Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Budownictwo > Rekuperatory  

Linki
 • Salklim klimatyzacje wenylacje instalacje
 • ocena:
 • ocena gości:
Witamy na stronie firmy instalacyjno handlowej

Podstawowa działalność naszej firmy to wykonywanie instalacji elektrycznych wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania CO, instalacji sanitarnych oraz innych instalacji związanych z budownictwem.
Firma świadczy usługi na terenie południowej Polski a zwłaszcza okolicach i miast takich jak: Mielec, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Strzyżów, Połaniec, Tarnobrzeg, Sandomierz, Stalowa Wola, Staszów, Dąbrowa Tarnowska, Szczucin.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Budownictwo > Rekuperatory

Data dodania: Jun 22, 2009 Trafień: 7 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Sklep e-klimatyzatory.pl
 • ocena:
 • ocena gości:
Sklep internetowy e-klimatyzatory.pl oferuje szeroki wybór urządzeń renomowanych producentów z branży klimatyzacja, wentylacja i ogrzewanie. W naszej ofercie mamy zawsze najnowsze i najbardziej zaawansowane technologicznie produkty firm takich jak LG Electronics, Samsung, Mitsubishi Electric, Fuji Electric, Brink, Enervent, Sial, Aerial, Heater: klimatyzatory split i multi-split, centrale wentylacyjne – rekuperatory, pompy ciepła, osuszacze i oczyszczacze powietrza, wentylatory, kurtyny powietrza, nagrzewnice przenośne, akcesoria do montażu wentylacji i klimatyzacji. Nasz nowoczesny sklep zawiera dokładne opisy i tabele z danymi technicznymi. Nasze atuty to wysoka jakość, bardzo atrakcyjne ceny, miła profesjonalna obsługa oraz szybka dostawa.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Rekuperatory

Data dodania: Jun 24, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Rekuperatory
 • ocena:
 • ocena gości:
W Polsce rodzi się coraz więcej hurtowni, które oferują urządzenia klimatyzacyjne, wentylacyjne, rekuperacyjne w bardzo nskich cenach. Firma AP Clima wyróżnia się na tle pozostałych firm operujących na rynku klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji. Jako liderzy branży staramy się o unikalność sprzedawanych klimatyzatorów, rzetelność wykonywanej pracy oraz na zadowolenie klientów.

Rekuperacja to rynek, w którym istniejemy od lat. Przeprowadzamy montaż wentylacji i jej modernizację. Produkty, na których bazujemy, takie jak np. urządzenie rekuperacyjne cechuje najwyższa jakość wytworzenia. Klimatyzacja, wentylacja, rekuperacja? Obsługujemy firmy nie tylko z Wrocławia. Odwiedź nas już dziś! Gwarantujemy miłą obsługę, dobierzemy dla Państwa wentylację oraz pozostałe systemy spełniając najnowsze standardy rynku.
Kategoria:   Budownictwo > Rekuperatory

Data dodania: Sep 14, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Osuszanie i osuszacze powietrza
 • ocena:
 • ocena gości:
Radwan - lider osuszania i wentylacji. Generalny przedstawiciel firmy HIdROS w Polsce oferuje rekuperatory, pompy ciepła, osuszacze powietrza, osuszacze kondensacyjne i przemysłowe oraz centrale basenowe. Specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń przeznaczonych do zastosowania w pomieszczeniach w których występują zyski wilgoci. Nasze centrale nawiewno-wywiewne z odzyskiem ciepła i chłodu zbudowana na bazie układu rewersyjnej pompy ciepła charakteryzują się zwartą obudową, specjalnym wyciszeniem pozwalającym na zastosowanie centrali w wersji podwieszonej w użytkowanym pomieszczeniu. Nawiewane powietrze poddane jest filtracji na filtrach G4, następnie schłodzone lub ogrzane przed podaniem do pomieszczenia. Zastosowanie kompaktowych zestawów wentylatorowych z elektroniczną komutacją klasy EC pozwoliło stworzyć wyjątkowo energooszczędną jednostkę wentylacyjną sterowaną elektronicznym programatorem. Nasza mocna pozycja na rynku osuszaczy sprawia, iż jesteśmy solidnym partnerem.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Rekuperatory

Data dodania: Nov 15, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Przeciski
 • ocena:
 • ocena gości:
Zapraszamy serdecznie na stronę firmy Intech Przeciski Sieci Wodociągowe i Kanalizacyjne.
Firma nasza specjalizuje się w realizacji robót budowlanych w zakresie zewnętrznych sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. Wykonujemy także przeciski dla potrzeb telekomunikacji, instalacji wod-kan, gazociągów, energetyki. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem dla wykonawstwa robót będących przedmiotem naszej działalności. Profesjonalny sprzęt oraz zatrudnieni pracownicy o dużym doświadczeniu pozwalają nam wykonać zlecone prace na najwyższym poziomie.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Rekuperatory

Data dodania: Dec 8, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Wentylacja - Ekozefir
 • ocena:
 • ocena gości:
Oszczędny tryb życia to dla mnóstwa osób istotna sprawa. Dlatego warto sprawić by również nasze mieszkania były przyjemne, zdrowe i ekologiczne. Pomogą nam w tym centrale wentylacyjne, jakie możesz kupić w profesjonalnych firmach zajmujących się sprzedawaniem i instalacją rekuperatorów. Świetną sprawą jest rekuperator, który pomaga w dobry sposób wymóc na wentylacji wykorzystywanie ciepła z wywiewanego powietrza, które mogłoby jeszcze posłużyć do różnych rzeczy w naszym mieszkaniu. Podobne rekuperatory są świetnym sposobem na oszczędności w naszych domach. Mieszkania są drogie i ciężkie do utrzymania dlatego dobrze by używana wentylacja była kontrolowana i pomagała nie tylko wywiewać grzanie z mieszkania, ale także pożytkować je, do czego używana jest rekuperacja. Często wentylacja mechaniczna może być objęta odrębnymi nakazami, jakich trzeba się trzymać by móc swobodnie zamieszkiwać dany dom. Warto nauczyć się trochę więcej na temat wentylacji i tego co można nią zdobyć, oraz jak wiele możesz zaoszczędzić mając podobny system wentylowania w wymarzonym domu.
Kategoria:   Budownictwo > Rekuperatory
Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja

Data dodania: Mar 3, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Bassynergia Rekuperacja Montaż i Instalacja
 • ocena:
 • ocena gości:
Podstawą firmy jest montaż wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacja) oraz ogrzewanie w oparciu o pompy ciepła. Firma zapewnia klientowi odpowiednio dobrane rekuperatory, dostawę urządzeń oraz ich instalację. W ofercie znajdują się rekuperatory samych uznanych na rynku marek.

apewniamy kompleksową obsługę obejmującą doradztwo, projekt, montaż instalacji (WŁASNYMI EKIPAMI TECHNICZNYMI), dostawę urządzeń oraz usługi serwisowe. Współpracujemy z uznanymi producentami rozwiązań wentylacyjnych i grzewczych, promujemy tylko te sprawdzone, skuteczne, energooszczędne. Z nami na pewno wybierzesz system ściśle dopasowany do Twoich potrzeb.
Kategoria:   Budownictwo > Rekuperatory
Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Usługi budowlane

Data dodania: Mar 23, 2012 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Filtry i pompy do wody, uzdatnianie i oczyszczanie wody
 • ocena:
 • ocena gości:
"Bartosz" Sp. J. jest firmą działającą w branży inżynieryjno- sanitarnej. W swojej ofercie posiada szeroki asortyment wyrobów, m.in. pompy do wody, rekuperatory, pompy ciepłownicze, zestawy filtracyjne, zestawy hydroforowe. Zapewniamy naszym klientom sprawną i kompleksową obsługę. Oferujemy urządzenia przyjazne dla środowiska oraz kompletne systemy zapewniające oszczędność m. in. poprzez ograniczenia zużycia wody, ciepła i energii elektrycznej.Zapraszamy do współpracy oraz na naszą strone internetową wszystkie zainteresowane osoby.
Gwarantujemy najbardziej efektywne, a zarazem sprawdzone technologie.
Kategoria:   Budownictwo > Rekuperatory
Produkcja Przemysł > Automatyka
Budownictwo > Instalacje sanitarne

Data dodania: Apr 4, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Fotowoltaika Toruń
 • ocena:
 • ocena gości:
Jeżeli szukasz firmy, która mogłaby postawić instalację odnawialnych źródeł energii, to sprawdź naszą ofertę. Od wielu lat zajmujemy się tą branżą, z roku na rok zwiększając ilość zadowolonych klientów. Zajmujemy się kompleksową obsługa całego procesu od dokumentacji, projektów poprzez realizację. Zapraszamy do naszego biura lub na naszą stronę internetową w celu zapoznania się szczegółowo z ofertą.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Rekuperatory

Data dodania: Mar 19, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • GronetSolar - rekuperacja Kielce
 • ocena:
 • ocena gości:
Wiele osób pewnie nie raz zastanawia się jak zmniejszyć koszty uzyskania ciepłej wody i ogrzewania, dlatego przedstawiamy Państwu naszą fantastyczną ofertę. Jesteśmy profesjonalną firmą, która działa w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Zajmujemy się sprzedażą, montażem i eksploatacją takich urządzeń jak kolektory słoneczne, pompy ciepła czy rekuperatory. To dzięki nim wiele osób zminimalizowało koszty użytkowania systemów grzewczych, szczególnie teraz kiedy nieustająco wzrastają ceny energii elektrycznej. Do skorzystania z naszej propozycji zachęcamy klientów prywatnych, firmy, szkoły, urzędy czy inne instytucje i zakłady z województwa świętokrzyskiego. Kontakt: Gro-Net Solar Czysta Energia, ul. Parkowa 5, 28-200 Staszów, tel. 514139300, www.gronetsolar.pl, biuro@gronetsolar.pl.
Kategoria:   Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Rekuperatory
Budownictwo > Ogrzewanie

Data dodania: Dec 17, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags