Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Budownictwo > Ogrzewanie > Grzejniki  

Linki
 • Systemy kominowe Poznań
 • ocena:
 • ocena gości:
Sklep Mikas Instalacje s.c. znajduje się w Poznaniu na ulicy Traugutta. W naszym sklepie odnajdą Państwo bogaty asortyment artykułów z zakresu techniki grzewczej, hydraulicznej i instalacyjnej. Oferujemy kotły, piece i ogrzewacze wody renomowanych producentów (Veissman, Junkers, Vaillant), grzejniki aluminiowe, stalowe, płytowe i drabinkowe takich firm, jak: Purmo czy Instal-Projekt oraz systemy kominowe i wentylacyjne. Nasz sklep to też wiele produktów z zakresu ceramiki sanitarnej i armatury łazienkowej. W sprzedaży posiadamy produkty firm Koło, Roca, Sanplast. Oferujemy kuchenki gazowe i elektryczne Amica i Mastercook, a także szereg narzędzi i artykułów instalacyjnych oraz hydraulicznych. W przypadku nietypowych zamówień istnieje możliwość sprowadzenia produktu na życzenie klienta.
Kategoria:   Budownictwo > Instalacje sanitarne
Budownictwo > Ogrzewanie > Kotły
Budownictwo > Ogrzewanie > Grzejniki

Data dodania: Jun 2, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Kotły co, pompy grzejniki - gleno.pl
 • ocena:
 • ocena gości:
Specjalizujemy się w sprzedaży techniki grzewczej: czyli kotły co, pompy wiele innych. Odnajdziecie tu również marki światowych liderów sprzętu armatury łazienkowej - brodziki, wanny. Dla pragnących nowoczesnych rozwiązań mamy w ofercie profesjonalny system solarny firmy Ulrich. Sklep internetowy Gleno oferuje Wam produkty uznanych na rynku techniki grzewczej producentów, których sprzęt posiada jakość wykonania na najwyższym poziomie jak również charakteryzuje się znakomitymi parametrami użytkowania. Dołączcie do elity i wymieńcie swoje stare kotły co na nowe.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Kotły
Budownictwo > Ogrzewanie > Grzejniki

Data dodania: Jun 8, 2009 Trafień: 4 Ocena: 3.00 Głosów: 2
 • Grzejniki kanałowe, grzejniki dekoracyjne - Heater
 • ocena:
 • ocena gości:
Zapewnienie i utrzymanie temperatury na komfortowym poziomie jest sprawą niezwykle ważną, szczególnie w zimie. Heater dostarcza nowoczesne technologie grzewcze dla Twojego domu. Oferujemy grzejniki dekoracyjne oraz grzejniki kanałowe, które nie tylko są doskonałym źródłem ciepła w pomieszczeniach, ale również dekorują przestrzeń. Szeroka gama niespotykanego wzornictwa i wyszukanych kolorów pozwala na dowolną aranżację wnętrza. To idealne rozwiązanie, aby przy jednoczesnym zapewnieniu optymalnej temperatury zachować charakter i estetykę wnętrza oraz jego funkcjonalność.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Grzejniki

Data dodania: Aug 18, 2009 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Grzejniki Purmo
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Hydrosfera zajmuje się dystrybucją artykułów instalacyjno – sanitarnych. W ofercie klienci znajdą wszystko to, co jest potrzebne do realizacji inwestycji na każdą skalę, a związane jest z wodą, gazem, centralnym ogrzewaniem, kanalizacją. Nasz asortyment uzupełniają narzędzia, z którymi wykonanie prac hydraulicznych staje się łatwe i proste. Troska o dobro i zadowolenie Klienta, rzetelność, terminowość i fachowość, to cechy dzięki którym firma zyskała zaufanie dotychczasowych Klientów. Dzięki naszemu zaangażowaniu jesteśmy w stanie w najkrótszym czasie zrealizować najbardziej skomplikowane, obszerne i nietypowe zamówienia.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Grzejniki

Data dodania: Nov 6, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Grzejniki łazienkowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Produkowane grzejniki są zachwalane przez dekoratorów wnętrz w całym kraju. Grzejniki świetnie wyglądają w każdej łazience i wprawiają w zachwyt gości. Producent grzejników łazienkowych oraz dekoracyjnych. Urządzasz mieszkanie i poszukujesz ładnego grzejnika do łazienki ? Tak więc bardzo dobrze trafiłeś. Nasza specjalność to dekoracyjne grzejniki łazienkowe. Zorganizowaliśmy dużą sieć sprzedaży na terenie całego kraju.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Grzejniki

Data dodania: Feb 1, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Hydraulik Wrocław
 • ocena:
 • ocena gości:
Usługi Hydrauliczne w Krakowie

Instalacje sanitarne wodno-kanalizacyjne,gazowe,
wymiana starych rur montaż nowych rur z miedzi , plastiku , stali
naprawy piecyków , montaż wodomierzy,
centralne ogrzewanie , przeróbki instalacji
biały montaż , awarie i drobne usługi
zatkane zlewy , muszle , kratki
pęknięte rury , zepsute krany , zawory, itp.
Kategoria:   Budownictwo > Instalacje sanitarne
Budownictwo > Ogrzewanie > Grzejniki
Budownictwo > Remonty

Data dodania: Feb 5, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • wymienniki płytowe lutowane sondex
 • ocena:
 • ocena gości:
Oferujemy płytowe lutowane wymienniki ciepła SONDEX. Każdy z nich zbudowany jest z odpowiednio ułożonego pakietu płyt. Po złożeniu wymiennika i zaopatrzeniu go w krócce podłączeniowe wymiennik jest poddany procesowi próżniowego lutowania miedzią. Otrzymuje się zwarty, ekonomiczny, i odporny na ciśnienie wymiennik ciepła. Wymienniki lutowane SONDEX nie posiadają uszczelek a szczelność zapewniona jest poprzez miedziany lut. Są stosowane do pomp ciepła oraz do instalacji grzewczych z kominkami i termokominkami. Oferujemy dobór wymienników dla różnych parametrów i instalacji.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Ogrzewanie > Grzejniki

Data dodania: Mar 4, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Sonniger - przemysłowe kurtyny powietrzne, nagrzewnice gazowe i wodne.
 • ocena:
 • ocena gości:
SONNIGER to europejski dostawca nowoczesnych, ekologicznych i optymalnie dobranych urządzeń do ogrzewania przemysłowego. Jesteśmy generalnym dystrybutorem nagrzewnic gazowych firmy APEN GROUP - największego europejskiego producenta i lidera w zakresie technologii nagrzewnic gazowych. W naszej ofercie znajdują się także przemysłowe kurtyny powietrzne SONNIGER GUARDPRO.

SONNIGER to także filozofia HEATING PARTNERS, której głównym celem jest wsparcie rozwoju biznesu firm branży grzewczej.
Jednym z kluczowych celów działania SONNIGER jest promocja filozofii HEATING PARTNERS. My w SONNIGER jako PARTNERZY, stawiamy sobie na celu wsparcie rozwoju firm branży grzewczej poprzez wykorzystywanie wieloletnich doświadczeń pozyskanych na różnych rynkach europejskich.
Doświadczenia SONNIGER zdobyte na rynkach europy zachodniej oraz wschodniej to cenne źródło wiedzy i inspiracji. Dlatego też, poza kompleksową wiedzą z zakresu produktów oferowanych przez SONNIGER, chcielibyśmy podzielić się praktyczną wiedzą i doświadczeniem z zakresu zarządzania, organizacji działań sprzedażowych, marketingowych ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki rynku grzewczego.

Doradcy SONNIGER to zespół otwartych, kompetentnych, dynamicznych i gotowych do współdziałania ludzi. Poza pomocą w doborze urządzeń chętnie doradzimy jak skutecznie pozyskiwać nowych Klientów, prowadzić działania sprzedażowe czy budować wiarygodny wizerunek Twojej firmy.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Grzejniki
Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Firmy wg branż > Wyposażenie sklepów

Data dodania: Oct 5, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Grzejniki, pompy ciepła - Zehnder
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma specjalizuje się w dostarczaniu produktów z zakresu techniki grzewczej. Zapewniamy idealny klimat pomieszczeń w Twoim domu oraz biurze. Stosujemy nowoczesne rozwiązania i technologie, zapewniając Wam komfort, zdrowie i energooszczędność. Oferowane przez nas grzejniki oraz systemy dystrybucji świeżego powietrza zapewniają dobre samopoczucie w każdym pomieszczeniu. Indywidualny kształt grzejnika zapewnia oryginalność i wyjątkową estetykę łazienek, pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Każdy grzejnik, jaki znajdziecie w naszym asortymencie to produkt pozwalający zachować charakter wnętrza, jego funkcjonalność oraz estetykę. Jesteśmy liderem rynku grzejników dekoracyjnych i łazienkowych. W skład naszego asortymentu wchodzą grzejniki łazienkowe, dekoracyjne, grzejniki tworzone na miarę, elektryczne i grzejniki kanałowe. Stosujemy rozwiązania specjalne z łukami, fryzami i galeriami sufitowymi.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Grzejniki
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Budownictwo > Pompy ciepła

Data dodania: Apr 28, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Kotły, grzejniki - hurtownia
 • ocena:
 • ocena gości:
Hurtownia urządzeń grzewczych Kotłohurt zaprasza do współpracy instalatorów i firmy handlowe z całego kraju. Zapewniamy szybką dostawę kotłów, grzejników, kominków, wymienników z naszego stanu magazynowego. Zapewniamy bardzo atrakcyjne warunki handlowe na kotły Zębiec, Cichewicz, Defro, Ogniwo. Także grzejniki Regulus, piece gazowe Immergas. Zachęcamy do składania zapytań. Kotłohurt nie prowadzi sprzedaży detalicznej. Posiadamy ogólnokrajowy zasięg
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Ogrzewanie > Grzejniki
Budownictwo > Ogrzewanie > Kotły

Data dodania: May 14, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags