Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Biznes Ekonomia > Shelf Companies  

Linki
  • Gotowe spółki
  • ocena:
  • ocena gości:
Rozpoczynanie działalności gospodarczej w Polsce, a tym samym tworzenie i rejestracja nowych spółek, jest procesem czasochłonnym i mogącym trwać nawet do 8 tygodni. Nasza firma oferuje gotowe spółki i w ten sposób zapewnia szybki i efektywny start w polskiej rzeczywistości biznesowej.
Jedynym założycielem i udziałowcem gotowych spółek jest Porta Legis. Dajemy gwarancję, że założone przez nas spółki nigdy wcześniej nie prowadziły żadnych operacji gospodarczych, nie posiadają aktywów, pracowników ani zobowiązań handlowych.
W chwili sprzedaży gotowe spółki oferowane przez Porta Legis są w pełni ukształtowanymi podmiotami prawnymi, które posiadają:
Siedzibę zarejestrowaną w Warszawie
Minimalny kapitał zakładowy w wysokości 5.000 PLN wpłacony na konto firmowe spółki.
Umowę spółki, której treść może ulec zmianie na prośbę klienta
Numer KRS
Aktywne konto bankowe
Numer REGON
Pełną rejestrację dla podatków CIT i VAT / VAT-EU
Bieżące księgi rachunkowe i sprawozdania finansowe
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Shelf Companies

Data dodania: Oct 5, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
  • Ready Made Poland - Ready Made Companies
  • ocena:
  • ocena gości:
ReadyMade jest stworzona dla osób potrzebujących pomocy prawnej i pełnej obsługi księgowej. Oferujemy kompleksową obsługę prawną i księgową Spółek. Na naszej stronie znajduje się szeroka oferta prawna, księgowa, informacje o firmie, jej usługach oraz dane kontaktowe. Sprzedaż gotowych spółek oraz pełną obsługę prawną oraz księgową spółek. Stała oferta sprzedaży gotowych, w pełni zarejestrowanych spółek, nie prowadzących działalności gospodarczej, tzw. Shelf Companies. Rejestracja spółek - kompleksowa pomoc przy rejestracji spółek prawa handlowego. Zakres podejmowanych przez nas czynności obejmuje w szczególności opracowanie projektu umowy spółki, podpisanie z udziałem wspólników umowy spółki w kancelarii notarialnej, złożenie dokumentów do KRS, otwarcie rachunku bankowego, pomoc w uzyskaniu numeru REGON, NIP, VAT, VAT - UE oraz sporządzenie pozostałych dokumentów korporacyjnych spółki. Rejestracja zmian w KRS - opracowujemy projekty zmian wszelkich dokumentów korporacyjnych spółek oraz pomagamy zarejestrować wprowadzone zmiany w KRS, w szczególności zmiany dotyczące umowy spółki, nazwy spółki, podwyższenia lub obniżenia kapitału zakładowego, rozszerzenia przedmiotu działalności, zmian osobowych w składach Zarządów i Radach Nadzorczych spółek, jak również inne zmiany wymagające ujawnienia w Krajowym Rejestrze Sądowym. porządzanie i opiniowanie umów - kompleksowa obsługa prawna dla spółek i przedsiębiorstw. Zapewniamy pomoc prawną z zakresu prawa gospodarczego, handlowego oraz cywilnego.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Shelf Companies

Data dodania: Jan 26, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :
Przejdź do kategorii:

Popular Tags