Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Budownictwo > Kamieniarstwo > Kamieniarstwo użytkowe  

Linki
 • Nagrobki
 • ocena:
 • ocena gości:
Tempus Polska to firma wykonująca usługi kamieniarskie. Wizytówką przedsiębiorstwa jest bogata oferta nagrobków granitowych produkowanych z szerokiej gamy kamieni naturalnych całego świata. Profesjonalny zespół fachowców służy pomocą przy wyborze projektu nagrobka oferując własne propozycje lub realizując najbardziej oryginalne pomysły klienta. Na stronie można znaleźć katalog nagrobków jak i cennik. Dostępne są również wszystkie dodatki.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Kamieniarstwo > Kamieniarstwo użytkowe

Data dodania: Mar 26, 2009 Trafień: 24 Ocena: 1.00 Głosów: 1
Popularny
 • USĹ�UGI BRUKARSKIE PoznaĹ�, BRUKARSTWO PoznaĹ�
 • ocena:
 • ocena gości:
Usługi brukarskie na wysokim poziomie, nasze prace wykonujemy na terenie Poznania i okolic
Firma DOR-BRUK zajmuje się kompleksowymi usługami brukarskimi, pracami wykończeniowymi również dociepleniamii budynków, zakładaniem ogrodów, budową oczek wodnych. Ponadto prowadzimy sprzedaż kostki granitowej i brukowej, a także innych materiałów budowlanych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także trawniki na rolce i podłoża ogrodnicze.
Kategoria:   Budownictwo > Docieplenia
Budownictwo > Kamieniarstwo > Kamieniarstwo użytkowe
Dom Wnętrze > Ogrody

Data dodania: Jul 27, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Marmur Granit
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Pamir istnieje od grudnia 1979 r. Oferuje elementy marmurowe i granitowe do wykończenia i wyposażenia obiektów mieszkalnych i użytecznosci publicznej. W ofercie posiadamy marmury, granity, konglomeraty, płytki, elewacje, parapety. Oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i architektów, firm budowlanych, inwestorów i zakładów kamieniarskich.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Kamieniarstwo > Kamieniarstwo użytkowe
Budownictwo > Materiały budowlane

Data dodania: Aug 18, 2009 Trafień: 10 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Kostka granitowa, Transport, Spedycja | e-granity.
 • ocena:
 • ocena gości:
Kostka granitowa jest trwała i elegancka. Różnorodność barw i rozmiarów sprawia, iż doskonale sprawdza się jako nawierzchnia podjazdów, placów oraz ścieżek w ogrodzie.

Wyroby granitowe są bardzo wytrzymałe na zmienne warunki atmosferyczne. Rzeźby granitowe przez lata zachowują swój wygląd, bez konieczności drogich konserwacji. Doskonale nadają się jako ozdoby ogrodowe. Schody ogrodowe poza względami estetycznymi i łatwością w utrzymaniu, są także dobrym wyborem pod względem bezpieczeństwa. Mając do dyspozycji różnej wielkości płytki i bloki granitowe możemy dowolnie formować wygląd schodów i podestów.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Firmy wg branż > Transport
Budownictwo > Kamieniarstwo > Kamieniarstwo użytkowe

Data dodania: Dec 3, 2009 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Brukarstwo Wrocław
 • ocena:
 • ocena gości:
Układanie kostki granitowej, ogrodzenia, prace ziemne. Nasza firma zajmuje się profesjonalnymi pracami związanymi z kostką brukową.Nasi fachowcy gwarantują bardzo dobrą jakość realizacji. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami nasza oferta jest atrakcyjna cenowo. Profesjonalne układanie kostki brukowej, ogrodzenia, drenaże. Nasza firma zajmuje się profesjonalnymi pracami związanymi z granitem.Nasi fachowcy
gwarantują bardzo dobrą jakość realizacji. Dzięki długoletniemu doświadczeniu z producentami nasza oferta jest tania.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Kamieniarstwo > Kamieniarstwo użytkowe

Data dodania: Dec 5, 2009 Trafień: 7 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Zlewozmywaki kuchenne. PROMAR - sklep internetowy.
 • ocena:
 • ocena gości:
Oferujemy szeroką gamę zlewozmywaków kuchennych - granitowych, kwarcowych i kompozytowych. Ich unikalna stylistyka oraz bogata kolorystyka sprawiają, iż każda kuchnia nabiera niezwykłego charakteru. Do każdego zlewozmywaka granitowego oferujemy baterię w kolorze zbliżonym do koloru zlewu, a niektóre modele mogą zostać wykonane wg wzornika koloru Klienta.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo > Kamieniarstwo użytkowe
Dom Wnętrze > Kuchnie
Internet > Sklepy internetowe

Data dodania: Jan 29, 2010 Trafień: 3 Ocena: 3.00 Głosów: 2
 • Kamień murowy
 • ocena:
 • ocena gości:
Jesteśmy w ścisłej czołówce polskich firm specjalizujących się w dystrybucji kamienia i grysów ozdobnych. Jako firma Filar sprzedajemy nim od 1955 roku. Dokładnie zajmujemy się obróbką, przemiałem i sprzedażą rozmaitego rodzaju kamienia budowlanego zarówno dla klientów indywidualnych ale i dla centrów i sklepów ogrodniczych. W ostatnich czasach bardzo szykownym wykończeniem jest kamień murowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane
Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Kamieniarstwo > Kamieniarstwo użytkowe

Data dodania: Mar 2, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Nawierzchnie kamienne, kostka granitowa
 • ocena:
 • ocena gości:
Z kamieniem, a dokładnie z jego zastosowaniem powiązani jesteśmy od 1999r. i od tego czasu udało nam się wykonać wiele realizacji, które zadowoliły naszych klientów wobec jego zamierzeń co do jakości i estetyki wykonanych nawierzchni.
Wykonujemy zamówienia w całym kraju.
Dokładnością, rzetelnością i jakością naszych prac, zdobyliśmy zaufanie i zadowolenie Klienta.
wykonujemy Państwu kompleksową usługę w zakresie wykonania nawierzchni kamiennych dróg, placów, wjazdów, chodników , tarasów, schodów itd, m. in.:

- opracowanie konstrukcji nawierzchni
- wykonania podbudowy,
- układania kostki granitowej i/lub płyt granitowych,
- dobór, zakup i transport materiałów,
- wykonanie małej architektury,
- przebudowa, remont i pielęgnacja nawierzchni kamiennych.

Produkujemy również materiał do zrobienia nawierzchni kamiennych, jak i produkty architektury, które w znacznym stopniu ulepszą Państwa teren.

Więcej- proponujemy wsparcie w zakresie pielęgnacji i naprawy nawierzchni kamiennych.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Kamieniarstwo > Kamieniarstwo użytkowe
Budownictwo > Materiały budowlane

Data dodania: May 24, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • kamień elewacyjny i dekoracyjny na elewacje i ogrodzenia.
 • ocena:
 • ocena gości:
Produkujemy dla Państwa od 1989 r. sztuczny kamień na: elewacje, ogrodzenia, ściany, cokoły, kominki, kominy, grille, ścieżki ogrodowe, obrzeża basenów. Oferujemy największą na rynku ilość wzorów: piaskowiec dłutowany, valenzia, cartagena, otoczak, wiejski, angielski, melanż, pustynny, cascata, colorado, arkanzas, rafowy i grecki, w przygotowaniu siedem nowych wzorów kamienia. W każdym wzorze kamienia otrzymujecie Państwo kilkadziesiąt różnych elementów dzięki czemu po ułożeniu kamienia na powierzchni trudno znaleźć taki sam element. Do produkcji kamienia stosujemy najwyższej klasy materiały i barwniki, nawet po wielu latach nasz kamień nie zmienia koloru, zachowuje świeżość i ładny wygląd. Kamień produkujemy w dowolnej kolorystyce na życzenie klienta. Stosujemy wyjątkową technologię barwienia, która sprawia, że nasz kamień do złudzenia wygląda jak kamień naturalny. Nasz personel pomoże Państwu wybrać odpowiedni rodzaj kamienia, doradzi jaki kolor kamienia wybrać, pomoże zorganizować jego transport oraz poleci firmę, która ten kamień ułoży dla Państwa. Udzialamy gwarancji na nasze wyroby. Kupujecie Państwo u nas niezwykły kamień, którego jakość przewyża jego cenę.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo > Kamieniarstwo użytkowe
Budownictwo > Materiały budowlane > Piaskowiec
Dom Wnętrze > Kominki

Data dodania: Jul 6, 2010 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Katowice – kominki, wkłady, piece
 • ocena:
 • ocena gości:
Budmatic to firma działająca na naszym rynku od 1994 roku. Zajmuje się wykonawstwem kominków, grzewczych systemów kominkowych, a także sprzedażą oraz montażem piecokominków i wkładów kominkowych. Nasze urządzenia produkowane są przez czołowych producentów na rynku światowym. Materiały z których są wykonane gwarantują długoletnią i bezawaryjną pracę. Oferujemy urządzenia w różnych kształtach oraz wymiarach. Dajemy długoterminowa gwarancje na obudowy.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Kominki
Budownictwo > Kamieniarstwo > Kamieniarstwo użytkowe

Data dodania: Jul 9, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 4 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags