Katalog Stron WWW

 
 

Kolektory próżniowe

Opis Kolektory próżniowe W dobie stale rosnących cen nośników energii (węgiel, drewno, gaz, energia elektryczna) oraz ich ograniczonej ilości niezbędne staje się sięgnięcie do odnawialnych źródeł. Gdzie ich szukać? Największym źródłem nieograniczonej, darmowej, czystej i ekologicznej energii odnawialnej jest Słońce. Mamy przyjemność przedstawić Państwu system ogrzewania słonecznego z kolektorami próżniowymi Solar-Tech. Jest on dostosowany optymalnie do polskich warunków klimatycznych. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży słonecznej energii odnawialnej w postaci wysokowydajnych płaskich kolektorów słonecznych. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem, dlatego nie kończymy współpracy na sprzedaży urządzeń, ale również proponujemy pomoc techniczną, montaż, serwis gwarancyjny oraz konsultacje telefoniczne w przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie ich działania.
Url http://www.rawipol.pl
Kategoria Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Sowa kluczowe kolektory próżniowe   kolektory słoneczne   zestawy solarne   montaż instalacji solarnych   montaż instalacji CO   montaż instalacji gaz   montaż instalacji wod-kan   remonty silników
Data dodania Jan 7, 2011
ID linku 11659
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Kolektory słoneczne

Pojemnościowe wymienniki ciepła Noel to jednocześnie bufory, wymiennik ciepła, zbiornik akumulacyjny do kotłów na paliwa stałe, systemu solar, pomp ciepła, kominków z płaszczem wodnym oraz sprzęgło dające możliwość podłączenia kilku źródeł ciepła jednocześnie do zasilania wielu układów c.o. i c.w.u.Zastosowanie pojemnościowego wymiennika ciepła z trzema wężownicami to innowacyjne rozwiązanie w nowoczesnych systemach grzewczych dla inwestora.
Pozwala zaprojektować projektantom oraz wykonać instalatorom instalacje grzewcze, w różnych kombinacjach technicznych czyli łączyć ze sobą układy otwarte z układami zamkniętymi. Takie rozwiązanie ułatwia im pracę oraz skraca czas wykonania projektu czy kotłowni, z zachowaniem wysokiej jakości i bezpieczeństwa.
Jedno urządzenie gwarantuje:
szybki montaż kotłowni, zmniejsza wydatki na ( już niepotrzebne) dodatkowe urządzenia w stosowanych obecnie systemach grzewczych, niezawodność w działaniu oraz zawsze świeża bieżąca woda
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Dom Wnętrze > Kominki
Firmy wg branż > Handel
Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Eko - K.R.A.B.B. z Podstolic niedaleko Wieliczki. Specjalizujemy się w sprzedaży oraz montażu zestawów solarnych najnowszych generacji. Obsługujemy klientów z województwa małopolskiego. Posiadamy szeroki dobór odnawialnych źródeł energii, m.in. kolektory słoneczne płaskie oraz próżniowo - rurowe. Montujemy również wentylację mechaniczną oraz klimatyzację. Pragnąc w pełni zadowolić klientów, stosujemy nowoczesne technologie i korzystamy z funkcjonalnego sprzętu, który podnosi postać świadczonych przez nas usług. Od 20-11-2012 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. Zapewniamy terminowe realizacje zleceń oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z nasza stroną internetową, na jakiej mieści się pełna oferta oraz więcej informacji o firmie.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Zyskaj niezależność energetyczną, która dodatkowo poprawi stan środowiska naturalnego! W jaki sposób? Poznaj moc paneli fotowoltaicznych, na które możesz uzyskać dofinansowanie! Sprawdź nowe możliwości na Strefaenergii.com. Dopasujemy dla Ciebie najlepszą instalację fotowoltaiczną, która będzie szyta na miarę Twoich potrzeb! Skontaktuj się z nami! Tel. 535 989 535 lub biuro@strefaenergii.com. Odwiedź jedno z naszych biur w Polsce!
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Obniżenie bieżących rachunków za ciepłą wodę użytkową jest prostsze i przede wszystkim tańsze niż myślisz. Kolektory słoneczne to źródło zielonej energii na miarę XXI wieku, energii przyjaznej dla środowiska. Już teraz zacznij myśleć ekologicznie i skorzystaj z możliwości słonecznej energetyki. Firma Caldoris Polska jest jednym z wiodących producentów oraz dystrybutorów solarów, zestawów słonecznych i systemów fotowoltaicznych. Innowacyjny charakter naszej firmy został potwierdzony przez przyznanie wielu prestiżowych certyfikatów m.in. Instytutu Energetyki Odnawialnej. Poznaj nas i odwiedź naszą stronę internetową.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Instalacje sanitarne
Produkcja Przemysł
W czasach oszczędzania oraz ruchów ekologicznych, panele słoneczne stają się coraz częściej instalowane. Uzyskiwanie energii słonecznej to dobre rozwiązanie tak samo dla prywatnych osób jak i dla korporacji czy instytucji publicznych. W krajach ciepłych, solary są czymś naturalnym i zawsze stosowanym. Można myśleć, że w naszym kraju nie mamy warunków na panele słoneczne. Energia słoneczna jest zbyt niewielka, by móc ją wykorzystywać do ogrzewania domu czy samej wody. Nic bardziej mylnego. Jeżeli kupimy właściwe kolektory słoneczne i odpowiednio je zamontujemy, energia słoneczna będzie mogła nam służyć przez bardzo długo.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne