Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Budownictwo > Odkurzacze centralne  

Linki
 • Usługi Hydrauliczne Wrocław-Środa Śląska
 • ocena:
 • ocena gości:
Nasza firma od lat zajmuje się kompleksowym świadczeniem usług hydraulicznych.W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi: Montaż kotłów na paliwo stałe i płynne, montaż oczyszczalni oraz szamb przydomowych, alternatywne systemy grzewcze, instalacje wodno-kanalizacyjne, systemy centralnego odkurzania, solarne systemy ogrzewania wody.Stosujemy nowe jak i tradycyjne technologie, współpraca z wieloma wiodącymi firmami zajmującymi się dystrybucją asortymentu pozwala nam na konkurencyjne ceny naszych usług.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Odkurzacze centralne

Data dodania: Apr 6, 2010 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Najlepszy
 • Firma budowlana Lublin
 • ocena:
 • ocena gości:
Remar - to doświadczona firma działająca od kilkunastu lat na terenie Lublina i województwa Lubelskiego. Doświadczenie i umiejętności sprawiają że nasza firma to jedna z najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw budowanych w województwie Lubelskim. W pracach przez nas realizowanych kładziemy szczególny nacisk na jakość, solidność i terminowość wykonania prac, tak aby spełaniały one nawet najbardziej wygórowane oczekiwania klientów.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Docieplenia
Budownictwo > Odkurzacze centralne

Data dodania: Apr 6, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Odkurzacze Centralne
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Ecomax z dużym sukcesem działa na rynku od wielu lat. Jest profesjonalistą w swojej branży. Jej główną ofertą są odkurzacze centralne zakładane zarówno w domach jednorodzinnych, jak i również w różnego rodzaju budynkach usługowych. Firma charakteryzuje się solidnym oraz szybkim wykonywaniem usług. Instalujemy odkurzacze centralne wiodących marek, takich jak Vacuflo, Zanussi i Sach. Gwarantujemy klientom wygodę w sprzątaniu mieszkania oraz świeże powietrze uzyskane poprzez wyrzut zużytego powietrza na zewnątrz budynku. Naprawdę warto!
Kategoria:   Budownictwo > Odkurzacze centralne
AGD RTV > Sprzęt AGD
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz

Data dodania: Dec 15, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • odkurzacz centralny warszawa
 • ocena:
 • ocena gości:
Odkurzacz centralny oczyszcza skutecznie dom z kurzu i roztoczy. Zanieczyszczenia zassane w trakcie sprzątania są bezpowrotnie wydmuchiwane na zewnątrz domu. Wreszcie alergicy mogą sobie pozwolić na głęboki zdrowy oddech.


AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR


Przedmiotem aukcji jest odkurzacz centralny S1570 SPLIT firmy

VACU MAID 5 lat GWARANCJI + zestaw do sprzątania

ElectroKomfort z wył. w uchwycie 9mb.


w cenie 3 599,99 zł BRUTTO z VAT 8%

ZAPYTAJ O RABAT !!!


( montaż odkurzacza GRATIS!!!

w promieniu 150 km od Warszawa )
Parametry techniczne S1570 SPLIT:
Liczba silników – 1
Moc elektryczna – 1570 [W]
Przepływ powietrza 180 [m3/h]
Podciśnienie – 28,7 [kPa]
Wykonanie filtra – Cyklon + filtr elektrostatyczny + filtr włosów
Pojemność zbiornika na kurz – 25,6 [dm3]
Maksymalna dł. przewodu magistralnego – 50 [m]
Orientacyjna powierzchnia sprzątania – 300 [m2]
Poziom hałasu – 66,0 [dB]
Gwarancja – 5 lata
W jednostkach centralnych typu Split oddzielono silnik lub silniki od części separatora zanieczyszczeń i zbiornika na kurz. Pozwoliło to na zaprojektowanie separatora cyklonicznego (DC1200, DC1100) o większych gabarytach i zdecydowanie lepszych właściwościach filtracyjnych.

Oddzielenie separatora zanieczyszczeń od silnika pozostawia więcej swobody projektantom i architektom przy projektowaniu położenia jednostki centralnej. W budynku w miejscu dowolnie wybranym można umiejscowić zbiornik na kurz bez obawy o hałas generowany przez silnik. Nie ma też obaw o opory hydrauliczne stawiane przez przewód wydechowy, gdyż bez obsługowy silnik jest niewielki i łatwy w instalacji nawet w pomieszczeniach trudno dostępnych, można więc umiejscowić go tuż przed wyrzutnią powietrza.

Rozdzielona konstrukcja jednostki centralnej pozwoliła na zastosowanie dodatkowego filtra włosów, które są elementem wyjątkowo trudnym w separacji.

Odkurzacz S1570 Split oferuje wszystkie zalety rozwiązań konstrukcji rozdzielonej, przy zachowaniu ceny urządzenia kompaktowego. Jednostka centralna S1570 Split to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących wygodę użytkowania odkurzacza, bez konieczności dbania o filtry, czy zapychające się worki. Rozwiązanie Split pozwala cieszyć się niczym nie zakłóconą mocą odkurzacza bez względu na stopień zapełnienia zbiornika na kurz.

Standardowo jednostka S1570 Split jest wyposażona w separator zanieczyszczeń DC1200 wyposażony w filtr włosów i dodatkowo filtr elektrostatyczny. Na życzenie urządzenie może być wyposażone w separator DC1100, który zamiast filtra elektrostatycznego posiada bardzo skuteczne filtry piankowe.


Separator odkurzaczy o konstrukcji Split, z racji swoich rozmiarów pozwolił na mechaniczne oddzielenie strumieni powietrza czystego od zanieczyszczonego w części separatora cyklonicznego. Pozwala to na uzyskanie jeszcze skuteczniejszej separacji oraz gwarantuje skuteczne działanie filtracyjne już od pierwszych obrotów silnika.
Nie słyszysz silnika ani nie widzisz zbiornika na kurz. Są one schowane w pomieszczeniu gospodarczym, piwnicy lub garażu. Jedynymi widocznymi elementami systemu są gustownie dobrane do kolorystyki wnętrza gniazda ssawne – połączone z jednostka centralna niewidocznym systemem plastikowych rur oraz zestaw do sprzątania, który używasz podobnie do zestawu, który znasz z odkurzaczy przenośnych.
Firma AIRCOLD autoryzowany dystrybutor odkurzaczy centalnych AeroVac i VacuMaid oprócz sprzedaży , montażu i instalacji w ofercie posiada również spacjalistyczne akcesoria tj.ssawki do : ubrań, do sprzątania powierzchni mokrych, do podłóg MOP, grzejników, tapicerki jak również do pielęgnacji zwierząt domowych i koni... .
Kategoria:   Budownictwo > Odkurzacze centralne
Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Instalacje sanitarne

Data dodania: May 7, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :
Przejdź do kategorii:

Popular Tags