Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja  

Linki
 • Klimahurt klimatyzacja Kraków
 • ocena:
 • ocena gości:
Klimahurt Klimatyzacja i Chłodnictwo Sp. z o.o. jest firmą, która zaopatruje serwisy oraz firmy instalatorskie działające w branży klimatyzacji i chłodnictwa. Staramy się być dla Naszych klientów partnerem. Objawia się to w polityce udzielania rabatów, doradztwie oraz pomocy merytorycznej. Głównym celem firmy jest wspieranie serwisów w swojej działalności. Klimahurt posiada także w swojej ofercie części zamienne AGD - Whirlpool Polar Beko Candy Bosch itp.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Firmy wg branż > AGD RTV
Kraje Miasta Regiony > Kraków

Data dodania: Mar 17, 2009 Trafień: 2 Ocena: 3.00 Głosów: 2
 • Systemy kominowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Systemy kominowe oraz wkłady kominowe to tylko część naszej bogatej oferty jaką mamy przyjemność Państwu zaprezentować. E-kominy.pl jest serwisem na którym znajdziecie Państwo bogaty wybór kominów oraz elementów instalacji kominowych. Najlepsze i najtańsze kominy w sklepie internetowym e-kominy.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Materiały budowlane

Data dodania: May 5, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Kratki wentylacyjne
 • ocena:
 • ocena gości:
W ofercie rzeszowskiej firmy BH RES są elementy niezbędne podczas budowanie instalacji wentylacyjnej. Znajdziecie u nas kanały wentylacyjne, kratki wentylacyjne, nawiewniki oraz anemostaty. Wszystkie oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości. BH RES Wentylacja Rzeszów - proszę zapoznać się z naszą ofertą, którą znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Materiały budowlane

Data dodania: May 5, 2009 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Kratki wentylacyjne
 • ocena:
 • ocena gości:
Awenta jest obecnie jednym z czołowych producentów akcesoriów wentylacyjnych w skład których wchodzą kratki wentylacyjne, drzwiczki rewizyjne, anemostaty sufitowe oraz inne systemy wentylacyjne. Od wielu lat dostarczamy Państwu produkty najwyższej jakości o czym świadczą zdobyte przez naszą firmę certyfikaty oraz atesty. Nasze towary do wentylacji możecie Państwa znaleźć w największych marketach budowlanych.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja

Data dodania: Jun 22, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Salklim klimatyzacje wenylacje instalacje
 • ocena:
 • ocena gości:
Witamy na stronie firmy instalacyjno handlowej

Podstawowa działalność naszej firmy to wykonywanie instalacji elektrycznych wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania CO, instalacji sanitarnych oraz innych instalacji związanych z budownictwem.
Firma świadczy usługi na terenie południowej Polski a zwłaszcza okolicach i miast takich jak: Mielec, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Strzyżów, Połaniec, Tarnobrzeg, Sandomierz, Stalowa Wola, Staszów, Dąbrowa Tarnowska, Szczucin.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Budownictwo > Rekuperatory

Data dodania: Jun 22, 2009 Trafień: 6 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • klimatyzacja Warszawa
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Marex jest firmą handlowo-usługową, działającą w branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej zajmujemy się również pompami ciepła, w naszej ofercie znajdą Państwo markowe klimatyzatory, pompy ciepła osuszacze powietrza oraz zapewnimy Państwu usługi z tej dziediny.

Nasze usługi począwszy od projektu do wykonania oraz pomiarów zapewnią znakomite warunki do pracy. Nasze urządzenia objęte są wykwalifikowanym serwisem przez co zapewniają długoletnie funkcjonowanie i pracę bez zastrzeżeń.

Cele jaki mamy do wykonania to profesjonalne świadczenie usług w zakresie klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła i osuszania przemysłowego pomieszczeń , wszystkie postawione cele wykonywane są z zachowaniem elastyczności do klienta. Firma oferuje usługi na wysokim poziomie, stosowane urządzenia posiadają wszelkie certyfikaty wymagane w naszym kraju jak również na świecie.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja

Data dodania: Oct 6, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Klimatyzacja
 • ocena:
 • ocena gości:
Instalacja freonowa do klimatyzacji
Oferujemy wykonanie kompletnej instalacji freonowej pod klimatyzator z materiałem , na etapie budowy bądź remontu domu , mieszkania , biura …, o mocy do 3,5 kW i długości trasy do 7mb :

- ułożenie instalacji w wykutych bruzdach w ścianie lub szlichcie ( dzięki temu unikniemy układania instalacji w nieestetycznych korytach maskujących )
- odprowadzenie odpływu skroplin od urządzeń wewnętrznych na zewnątrz budynku lub do kanalizacji .
- ułożenie przewodów sterujących od jednostek wewnętrznych do jednostki zewnętrznej
- zasilenie jednostki zewnętrznej z najbliższego gniazda bądź za dopłatą na osobnym obwodzie z tablicy rozdzielczej .
W cenie 799,00 zł Brutto WYSTAWIAMY FAKTURY VAT
Konwencjonalne układy multi to możliwość zastosowania jednej jednostki zewnętrznej ( agregatu ) dla kilku pomieszczeń . Jednostki wewnętrzne typu ściennego można dobierać w zależności od potrzeb aranżacji pomieszczenia i własnych upodobań Jednostki zewnętrzne serii MXZ pozwalają na podłączenie od 2 do 8 jednostek wewnętrznych różnych typów . Zmniejsza to ilość agregatów na zewnątrz budynku dając więcej wolnej przestrzeni i zapewniając niższy hałas klimatyzacji.

CICHA PRACA
Oferowane urządzenia serii MXZ charakteryzują się niskim hałasem pracy Dodatkowy przełącznik pozwala załączyć funkcję , która w sprzyjających warunkach ( np. chłodniejsze dni lub noce w okresie letnim ) powoduje zmniejszenie hałasu o dodatkowe 5/7 dB(A).

EFEKTYWNA POMPA CIEPŁA
Wykorzystanie technologii inverter to możliwość zastosowania urządzeń nie tylko do chłodzenia ale również do grzania w zimniejszych okresach roku . Praca w układzie pompy ciepła możliwa jest do temp. – 15oC (na zewnątrz). Jakie są korzyści z zastosowania invertera?

• oszczędność
Poprzez płynną kontrolę wydajności w zależności od obciążenia termicznego możliwa jest znaczna oszczędność kosztów zużycia energii elektrycznej, gdyż system inwerterowy steruje prędkością obrotową silnika napędzającego sprężarkę.

• możliwość pracy przy niskich temperaturach
Poprzez zastosowanie sprężarki inverterowej urządzenie może pracować w trybie chłodzenia nawet przy niskich temperaturach zewnętrznych. Sprężarka inverterowa i wentylator jednostki zewnętrznej są wykorzystywane do regulacji przepływu powietrza i jego objętości, zapewniając w ten sposób ciągłą pracę przy ujemnych temperaturach zewnętrznych bez wyłączania. Jest to więc idealne rozwiązanie dla pomieszczeń, które musimy chłodzić lub ogrzewać przez cały rok.

FILTRY POWIETRZA
Jednostki wewnętrzne w zależności od typu mają zamontowane różne filtry . Wyposażenie standardowe oraz dodatkowe oraz dodatkowe opcje pozwalają na skuteczne i szybkie usuwanie nieprzyjemnych zapachów , drobnoustrojów i alergenów z powietrza w pomieszczeniu .

WYSOKA KLASA ENERGETZCYNA
Efektywna konstrukcja układu chłodniczego wykorzystującego czynnik R410A zapewnia osiągnięcie przez każde urządzenie klasy energetycznej A , daje to niskie koszty eksploatacji . Płynna regulacja pozwala na dokładne otrzymanie temperatury w pomieszczeniu .

EKOLOGICZNY CZYNNIK
Zastosowanie czynnika R410A zapewnia osiągnięcie wysokiej sprawności energetycznej i minimalny wpływ na środowisko .

PROGRAMATOR TYGODNIOWY
Pilot przewodowy posiada funkcję programowania tygodniowego cyklu pracy jednostki wewnętrznej . Dla każdego dnia tygodnia można ustawić 8 punktów załączania (lub wyłączania ) w powiązaniu z zadaną temperaturą .

URZĄDZENIA WEWNĘTRZNE
Nowoczesna jednostka ścienna w eleganckiej , białej obudowie przeznaczona do pomieszczeń małych bądź średniej wielkości np. mieszkań , biur , restauracji . Urządzenie o wysokiej efektywności energetycznej , posiadające wiele dodatkowych opcji podnoszących poziom komfortu użytkownika . Model wykonany w technologii inverter , o płynnej regulacji wydajności chłodzenia bądź grzania . Pozwala to na oszczędność kosztów energii oraz zapewnia wysoki komfort w pomieszczeniu dzięki minimalizacji wahań temperatury nadmuchiwanego powietrza .

I-SEE SENSOR
Specjalny czujnik , który mierzy temperaturę przy podłodze w obszarze 150 o. Dzięki temu strumień powietrza kierowany jest tam , gdzie naprawdę jest to konieczne .

PLASMADUO
Podwójny system filtracji , który za pomocą pola elektrycznego i specjalnej półprzewodnikowej żywicy nie tylko wychwytuje , ale również skutecznie eliminuje kurz , bakterie , alergeny i nieprzyjemne zapachy z pomieszczeń .

ZALETY
- grzanie do – 20oC / chłodzenie do – 15oC
- automatyczny restart
- automatyczna zmiana trybu pracy
- automatyczna praca żaluzji
- pionowe i poziome wachlowanie żaluzji
- 3-stopniowy nawiew powietrza
- tryb ekonomicznego chłodzenia
- łatwe czyszczenie dzięki Quick Clean Body
- programator 24-godzinny
- filtr zwalczający pleśń
- funkcja samo diagnostyki
- sygnalizacja błędu
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja

Data dodania: Nov 23, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Klimatyzacja Mieszkań - Klimatyzacja Warszawa - FULMARK service  » Klimatyzacja
 • ocena:
 • ocena gości:
Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem systemów klimatyzacji i wentylacji
Wykonujemy instalacje klimatyzacji zarówno pojedynczych pomieszczeń, mieszkań, małych biur, serwerowi jak i systemy obejmujące kilkadziesiąt pomieszczeń biurowych, czy hotelowych.
Montujemy zarówno w budynkach nowopowstających, jak i już istniejących, a nawet zabytkowych.
Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu systemów wentylacji i klimatyzacji w pomieszczeniach gastronomicznych, restauracjach.
Działamy na terenie całej Polski

Dla wygody naszych klientów oferujemy:

Dostawę i montaż
- klimatyzacji split
- klimatyzacji multisplit
- systemów VRV
- systemów wody lodowej

Serwis urządzeń klimatyzacyjnych
- naprawy
- przeglądy
- konserwacje

Projekty, pomiary regulacje systemów klimatyzacji i wentylacji
- projektowanie systemów wentylacji pomieszczeń gastronomicznych, restauracji, zaldów przetwórczych.
- pomiary wydajności
- pomiary hałasu

Oferujemy klimatyzacje uznanych marek: DAIKIN, SAMSUNG, MDV, SANYO, McQuay
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja

Data dodania: Dec 25, 2009 Trafień: 2 Ocena: 4.50 Głosów: 2
 • klimatyzacja wentylacja Pasłęk sprzedaż montaż serwis
 • ocena:
 • ocena gości:
Zajmujemy się sprzedażą serwisem i montażem urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie projektowania Zajmujemy się sprzedażą serwisem i montażem urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie projektowania oraz doboru domowych i handlowych urządzeń regulujących temperaturę i przepływ powietrzaZajmujemy się sprzedażą serwisem i montażem urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie projektowania oraz doboru domowych i handlowych urządzeń regulujących temperaturę i przepływ powietrza
Kategoria:   Budownictwo > Instalacje sanitarne
Kraje Miasta Regiony > Warmińsko-mazurskie
Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja

Data dodania: Dec 25, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

10. Kominki

 • Kominki
 • ocena:
 • ocena gości:
Projektując dom lub mieszkanie warto wcześniej przemyśleć jakie rozwiązanie zastosujemy do ogrzania owego pomieszczenia. Coraz bardziej popularne jest ogrzewanie kominkowe na które składają się kominki, przewody i inne tworzące kompletny system kominkowy. Dzięki zastosowaniu powyższego rozwiązania jesteśmy w stanie zaoszczędzić przez okres zimowy całkiem sporą sumę. Strona systemkominkowy.com stanowi poradnik oraz przewodnik po ogrzewaniu kominkowym.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja

Data dodania: Dec 30, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags