Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja  

Linki

71. walidacja

 • walidacja
 • ocena:
 • ocena gości:
Celem działalności walidacja-system jest niesienie pomocy z zakresu walidacji głównie w przemysle farmaceutycznym i medycznym. Wykonujemi i przeprowadzamy walidację dla urządzeń, instalacji i systemów komputerowych. Wykonujemy pomiary i badania kontrolne w pomieszczeniach czystych i instalacji im towarzyszącym tj. spreżone powietrze, azotu, próżni, wody farmaceutycznej etc.Wykonujemy także walidacje procesów produkcyjnych, oraz procesów dezaktywacji drobnoustrojów z materiałów określanych docelowo jako jałowe - sterylizacja.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Zdrowie Uroda > Medycyna

Data dodania: Aug 22, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • IKWE - klimatyzacja
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma IKWE to profesjonaliści zajmujący się konsultingiem, sprzedażą i montażem markowych urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych. Każdy klient dokonujący u nas zakupu otrzymuje gwarancję na dany produkt. Serwis pogwarancyjny świadczymy również dla osób, firm które nie były wcześniej naszymi klientami. Na stronie www.ikwe.pl przedstawiliśmy informacje o naszej firmie, oferowanych produktach, świadczonych usługach, referencje od klientów oraz uzyskane certyfikaty.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Produkcja Przemysł > Elektronika

Data dodania: May 9, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Elektra.pl - ogrzewanie podłogowe elektryczne
 • ocena:
 • ocena gości:
Wiodący producent systemów ogrzewania podłogowego, któremu zaufali klienci na całym świecie. Nasze systemy elektrycznego ogrzewania podłogowego wykorzystywane sa nie tylko we wnętrzach, lecz również na podjazdach i rynnach, dzięki czemu są one chronione przed śniegiem i lodem. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim maty grzejne i przewody grzewcze, a także regulatory temperatury czy grzejniki konwekcyjne. Nasza pełna oferta znajduje się na stronie internetowej elektra.pl.
Kategoria:   Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Docieplenia
Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja

Data dodania: Mar 12, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

74. E-kominy

 • E-kominy
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Stamax sp.j. działa na polskim rynku już od kilkunastu lat i cieszy się wielkim zaufaniem wśród Klientów. Na stronie internetowej znajdą Państwo wiele produktów najwyżej jakości m.in systemy kominowe, wentylacje, ogrzewanie i wiele innych. W firmie są zatrudnieni sami specjaliści, którzy służą zawsze pomocą. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja

Data dodania: Nov 21, 2016 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Montaż klimatyzacji Kraków - Konkret
 • ocena:
 • ocena gości:
Profesjonalna firma instalacyjna w zakresie montażu klimatyzatorów i instalacji klimatyzacyjnych. Montujemy klimatyzatory LG, Fujitsu, Samsung, Panasonic i innych. Realizujemy inwestycje dla firm, instytucji budżetowych oraz osób prywatnych. Wykonujemy instalacje w systemie split, multi-split i VRF. Zapraszamy do skorzystania na naszej wiedzy. NIe zwlekaj, zamów pomiar już dziś.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Instalacje sanitarne
Kraje Miasta Regiony > Kraków

Data dodania: Jan 30, 2017 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Kylos-klimatyzacja
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Kylos specjalizuje się w realizowaniu zleceń z zakresu montażu oraz serwisu systemów i urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych jak również pomp ciepła. Świadczymy usługi na obszarze województwa małopolskiego jak również województwa śląskiego. Oferujemy urządzenia renomowanych producentów między innymi LG, Samsung, Gree, Rotenso. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz do kontaktu.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Rekuperatory
Budownictwo > Pompy ciepła

Data dodania: May 4, 2017 Trafień: 2 Ocena: 5.00 Głosów: 1
 • Usługi wentylacyjne - Tas-Bialystok
 • ocena:
 • ocena gości:
Klimatyzacja i klimatyzatory - Tas Bialystok to zupełnie nowy wymiar korzystania z różnego rodzaju pomieszczeń – zarówno mieszkalnych, jaki powierzchni biurowych czy przemysłowych. Komfort, jaki zapewniają najlepszej klasy urządzenia, pochodzące od największych producenckich sław na rynku, zapewniają długoletnie użytkowanie bez najmniejszych problemów technicznych oraz zawsze pełnie i gwarancję satysfakcji. Firma zapewnia także fachowe doradztwo oraz najlepszy serwis, dzięki któremu korzystanie z urządzeń oraz wdrożenie ich w życie jest dziecinnie proste.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja

Data dodania: Jul 13, 2017 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • SystemRekuperacji.pl - Profesjonalne montaże rekuperacji!
 • ocena:
 • ocena gości:
Jesteśmy firmą, która zajmuje się dystrybucją wentylacji z odzyskiem ciepła oraz innych urządzeń cyrkulacji powietrza w budynkach. Staramy się dostarczać klientom najlepszych urządzeń opartych na nowoczesnych technologiach, które wpływają na ich energooszczędność, ekonomiczność i wszechstronność zastosowania. Oferowana wentylacja, dzięki posiadaniu szeregu zalet jest coraz chętniej wykorzystywana przez klientów indywidualnych i firmy, gdyż może z powodzeniem zastąpić urządzenia grzewcze, klimatyzacyjne i filtracji powietrza. Na życzenie wyposażymy ją także w inne funkcje, według zapotrzebowania klienta oraz wykonamy projekt instalacji, który spełni wszystkie warunki specyfikacji budynku, aby zapewnić największą efektywność cyrkulacji powietrza w jego wszystkich pomieszczeniach. Rekuperacja jest urządzeniem, które można zintegrować z pompą ciepła, dowolnie skonfigurować i kontrolować dostarczane przez nie ciepło i poziom temperatury w budynku. Na działalność naszej firmy składa się nie tylko fachowe doradztwo i sprzedaż wentylacji ale również wykonanie jej projektu i profesjonalny montaż u klienta. W ofercie posiadamy także inne, wysokiej klasy urządzenia do cyrkulacji powietrza, pompy ciepła, klimatyzacje i tradycyjne wentylacje, które dostępne są w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług oraz zapoznania z pełną działalnością firmy i możliwościami jakie stwarza podjęcie z nami współpracy. Dla zainteresowanych klientów, dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja

Data dodania: Jan 27, 2018 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • AIR 4 YOU - klimatyzacja mitsubishi
 • ocena:
 • ocena gości:
Zapraszamy do zakupów w naszej hurtowni, na której ofertę składa się nowoczesna klimatyzacja wyłącznie renomowanych marek, takich jak na przykład mitsubishi. Wyróżnia ją prostota wykonania, elegancki styl wykończenia oraz wysoka funkcjonalność i szerokie spectrum zastosowań. Naszym klientom możemy zaoferować pomoc w wyborze odpowiedniego urządzenia, zachęcamy do kontaktu.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja

Data dodania: Apr 9, 2018 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • CNT Gdańsk - Automatyka
 • ocena:
 • ocena gości:
Centrum Napraw Technicznych jako firma serwisowa potrafiąca realizować projekty łączące wiele branż takich jak automatyka, instalacje elektryczne, mechanika i chłodnictwo. Swoje doświadczenie budowaliśmy realizując liczne projekty w wielu branżach przemysłowych. Zajmujemy się usługami serwisu w szerokim zakresie. Realizujemy naprawy, diagnostykę, montaż nowych aplikacji w następujących branżach. Zajmujemy się diagnostyką i usuwaniem awarii instalacji klimatyzacyjnych, doborem oraz montażem jednostek klimatyzacji, wykonywaniem okresowych przeglądów instalacji klimatyzacji a także doradztwem technicznym
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja

Data dodania: Jun 8, 2018 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 2 3 4 5 6 7 8 9 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags