Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Budownictwo > Wylewki  

Linki
 • TiZ - Zakład Produkcji Lastryko
 • ocena:
 • ocena gości:
:: Produkujemy płytki lastryko. Płytki formowane są na prasach i szlifowane szlifierką taśmową do wstępnego poleru.
:: Płytki składujemy na paletach EURO po 18 m2 owinięte folią i spięte taśmą.
:: Załadunek wózkiem widłowym.
Przy większych zamówieniach możliwość negocjacji cen.
:: Produkujemy również parapety i stopnice lastrykowe.
"T i Z"
ZAKŁAD PRODUKCJI LASTRYKO
58-114 Lubachów, Burkatów 43
tel. /074/ 853-57-18
kom. 0603-97-46-21
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Budownictwo > Wylewki

Data dodania: Feb 19, 2009 Trafień: 33 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Popularny
 • COMERCJA - posadzki przemysłowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Profesjonalnie wykonujemy posadzki przemysłowe, betonowe, żywiczne: poliuretanowe bądź epoksydowe w tym antystatyczne. Płyty betonowe, żelbetowe. Jastrychy cementowe. Kompleksowe remonty posadzek. Na wykonywane posadzki udzielamy gwarancji. Posadzki wykonane przez nas cechują się dużą odpornością mechaniczną i doskonałą przyczepnością do podłoża, które bezwarunkowo jest przez nas szlifowane a gdy zachodzi konieczność frezowane lub śrutowane. Wszystkie te prace wykonujemy w systemie bezpyłowym. Używane przez nas żywice są materiałami sprawdzonymi a producenci to ścisła czołówka europejska. W niektórych dziedzinach nasze posadzki uznawane są za wzór wykonawstwa i technologii a parametry niejednokrotnie daleko przewyższają standardy oraz normy dla nich przewidziane. Dlatego wybierając nasze posadzki stawiacie Państwo na dobrą, tanią i sprawdzoną technologię. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku zainteresowania naszą ofertą służymy dodatkowymi informacjami na http://www.comercja.eu
Kategoria:   Firmy wg branż > Firmy budowlane
Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Wylewki

Data dodania: Apr 14, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Tynki gipsowe oraz wapienno - cementowe na terenie Elbląga i okolic
 • ocena:
 • ocena gości:
Gips tynkarski. Tynki maszynowe agregatem - cementowo wapienne i gipsowe. Tanio i solidnie. Technologia nakładania tynków gipsowych pozwala na szybkie wykończenie ścian, sufitów stało się również tańsze i łatwiejsze. Uzyskane powierzchnie tą metodą

są wysokiej jakości i nie sprawiają żadnych trudności. Nasza firma zajmuje się nakładaniem tynków gipsowych oraz wapienno-cementowych metodą maszynową.

Wspólnie ustalimy dogodny dla Państwa termin. I pamietajcie, pracujemy przez CAŁY ROK. Zima nam nie straszna. Pozdrawiam serdecznie w imieniu całej załogi i

zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Wylewki
Budownictwo > Remonty

Data dodania: May 29, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Posadzki betonowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Chembud posadzki Warszawa. Firma wykonuje i remontuje posadzki epoksydowe, metakrylowe. Chembud tworzy posadzki betonowe dla firm i klientów indywidualnych. Injekcje uszczelniające i wzmacniające. Firma Chembud ma za sobą duże doświadczenie i wykonuje posadzki na terenie całej Polski. Posadzki przemysłowe wielkopowierzchniowe. Profesjonalne i terminowe wykonuwanie posadzek przemysłowych.
Kategoria:   Budownictwo > Wylewki

Data dodania: May 29, 2009 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Budowa Domów Rzeszów
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Budmar specjalizuje się głównie w budowie domów jednorodzinnych. Oprócz tego w ofercie można znaleźć takie usługi jak: układanie kostek i płytek na zewnątrz, wykonywanie ogrodzeń wszelkich rodzajów, krycie dachów oraz usług koparko ładowarkowych.
Budowa domów Rzeszów to nasz główny obszar działania, siedziba znajduje się w Wólce Niedźwiedzkiej, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i do obejrzenia oferty na stronie: budmar.rzeszow.pl
Przedsiębiorstwo posiada ogromne doświadczenie w swojej branży, na rynku działa od lat osiemdziesiątych, przez ten czas zdobyliśmy niezbędną wiedzę by nasze domy były zarówno tanie jak i w pełni spełniały satysfakcję klienta.
Na początku firma nazywała się TABAKA. W 2001 firma przeszła z ojca na syna czyli Pan Stanisław Tabaka oddał firmę Mariuszowi Tabaka, nazwa firmy również uległa zmianie na TABAKA-BUD. Obecna nazwa firmy to BUDMAR.
Firma zatrudnia na dzień dzisiejszy blisko 30 osób. Wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje do wykonywanego fachu. Nie boimy podejmować się nowych , trudnych wyzwań które dyktuje zmieniający się rynek budowlany, a jak wiadomo takich zmian w ostatnim czasie jest bardzo dużo.
Kolejnym atutem firmy jest park maszyn , pozwalający na większą konkurencyjność, dotrzymywanie terminów, obniżanie przyjętych kosztów zleceń i wykonywanie prac z większą dokładnością. Budmar w każdym roku buduje średnio 25 domów jednorodzinnych, sprawdź naszą galerię domów i dołącz do grona zadowolonych klientów.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Wylewki
Budownictwo > Projekty domów

Data dodania: Apr 6, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Kraków Remonty
 • ocena:
 • ocena gości:
Witamy bardzo serdecznie na naszej podstronie ofertowej. Nasze przedsiębiorstwo działa pod szyldem MAG-BUD Guzik Hubert. Nasza firma trudni się gałęzią remontowo-budowlaną. Działamy na rynku już od dłuższego czasu i zdążyliśmy zaskarbić sobie wielu zadowolonych klientów. W naszej ofercie znajdą PAństwo m.in. prace murarskie, prace malarskie, prace tynkarskie, prace dodatkowe, wylewki oraz suche tynki. Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta na stronie www.mag-bud.pl
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Wylewki
Budownictwo > Docieplenia

Data dodania: May 4, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Wylewki Chorzów
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Vitro-Plast jest profesjonalnym wykonawcą posadzek dla budownictwa indywidualnego, mieszkaniowego, użyteczności publicznej i przemysłowego. Usługi świadczymy bazując na technologiach zaczerpniętych z krajów europy zachodniej. Naszą działalność charakteryzują takie cechy jak: uczciwość, rzetelność, dokładność i zaangażowanie. Naszym głównym celem jest zapewnienie Klientom usług najwyższej jakości pozyskując w ten sposób ich uznanie i zaufanie. Tereny na których wykonujemy usługi to: Chorzów, Bytom, Zabrze oraz Ruda Śląska.
Kategoria:   Budownictwo > Wylewki

Data dodania: Jun 24, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Posadzki betonowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Chcielibyśmy zaoferować Państwu posadzki cementowe o najwyższej jakości. Kilkuletnie doświadczenie sprawia, że wykonujemy je szybko, precyzyjnie, przy pomocy pomp MIXOKRET, po cenach konkurencyjnych. Oferujemy także usługi w zakresie wykonawstwa posadzek w domach jedno i wielorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej i obiektach przemysłowych. Z zastosowaniem naszych technologii możemy wykonać każde podłoże. Szczegółowe informacje na stronie www.mixbud.pl. Skorzystaj z naszych usług.
Kategoria:   Budownictwo > Wylewki

Data dodania: Sep 28, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Wylewki betonowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Przedsiębiorstwo Sir-bud już od wielu lat funkcjonuje na rynku krajowym i zagranicznym. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w realizacji takich usług jak:- wylewki betonowe,- tynk gipsowy,- wylewki z agregatu,- wylewki miksokretem.Wieloletnie doświadczenie pozwala firmie świadczyć usługi na wysokim poziomie. Świadczy o tym wielu zadowolonych zleceniodawców, zarówno na krajowym rynku, jak i za granicą. Jeśli więc poszukują Państwo firmy, która kompetentnie wykonuje wylewki betonowe bądź wylewki z agregatu to zapraszamy na naszą stronę internetową. Odnajdą tam Państwo dokładne wiadomości na temat realizowanych przez nas usług, w tym takich jak tynk gipsowy czy wylewki miksokretem.
Kategoria:   Budownictwo > Wylewki
Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Remonty

Data dodania: Jan 26, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Przewierty sterowane
 • ocena:
 • ocena gości:
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą (przewierty sterowane) oraz naszym zapleczem technicznym. Realizuje zlecenia w wielu regionach kraju i wykonujemy przewierty sterowane spadkowe oraz tłoczne.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą (przewierty sterowane) oraz naszym zapleczem technicznym. Realizuje zlecenia w wielu regionach kraju i wykonujemy przewierty sterowane spadkowe oraz tłoczne.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą (przewierty sterowane) oraz naszym zapleczem technicznym. Realizuje zlecenia w wielu regionach kraju i wykonujemy przewierty sterowane spadkowe oraz tłoczne.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Wylewki

Data dodania: Jan 26, 2011 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags