Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Budownictwo > Remonty  

Linki
 • Malowanie Poznań
 • ocena:
 • ocena gości:
Zakład malarski Paweł Lenartowski - oferujemy kompleksowe usługi malarskie oraz remontowe - tapetowanie, kładzenie tynków oraz docieplanie mieszkań i domów. Zapewniamy szybkie i profesjonalne wykonanie za niezwykle atrakcyjne ceny - dostosowane do każdego portfela. Swoje usługi kierujemy głównie do mieszkańców Poznania oraz jego najbliższych okolic. Sprawdź sam - skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Zaufaj specjalistom, którzy świetnie znają się na swojej pracy.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Remonty kompleksowe
Budownictwo > Remonty
Budownictwo > Docieplenia

Data dodania: Jul 16, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Parkiety Bydgoszcz
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Limex Plus Sp. Z o. o. produkująca parkiety Bydgoszcz specjalizuje się w świadczeniu usług na terenie naszego pięknego kraju jak i poza jego granicami. Opierając się na najnowszych technologiach, wykonując swoją prace na najwyższej jakości maszynach oraz stosując tylko i wyłącznie najwyższej jakości chemie, staramy się zapewnić Państwu najwyższej jakości usługi oraz zaspokoić nawet te najbardziej wybredne z gustów. Opierając się na najnowszych technologiach, wykonując swoją prace na najwyższej jakości maszynach oraz stosując tylko i wyłącznie najwyższej jakości chemie, staramy się zapewnić Państwu najwyższej jakości usługi oraz zaspokoić nawet te najbardziej wybredne z gustów.
Kategoria:   Budownictwo > Remonty

Data dodania: Jul 27, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Zabudowa tarasu Warszawa
 • ocena:
 • ocena gości:
Balkon Profil - specjalizujemy się w montażu zabudowy balkonów, tarasów, basenów, wnętrz oraz werand i loggii. Zapewniamy niezwykle atrakcyjne ceny - dostosowane do każdego portfela oraz szybką i w pełni profesjonalną realizację zlecenia. Sprawdź sam - skorzystaj z naszej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia - zaufaj specjalistom, którzy świetnie znają się na swojej pracy, domach i balkonach i już dziś mieszkaj pięknie, wygodnie i funkcjonalnie.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Baseny
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Budownictwo > Remonty

Data dodania: Jul 27, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Osuszanie i renowacje Bud-Tex
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma wykonuje osuszanie i renowacje budynków. Wykonujemy likwidacji skutków:

wilgoci wzchodzącej,
podsiąków,
przesiąków,
zalewów z dachów i rynien,

ponaddo wykonujemy roboty renowacyjne jak:

malowanie dachów,
kładzenie tynków,

Na wszystkie wykonane usługi firma udziela gwarancji. Posiadamy wielu zadowolonych klientów i ponad dziesiecioletnie doświadzenie.
Każdy przypadek czy problem traktujemy indiwidualnie po uprzedniej darmowej konsulacji.
Kategoria:   Budownictwo > Remonty
Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo

Data dodania: Jul 30, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Posadzki betonowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Petu Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie jest producentem posadzek przemysłowych, a także posadzek betonowych, epoksydowych i żywicznych. Firma ta posiada certyfikaty na wykonywane usługi, cechuje się także bardzo profesjonalnym podejściem do spraw budownictwa. Specjalnie wyszkolona kadra pracowników to grunt zaufania dla tego wykonawcy. Wiele projektów wykonanych ta firma ma już za sobą, i każdy klient potwierdza to samo: współpraca z Petu to najlepiej podjęta decyzja podczas etapu budowy obiektów zarówno mieszkaniowych, jak i hal przemysłowych. Szczegółowe pomiary przed rozpoczęciem wykonywania zlecenia produkcji posadzek gwarantuje należyte wykonanie zadania. Firma Petu posiada w swojej ofercie również takie usługi jak naprawy posadzek, oraz instalacja oznakowań na powierzchniach płaskich. Poza posadzkami betonowymi oferowane są również materiały epoksydowe i żywiczne. Podejmując się wyboru firmy posadzkarskiej, należy zwrócić szczególną uwagę jakimi materiałami i maszynami dana firma dysponuje. Petu dysponuje najnowoczesniejszą technologią - to czyni tą firmę bezkonkurencyjną.
Kategoria:   Budownictwo > Remonty
Budownictwo > Usługi budowlane

Data dodania: Jul 30, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Stolarstwo - schody drewniane
 • ocena:
 • ocena gości:
Strona firmowa Stolarni GEM-DREW. Zakład z wieloletnim doświadczeniem i rodzinnymi tradycjami. Nasza firma specjalizuje się w produkcji wyrobów z drewna w szerokim zakresie. Naszą główną specjalizacją są schody. Długoletnia obecność na rynku pozwoliła stworzyć nam dobrą renomę wśród naszych dotychczasowych klientów
Oferujemy również
- drzwi i okna o wymiarach nietypowych
- belki kominkowe
- progi
- ogrodzenia
- meble i zabudowy ogrodowe
Oferujemy wszelkiego rodzaju duże i małe usługi stolarskie
Kategoria:   Budownictwo > Remonty
Budownictwo > Drzwi

Data dodania: Jul 30, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Remonty, wykończenia pod klucz - Panorama Remontów
 • ocena:
 • ocena gości:
Budowa własnego domu, czy kupno mieszkania wiąże się z urządzaniem pomieszczeń. Każdy posiada własny gust i swoje zdanie na temat wystroju wnętrza, mebli i rodzaju podłogi. Strona ta umożliwia wyszukanie informacji na temat firmy zajmującej się usługami remontowo-budowlanymi i wykonawstwem pod klucz. Zlecenie wykończenia naszego nowego lokum nie musi wiązać się ze zleceniami dla kilku firm. Salon, pokoje, łazienka – wszystkie te pomieszczenia może bez problemu wykonać jedna firma. Znajdź w wyszukiwarce Wykonanie-pod-klucz.pf.pl firmę, która zajmie się tym od początku do końca. Koniec z zamartwianiem się o fachowców z różnych dziedzin – teraz cała praca w gestii jednej firmy.
Kategoria:   Budownictwo > Remonty
Dom Wnętrze > Remonty
Budownictwo > Usługi budowlane

Data dodania: Aug 6, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Usługi remontowe Warszawa
 • ocena:
 • ocena gości:
Usługi remontowe Warszawa- Jarosław Basiak, wykonujemy praktycznie każde zadanie związane z remontem domów i mieszkań. W naszej ofercie znajdą Państwo układanie glazury, gresów, terakoty, montaż okien, drzwi i paneli podłogowych, instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne.

Zajmujemy się wykończeniem mieszkań od stanu surowego (developerskiego) aż po klucz. Na rynku warszawskim działamy już ponad 20 lat co czyni nas jedną z najbardziej doświadczonych firm remontowych.
Kategoria:   Budownictwo > Remonty
Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Drzwi

Data dodania: Aug 6, 2010 Trafień: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 1
 • Remont Poznań
 • ocena:
 • ocena gości:
Usługi remontowo-budowlane Sebbud proponują Państwu remonty i wykończenia w bardzo atrakcyjnych kosztach. Specjalizujemy się w skomplikowanych remontach domów i mieszkań, a także lokali usługowych i firm. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie budowlano-remontowej, udzielamy rzetelnych porad Konsumentom w zakresie doboru właściwych materiałów i metody adaptacji i aranżacji wnętrz. Funkcjonujemy na terytorium miasta Poznań i miejscowości. Proponujemy zniżki dla stałych odbiorców. Remont w Poznaniu tylko z firmą Sebbud.
Kategoria:   Budownictwo > Remonty

Data dodania: Aug 20, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Remonty Lubin
 • ocena:
 • ocena gości:
Planeta Dom zaopatruje w elementy wykończeniowe takie jak płytki czy akcesoria dekoracyjne. Doradzamy, wykańczamy i remontujemy na terenie Lubina i okolic. Podczas wyboru płytek warto zastanowić się nad funkcją pomieszczenia, w którym chcemy te płytki położyć.

Pozwoli to na wykluczenie niektórych wzorów i płytek z naszej ogromnej oferty i prostszy wybór. Weźmy na przykład ścianę kuchenną. Płytki kuchenne powinny być wodoszczelne, przykuwające oko i ze względu na mały obszar możemy pozwolić sobie na lepsze płytki.

Do tego dochodzą oczywiście inne kryteria ale biorąc pod uwagę tylko te warianty wybierzemy najprawdopodobniej płytki szkliwione, dekoracyjne i ręcznie malowane.
Kategoria:   Budownictwo > Remonty
Budownictwo > Usługi budowlane
Dom Wnętrze > Remonty kompleksowe

Data dodania: Sep 14, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags