Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Budownictwo  

Linki
 • Przydomowe oczyszczalnie ścieków
 • ocena:
 • ocena gości:
Ekodren to rodzinna firma, która od dwóch dekad zajmuje się sprzedażą przydomowych oczyszczalni ścieków, zbiorników na deszczówkę oraz skrzynek i tuneli rozsączających. Jesteśmy dumni z więzi rodzinnych, które spajają nasz zespół. Tak samo traktujemy naszych klientów — jak członków rodziny. Doradzamy, podpowiadamy i cierpliwie odpowiadamy na pytania. Naszym priorytetem jest ich zadowolenie!
Kategoria:   Firmy wg branż
Budownictwo
Dom Wnętrze

Data dodania: Jun 17, 2020 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Obsługa techniczna budynków, facility management - FM Solutions
 • ocena:
 • ocena gości:
Jeżeli poszukujesz firmy, która zajmuje się kompleksowym facility management obiektów, skorzystaj z usług kompleksowego zarządzania technicznego w Krakowie. FM Solutions to serwis bms oraz obsługa techniczna nieruchomości. Firma realizuje instalacje wentylacji, klimatyzacji oraz wdraża innowacyjne rozwiązania serwisowe i informatyczne. Facility management obejmuje system pomiaru temperatury ciała oraz usługę ozonowania powierzchni. Facility management, Kraków, oferuje także serwisowanie instalacji budowlanych.
Kategoria:   Budownictwo

Data dodania: Jun 22, 2020 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Szamba betonowe cennik
 • ocena:
 • ocena gości:
Oferujemy montaż szamb betonowych radom. Kompetentnie skonstruowane szamba betonowe radom z odpowiednią hydroizolacją mają dużą wytrzymałość mechaniczną, dużą pojemność i są łatwe w utrzymaniu. Żywotność szamba z monolitycznego betonu jest dłuższa niż szamba z tworzywa sztucznego. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. rzez wiele lat działalności technologia szamba została skonfigurowana w taki sposób, że możemy wykonać pracę pod klucz w ciągu jednego dnia. zapraszamy do kontaktu z nami.
Kategoria:   Budownictwo

Data dodania: Jun 30, 2020 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

594. MG Dachy

 • MG Dachy
 • ocena:
 • ocena gości:
Budowa domu to ogromne przedsięwzięcie. Oczywiście budowa domu opiera się na bardzo wielu różnorodnych etapach. Od projektu domu, stworzenia jego konstrukcji poprzez stan surowy, aż do momentu wykończenia go. Wszystkie etapy wymaga ogromnego zaangażowania oraz przemyślenia. Jednym z elementów każdego domu, bez którego dom nie mógłby istnieć jest dach. Wykonanie dachu odgrywa ogromną rolę w utrzymaniu domu w jak najlepszym stanie i po części odpowiada za jego wytrzymałość. Ważne zatem jest, aby znaleźć odpowiednią firmę, która zajmie się projektem dachu, czy też jego konstrukcji. Ważne jest by etap budowy dachu rozpocząć od profesjonalnego projektu konstrukcji dachu. Najlepiej zgłosić się do firmy, która zarówno projektuje konstrukcje dachowe, a także zajmuje się wykonaniem konstrukcji dachowych w profesjonalny sposób. Profesjonalna konstrukcja dachowa składa się z wiązarów dachowych, które powinny być jak najwyższej jakości. Zdecydowanie wykonanie konstrukcji dachu w profesjonalny sposób sprawi, że będzie on w odpowiedni sposób chroniony i zdecydowanie posłuży przez znacznie dłuższy okres czasu, dlatego warto skupić się na budowie dachu. Kolejnym ważnym elementem są różnego rodzaju instalacje, a następnie wykończenie wnętrz. Jednak bez skończonego dachu nigdy nie będzie to możliwe. Należy zwrócić uwagę na dach nie tylko podczas budowy domów, ale także innych obiektów, jak różnego rodzaju obiekty przemysłowe, czy też konstrukcje dla rolnictwa, które także muszą być wykonane w profesjonalny sposób.
Kategoria:   Budownictwo

Data dodania: Jul 9, 2020 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Izolacyjnie.pl
 • ocena:
 • ocena gości:
Dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości folie PCV, które mają zastosowanie jako artykuły do osłony przy pracach różnego typu. Możesz u nas kupić także ekrany spawalnicze, przyłbice oraz przegrody i osłony antywirusowe. Dlaczego wato właśnie u nas zamawiać takie artykuł? Bo jesteśmy producentem stawiającym na wysoką jakość wyrobu oraz na bardzo skrupulatne realizowanie każdego zamówienia od Klienta.
Kategoria:   Firmy wg branż
Budownictwo

Data dodania: Oct 26, 2020 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

596. Kingspan

 • Kingspan
 • ocena:
 • ocena gości:
Jesteś deweloperem? Stoi przed Tobą zadanie stworzenia nowoczesnego osiedla lub kompleksu biurowców? Nie idź w utarte schematy! Bądź innowacyjny! Postaw na zrównoważony rozwój! Nie wiesz, jak to zrobić? Skontaktuj się z nami! Pomożemy! Grupa Kingspan od wielu lat działa na rzecz ochrony środowiska i pionierskich rozwiązań dla domów, mieszkań i biur. Przekonasz się, że klienci będą zachwyceni!
Kategoria:   Budownictwo
Firmy wg branż

Data dodania: Nov 24, 2020 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • POLIWĘGLAN KOMOROWY
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma tanietworzywa.pl oferuje także płyty poliwęglanowe w kolorze dymionym i opalowym. W usługach marki tanietworzywa.pl jest między innymi formatowanie płyt. Firma tanietworzywa.pl ma w ofercie wysokiej jakości płyty poliwęglanowe, poliwęglan komorowy, poliwęglan lity, płyty plexi, kurtyny paskowe PCV, Płyty PCV, panele poliwęglanowe, płyty dachowe PCV, plexi bezbarwna, a także płyty trapezowe PCV. Wszystkie produkty i tworzywa oferowane przez sklep internetowy tanietworzywa.pl spełniają wymogi i normy wytrzymałościowe.
Kategoria:   Budownictwo
Dom Wnętrze

Data dodania: Dec 30, 2020 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60

Przejdź do kategorii:

Popular Tags