Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne  

Linki
 • Torby reklamowe: reklamówki z nadrukiem
 • ocena:
 • ocena gości:
Porządne opakowania foliowe, torby reklamowe oraz reklamówki z nadrukiem wysokiej jakości. Oferujemy również torby reklamowe z folii ekologicznych. Mając wieloletnie doświadczenie, i tysiące pomyślnych realizacji za sobą, podejmiemy się każdego zlecenia. Firma MEDIA posiada w swojej ofercie różnego typu opakowania foliowe, torby reklamowe oraz reklamówki. Wykonujemy również wysokiej jakości nadruki na foliach i taśmach foliowych.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne
Firmy wg branż > Agencje reklamowe

Data dodania: Jul 27, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • SELEX grzałki elektryczne
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma SELEX zajmuje się produkcją grzałek elektrycznych. Nasze produkty służą głównie do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. Stosowane są w wtryskarkach, wytłaczarkach, urządzeniach do produkcji folii, zgrzewarkach, służą do nagrzewania form, głowic, cylindrów oraz wszędzie tam gdzie wymagają tego procesy produkcyjne. Produkujemy grzałki opaskowe i płaskie, ceramiczne i mikanitowe, rurkowe i patronowe, grzałki aluminiowe, spirale grzejne i inne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Elektryczne
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne

Data dodania: Jun 22, 2009 Trafień: 8 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Drewnex.pl recykling tworzyw sztucznych
 • ocena:
 • ocena gości:
Drewnex Recycling Plastics to lider na rynku recyklingu tworzyw sztucznych. W bogatej ofercie posiada najwyższej jakości regranulaty i przemiały z tworzyw sztucznych pełna gamę usług takich jak: usługi mielenia odpadów, usługi regranulacji, usługi recyklingu, usługi mielenia tworzyw sztucznych. Posiada wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która zaspokoiii najwyższe potrzeby klientów. Odbiór odpadów z tworzyw sztucznych, duża powierzchnia magazynowa oraz najwyższa moc przeróbcza na rynku sprawia, że produkty z tworzyw sztucznych są najwyższej jakości.
Kategoria:   Produkcja Przemysł
Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne

Data dodania: Feb 5, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Przydomowe oczyszczalnie ścieków
 • ocena:
 • ocena gości:
Naszą podstawową produkcją i ofertą handlową są przydomowe oczyszczalnie ścieków typu TOPAS. Te ekologiczne oczyszczalnie ścieków są produkowane w wielkości od 1 do 400 RLM. Pierwowzorem i zarazem punktem wyjścia do skonstruowania oczyszczalni i opracowania technologii TOPAS , były duże oczyszczalnie ścieków typu SBR. Oprócz przydomowych (kompaktowych) oczyszczalni typu TOPAS zajmujemy się budową i montażem oczyszczalni powyżej 400RLM. Są to biologiczne oczyszczalnie ścieków SBR typu MONOBLOK i FLEXIDIBLOK przeznaczone dla wsi , małych i dużych miejscowości. Biologiczne oczyszczalnie ścieków tej wielkości świetnie zdają egzamin przy dużych obiektach handlowych oraz jako oczyszczalnie osiedlowe i oczyszczalnie dzielnicowe itp.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne
Budownictwo

Data dodania: May 4, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Plexipol Tworzywa sztuczne
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Plexipol powstała na początku lat 90,a od roku 1995 rozwijamy działalność przy ulicy Puławskiej 48 na Mokotowie w stolicy.Od tego momentu pomagamy w realizacji banerów wielu firmom ,wśród których znalazły się nie tylko małe podmioty rodzinne ale też duże przedsiębiorstwa polskie i zagraniczne koncerny.Staramy się nadążyć z rozwijającą się technologią , która nieustannie udostępnia nam nowe często lepsze rozwiązania dzięki czemu możemy wykonywać różnego rodzaju projekty z wyszukanych materiałów sztucznych . Tworzywa te są bardzo dobrej jakości o co dbamy, dzięki temu osiągamy wysoką jakość produktów po obróbce. W naszej magazynie znajdują się następujące tworzywa sztuczne: płyty plexiglas,poliwęglan,PCV,ABS,PCW,PET,PP,HIPS,HPL,folie samoprzylepne, posiadamy także gotowe półprodukty i materiały : różnego rodzaju kolorowe płyty,poliwęglan kanalikowy,płyty spienione,płyty faliste i trapezowe z PCW,płyty piankowe oraz akcesoria: kleje Acrifix,Ruder,utwardzacz Catalyst.Z tylu materiałów na pewno znajdziecie Państwo coś dla siebie, a projekty i gotowe wyroby będą wyglądały idealnie.
Każde z zamówień jest konsultowane przez naszego pracownika, który z chęcią pomoże w dobraniu odpowiedniej barwyczy też materiału.To z pewnością poprawi wygląd projektu . Aby dowiedzieć się więcej o właściwościach i poszerzyć wiedzę na temat naszych wyrobów zapraszamy na naszą stronę www.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Firmy wg branż > Agencje reklamowe

Data dodania: Jul 16, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Firma BUSTER - Polimerobeton
 • ocena:
 • ocena gości:
Zasadniczym przedmiotem działania firmy Buster jest przetwórstwo materiałów poliestrowych. Najczęściej wykorzystywanymi przez nas surowcami są kompozyty poliestrowo-szklane, wysokoprężne pianki poliuretanowe oraz polimerobeton. Nasze towary obecnie eksportujemy do Niemiec, Austrii, a także do USA. Nieustannie troszczymy się o rozwój naszej firmy, dlatego unowocześniamy sprzęt, testujemy nowe materiały oraz nieustannie szkolimy się z zakresu prowadzonego przez nas przetwórstwa. Zasadnicze obszary naszej szerokiej oferty stanowią:
- pojemniki do segregowania odpadów oraz pojemniki na piasek,
- kadłuby jachtów, barki turystyczne,
- wyposażenie budynków inwentarskich,
- zlewozmywaki wykonywane z żywic poliestrowych,
- wyroby z betonu polimerycznego, przykładowo koryta dla rolnictwa,
- modele oraz formy stosowane podczas produkcji wszelkich wyrobów, gdzie surowcem jest laminat poliestrowo szklany.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie
Produkcja Przemysł
Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne

Data dodania: Dec 15, 2010 Trafień: 3 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Najlepszy
 • SERPOL-COSMETICS
 • ocena:
 • ocena gości:
Serpol Cosmetisc to producent kosmetyków, chemii gospodarczej i opakowań z tworzyw sztucznych typu PET i DOYPACK.
Misją firmy jest ciągłe doskonalenie wizerunku produktów oraz poszukiwanie nowatorskich rozwiązań technologicznych i logistycznych, aby stale wyprzedzać oczekiwania odbiorców. Jesteśmy otwarci na nowe oferty współpracy, także zagraniczne. Kosmetyki naszej marki są wysoko cenione na rynkach Unii Europejskiej, między innymi w Belgii, Danii, Szwecji, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Litwie.

OFERTA:

- Szampony
- Żele pod prysznic
- Mydła w płynie
- Emulsje do kąpieli
- Sole do kąpieli
- Płyny do mycia naczyń
- Płyny do płukania tkanin
- Płyn do mycia szyb
- Sól do zmywarek
- Lorin Szampony
- Lorin Żele pod prysznic
- Lorin Mydła w płynie
- Lorin Sole do kąpieli
- Lorin Płyny do płukania tkanin
- Płyn uniwersalny

Znaczącymi klientami w zakresie handlu hurtowego są:

•HURT-SERWIS
•Agencja Promocyjno-Handlowa MINI-MAX
•sieć KONKRET
•CHEMIA POLSKA.

W handlu sieciowym kooperujemy z takimi potentatami jak:

•JERONIMO MARTINS DYSTRYBUCJA
•TESCO
•EUROCASH
•AUCHAN
•POLOMARKET
•KAH SPOŁEM.

Jesteśmy dostawcą kosmetyków także dla POLLENA EWA.

Atutem firmy jest kompleksowość; w specjalistycznym laboratorium powstają oryginalne receptury kosmetyków, a profesjonaliści do spraw rozwoju i wdrożeń czuwają nad całym procesem tworzenia: od projektu opakowania po końcowy produkt i efektywną dystrybucję kosmetyków.

Stale zwiększamy możliwości tworzenia, inwestując w pełni zautomatyzowany park maszynowy. Firma posiada duże i nowoczesne zaplecze magazynowe, skąd bierze źródło logistyczny sukces naszych produktów.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne
Zdrowie Uroda > Kosmetyki
Firmy wg branż > Handel

Data dodania: Nov 24, 2012 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • TOPLAST przetwórstwo tworzyw sztucznych
 • ocena:
 • ocena gości:
TOPLAST to zakład przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jego podstawową działalnością jest wytwarzanie butelek z polietylenu, polipropylenu i PET. Można u nich zamówić również zakrętki i elementy techniczne dla odbiorców indywidualnych. Wykonują wszelkie detale z tworzyw w technologii wtrysku oraz rozdmuchu. Aby pełniej odpowiedzieć na zapotrzebowanie rynku właściciele Stanisław i Włodzimierz Tomaszewscy zdecydowali się tak rozwinąć firmę, ażeby możliwy był u nich całkowity proces produkcji. Można więc u nich zacząć od szkicu, a na koniec uzyskać gotowy produkt dostosowany do potrzeb i zindywidualizowany do towaru, jaki weń chcemy zapakować. W TOPLAST także z chęcią zajmą się produkcją na powierzonych formach (bezpłatnie zaadaptują je do własnych maszyn). Na klientów, jacy zdecydują się przekazać do nich formę oraz zamówić produkcję, czeka tu również darmowy serwis formy przez cały czas eksploatacji. Wszystkich zainteresowanych proszą o kontakt telefoniczny bądź mailowy celem ustalenia możliwości technologicznych sporządzenia danego produktu. Więcej dokładnych informacji o firmie i jej ofercie znaleźć można na www.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne

Data dodania: Feb 1, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • TERPLAST SP. Z O.O. przetwórstwo tworzyw sztucznych
 • ocena:
 • ocena gości:
Przedstawiamy Państwu ofertę Zakładów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Terplast z główną lokalizacją w Sieradzu. Od 1984 roku z powodzeniem specjalizujemy się w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Podstawowym produktem firmy Terplast są rolnicze sznurki polipropylenowe. Produkt ten wyróżnia się wysoką wytrzymałością na zrywanie i jest przyjazny dla otoczenia. Jesteśmy właścicielem marki Terplast i Chemitex. Nasza oferta obejmuje również sznurek pakowy, ogrodniczy, AGD, sznurek do żywności, taśmy PP a także urządzenia i akcesoria do łączenia taśm. Z przyjemnością zachęcamy do obejrzenia strony internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne
Produkcja Przemysł

Data dodania: Feb 19, 2013 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Georg Utz skrzynio paleta
 • ocena:
 • ocena gości:
Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Utz Group, globalny koncern zajmujący się wytwarzaniem przeróżnych akcesoriów plastikowych, służących do przechowywania i transportu. W swoim asortymencie firma oferuje między innymi palety, skrzynio-palety, najróżniejsze modele pojemników a także wózki transportowe, walizki, tacki i wiele innych produktów. Produkty tej marki odznaczają się wysoką jakością i pierwszorzędną solidnością, a także niską ceną. Wszystko to sprawia, że propozycja Utz Group po prostu nie ma sobie równych! Więcej szczegółowych danych na jej temat odnajdą Państwo na stronie internetowej
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne

Data dodania: Mar 6, 2013 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags