłumiki hałasu, elementy dachowe, skrzynki rozprężne. Na półkach magazynowych znajdują się przewody, kształtki okrągłe, przewody elastyczne, taśmy samoprzylepne, uszczelki, elementy montażowe. Ponadto zajmujemy się dystrybucją urządzeń renomowanych firm : Systemair, Soler & Palau, Harmann, Uniwersal. Inne produkty sprowadzamy z rynku europejskiego i azjatyckiego.
Kategoria:   Budownictwo > Instalacje sanitarne
Kraje Miasta Regiony
Biznes Ekonomia > Przetargi

Data dodania: May 19, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Impala. Portal przetargowy i ogłoszeń biznesowych
 • ocena:
 • ocena gości:
Zakłady i instytucje państwowe podlegają w kwestii zamówień publicznych Ustawie z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo Zamówień Publicznych. Każde zamówienie powyżej kwoty 14 tysięcy euro zostaje ogłoszone w Biuletynie Informacji Publicznych. Ta baza przetargów krajowych codziennie jest powiększana o kilka tysięcy nowych ogłoszeń. Wartość zamówień publicznych na Polskim rynku w 2012 roku oszacowana została na około 48 mld zł. Przetargi budowlane stanowić będą 63% wartości, przetargi na dostawy 20% a przetargi na usługi 17%. Instytucje Państwowe przyczyniły się do rozpowszechnienia formuły przetargów, a wyszukiwarka przetargów pomaga w optymalizacji, konkurencyjności i dostępności ofert przetargowych dla przedsiębiorstw. Dla ułatwienia rząd wprowadził sztywny kurs złotego w stosunku do euro ( w 2012 roku wynosi 4,0196) stanowiący podstawę przeliczania zamówień publicznych. Ułatwia on zamawiającemu określić czy dany przetarg spełnia wymogi progowe obejmujące go Ustawą o Zamówieniach Publicznych. Ekspansja wartości zamówień publicznych w Polsce rozpoczęła się po wstąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej w 2004 roku głównie dzięki programom pomocowym. Współpracując z naszą firmą ułatwisz sobie przeszukiwanie biuletynu w poszukiwaniu interesujących ofert. Każdego dnia nasz system kataloguje setki ogłoszeń dzieląc je na nowe przetargi, modyfikowane oraz zakończone, dodatkowo dzieli je wg branż i województw by następnie przekazać je Tobie w wersji elektronicznej w codziennym raporcie. Dla ułatwienia współpracy między firmami umieściliśmy nowy moduł o nazwie: dodaj bezpłatnie ogłoszenie. Zapraszamy. Atrakcyjne ceny i warunki.
Kategoria:   Internet > Ogłoszenia
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Biznes Ekonomia > Przetargi

Data dodania: Jul 30, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags