Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Budownictwo > Pompy ciepła  

Linki
 • pompy ciepła
 • ocena:
 • ocena gości:
Nie wiesz jak oszczędnie i dobrze zainwestować w ogrzewanie? Xenergy polecamy tanie ogrzewanie! Polecamy Systemy Taniego Ogrzewania Słonecznego, pompy ciepła, kolektory słoneczne i wiele innych. W dzisiejszych czasach szukamy oszczędności energii w budownictwie. Pokażemy Państwu ile można zaoszczędzić rezygnując z autonomicznego systemu ogrzewania, ile kosztują dodatkowe inwestycje w energooszczędny budynek.
Kategoria:   Budownictwo > Docieplenia
Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Pompy ciepła

Data dodania: Apr 19, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • pompa ciepła
 • ocena:
 • ocena gości:
Witamy na stronie firmy thermiaTEC - przedstawiciela i dystrybutora pomp ciepła firmy Thermia Värme AB. thermiaTEC jest pionierem wśród firm na świecie zajmujących się ogrzewaniem. Obecnie jest wiodącym producentem pomp ciepła w europie. sprzedaż i montaż pomp ciepła wykonanie kolektora gruntowego: poziomego, pionowego
projektowanie i wykonanie instalacji c.w.u (ogrzewanie podłogowe) i c.o. sprzedaż i montaż kolektorów słonecznych
Kategoria:   Budownictwo > Pompy ciepła

Data dodania: Jun 22, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • .:Biawar – Kotły c.o., piece, kolektory słoneczne
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma NIBE jest europejskim przedsiębiorstwem działającym w trzech sektorach rynku. Nibe Element to lider w produkcji komponentów i systemów elektrycznego ogrzewania. Nibe Heating jest największym wytwórcą produktów grzewczych na rynku lokalnym, natomiast Nibe Stoves to znaczący producent kominków i systemów kominowych. NIBE-BIAWAR oferuje m.in. elektryczne ogrzewacze wody, kotły grzewcze, piece centralnego ogrzewania i pompy ciepła NIBE. W odpowiedzi na duże zainteresowanie klientów, firma wzbogaciła ofertę handlową o zestawy solarne z kolektorami próżniowymi Solaris i Hevelius oraz z kolektorami płaskimi Sirius i Sirius Plus.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Kotły
Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Pompy ciepła

Data dodania: Oct 6, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Pompa ciepła
 • ocena:
 • ocena gości:
Oferujemy pompy ciepła, kotły na biomasę i pelet, armaturę grzewcza i systemy solarne.
Misją firmy HERZ jest zapewnienie swoim Klientom stale rosnącego poczucia komfortu i
podnoszenie poziomu życia poprzez dostarczanie im naszych nieustannie doskonalonych produktów.
Ogrzewanie pomieszczeń z zastosowaniem armatury HERZ ma być gwarancją przyjemnego,
ekonomicznego i energooszczędnego ciepła.
Odpowiedzią firmy HERZ na wyzwania przyszłości są kompletne systemy grzewcze wykorzystujące energię odnawialną:
kotły na biomasę i pelet HERZ BIOCONTROL, pompy ciepła HERZ commotherm, systemy solarne HERZ SUNSTAR
Kategoria:   Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Ogrzewanie

Data dodania: Jan 21, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • klimatyzacja,wentylacja sprzedaz , montaz ,serwis
 • ocena:
 • ocena gości:
Wykonujemy systemy klimatyzacyjne i wentylacyjne w obiektach mieszkalnych, biurowych,
restauracyjnych i handlowych. Od ponad 10 lat działamy w branży klimatyzacyjnej. Jesteśmy autoryzowanym dealerem znanej na całym świecie firmy DAIKIN. Dostarczamy i instalujemy urządzenia firm : Daikin, Sanyo LG ,Sanyo ,McQuay, Samsung, Mitshubishi zależnie od potrzeb i wymagań Klienta. Oferujemy: doradztwo, sprzedaż, montaż, montaż. ,serwis i naprawę. Pragniemy być doskonałym partnerem w biznesie i spełniać pokładane w nas oczekiwania.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Pompy ciepła
Dom Wnętrze

Data dodania: Jan 27, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Pompy hydrauliczne
 • ocena:
 • ocena gości:
Przedsiębiorstwo PHS z Wrocławia zajmuje się sprzedażą urządzeń hydraulicznych i pneumatycznych. We współpracy z firmą Parker Hannifin montujemy pompy zębate i pompy hydrauliczne. W ofercie mamy także siłowniki, zawory oraz filtry. Budujemy układy hydrauliczne i stacje zasilające. Zajmujemy się także diagnostyką układów hydraulicznych i poszczególnych części układu. Takie elementy jak rozdzielacz hydrualiczny nie mają dla nas tajemnic. Postaw na sprawdzoną firmę.
Kategoria:   Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Usługi budowlane

Data dodania: Feb 12, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • wiercenie studni poznań
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma zajmuje się wierceniem studni głębinowych oraz pod pompy ciepła do 250 metrów. Ponadto zajmujemy się uzdatnieniem wody, a także wszelkiego rodzaju przyłączami, obudowami i rozprowadzeniem wody po określonym terenie. Wykonujemy również wszelkiego rodzaju odwodnienia. Współpracujemy z firmami ogrodniczymi, projektowymi i montującymi pompy ciepła i systemy solarne. Firma działa głównie w Poznaniu i Wielkopolsce.
Kategoria:   Budownictwo > Instalacje sanitarne
Budownictwo > Pompy ciepła
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie

Data dodania: Mar 22, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Pompy ciepła
 • ocena:
 • ocena gości:
Słońce i deszcz dostarczają wielką ilość bezpłatnej i odnawialnej energii, pobieranej przez grunt i powietrze. Pompy ciepła stały się narzędziem do idealnego jej wykorzystania, dzięki możliwości przetwarzania jej w ekologiczne ogrzewanie, z którego mogą korzystać mieszkańcy domów. Firma De Dietrich zajmuje się tworzeniem oraz sprzedażą najnowocześniejszych systemów grzewczych, opartych na koncepcji ekologicznego ogrzewania oraz komfortu – urządzeń dbających o maksymalną wydajność pracy, oszczędność energii i respektujących środowisko naturalne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.
Kategoria:   Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Ogrzewanie

Data dodania: Mar 23, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Firma budowlana Krosno
 • ocena:
 • ocena gości:
Przedmiotem naszej działalności są kompleksowe usługi ogólnobudowlane, które świadczymy na terenie Polski południowo - wschodniej, głównie na terenie województwa Podkarpackiego. Jesteśmy firmą działającą w branży budowlanej od 1990 roku, przez ten czas udało nam się zrealizować kilkaset inwestycji, przez co jesteśmy uważani za poważnego partnera w biznesie. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy. Największy nacisk podczas wykonywania poszczególnych zleceń w ramach naszej działalności kładziony jest na uzyskanie wysokiej jakości prac. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której mogą Państwo znaleść dokładne informacje o usługach które świadczymy, portfolio wykonanych prac oraz referencje klientów.
Kategoria:   Budownictwo > Docieplenia
Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Pompy ciepła

Data dodania: Mar 24, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Pompy ciepła
 • ocena:
 • ocena gości:
Pompy ciepła przekształcają energię słoneczną zgromadzoną w ziemi, w wodzie lub w podłożu skalnym w ciepło do ogrzania domu. Pompy ciepła mogą korzystać z trzech podstawowych rodzajów źródła ciepła : powietrza, gruntu lub wód gruntowych. Najczęstszym wariantem zastosowania pompy ciepła w Polsce jest wykorzystanie ciepła gruntu poprzez tzw. kolektor gruntowy (kolektor ziemny). Pompy ciepła stanowią na dzień dzisiejszy najbardziej energooszczędne nowoczesne rozwiązanie techniki grzewczej. Pompy ciepła muszą być prawidłowo dobrane do potrzeb cieplnych budynku. Nowoczesne pompy ciepła zapewniają jednocześnie ciepło w pomieszczeniach i ciepłą wodę użytkową. Firma Zinstal z Zielonej Góry montuje i serwisuje pompy ciepła w całym kraju.
Kategoria:   Budownictwo > Pompy ciepła

Data dodania: Apr 25, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 4 5 6 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags