Katalog Stron WWW

 
 

P.P.U.H. "GALMET" S. D. R. GALARA S. J.

Opis P.P.U.H. Galmet - ciepło w Twoim domu.

Od 25 lat produkujemy urządzenia ogrzewające wodę w Państwa domu.
W swoich produktach stosujemy najnowsze rozwiązania techniczne.
Nasze procesy technologiczne są przyjazne naturalnemu środowisku.
Nowoczesna linia produkcyjna zapewnia długą żywotność wyrobów i umożliwia stałą kontrolę jakości.
Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko zrealizować indywidualne zamówienia klientów.

Proponujemy Państwu:
Ogrzewacze wody.
Bezciśnieniowe i ciśnieniowe elektryczne ogrzewacze wody podumywalkowe i nadumywalkowe - mogą pracować jako ciśnieniowe i bezciśnieniowe.
Elektryczne ogrzewacze wody typ SG - pionowe i poziome.
Wymienniki c.w.u. z wężownicą spiralną, dwiema wężownicami spiralnymi lub bez wężownicy.
Zbiorniki buforowe nieemaliowane.
Niskotemperaturowe i ekologiczne kotły c.o.
Kolektory słoneczne i kompletne zestawy solarne. Projektowanie systemów solarnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb odbiorcy.
Pompy ciepła w systemie ziemia - woda, powietrze - woda.

Zostaliśmy docenieni - Złoty Laur Konsumenta 2009 dla firmy Galmet.

Zapraszamy na stronę internetową.
Url http://www.galmet.com.pl
Kategoria Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Ogrzewanie
Sowa kluczowe ogrzewacze wody   podgrzewacze wody   kotły CO   kotły   pompy ciepła   pompa ciepła   solar   solary   kolektory słoneczne   zbiorniki buforowe   bojlery z wężownicą   zasobniki CW   wymienniki ciepłej wody   zestawy solarne
Data dodania Jan 18, 2011
ID linku 11973
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Kolektory słoneczne

Obniżenie bieżących rachunków za ciepłą wodę użytkową jest prostsze i przede wszystkim tańsze niż myślisz. Kolektory słoneczne to źródło zielonej energii na miarę XXI wieku, energii przyjaznej dla środowiska. Już teraz zacznij myśleć ekologicznie i skorzystaj z możliwości słonecznej energetyki. Firma Caldoris Polska jest jednym z wiodących producentów oraz dystrybutorów solarów, zestawów słonecznych i systemów fotowoltaicznych. Innowacyjny charakter naszej firmy został potwierdzony przez przyznanie wielu prestiżowych certyfikatów m.in. Instytutu Energetyki Odnawialnej. Poznaj nas i odwiedź naszą stronę internetową.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Instalacje sanitarne
Produkcja Przemysł
W czasach oszczędzania oraz ruchów ekologicznych, panele słoneczne stają się coraz częściej instalowane. Uzyskiwanie energii słonecznej to dobre rozwiązanie tak samo dla prywatnych osób jak i dla korporacji czy instytucji publicznych. W krajach ciepłych, solary są czymś naturalnym i zawsze stosowanym. Można myśleć, że w naszym kraju nie mamy warunków na panele słoneczne. Energia słoneczna jest zbyt niewielka, by móc ją wykorzystywać do ogrzewania domu czy samej wody. Nic bardziej mylnego. Jeżeli kupimy właściwe kolektory słoneczne i odpowiednio je zamontujemy, energia słoneczna będzie mogła nam służyć przez bardzo długo.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Zyskaj niezależność energetyczną, która dodatkowo poprawi stan środowiska naturalnego! W jaki sposób? Poznaj moc paneli fotowoltaicznych, na które możesz uzyskać dofinansowanie! Sprawdź nowe możliwości na Strefaenergii.com. Dopasujemy dla Ciebie najlepszą instalację fotowoltaiczną, która będzie szyta na miarę Twoich potrzeb! Skontaktuj się z nami! Tel. 535 989 535 lub biuro@strefaenergii.com. Odwiedź jedno z naszych biur w Polsce!
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Kolektor słoneczny to urządzenie, które zamienia energię słoneczną na ciepło. W przeciwieństwie do takich rozwiązań jak instalacje fotowoltaiczne Gdańsk kolektory słoneczne nie wytwarza energii elektrycznej, a jedynie podgrzewa materiał będący nośnikiem ciepła i dostarczają go konsumentowi. Dlatego kolektor słoneczny służy tylko do ogrzewania pomieszczeń i zaopatrzenia w ciepłą wodę dla każdego konsumenta.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Firma Skorut zajmuje się produkcją kolektorów słonecznych, ich montażem a także projektowaniem systemów solarnych. Projektujemy także instalacje solarne i grzewcze ponadto zajmujemy się montażem pomp ciepła. Działamy na rynku przeszło dziesięć lat, co pozwoliło nam na zdobycie ogromnego doświadczenia w dziedzinie alternatywnych źródeł energii.Posiadamy bogate zaplecze projektowe składające się z zespołu kilkunastu doświadczonych projektantów oraz kilkunastu doświadczonych montażystów z wieloletnim stażem.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Budownictwo > Instalacje sanitarne