Katalog Stron WWW

 
 

Hosting

Opis Hosting Marka hostit.pl udostępnia dobry hosting, czyli serwery. Ofertę umożliwiającą umieszczanie stron firmowych w internecie. Sprawia to, że Twoja firma zyskuje na popularności i zaczyna liczyć się w walce o klientów poszukujących aktywnie informacji o firmach w internecie. Poza tym Twoja działalność gospodarcza staje się bardziej rozpoznawalna. Każdy z tych czynników przekłada się bezpośrednio na sprzedaż.

Czy wiesz, że hosting stron internetowych to jeden z bardziej rozwojowych rynków. Sprawia to, że serwery jest bardzo mocno obstawioną branżą. To też niezwykle trudno jest utrzymać się na tym rynku rozwijającymy się przedsuiębiorstwą

Ostatnim krzykiem mody są usługi zwane vps, jest to oferta dla najbardziej wymagających. W ramach oferty dostajesz gwarancję zasobów serwera dedykowanego, takich jak RAM i CPU. Na takim serwerze możesz uruchumić niemal wszystko i nigdy nikt Ci nie powie, że musisz zabierać zabawki bo przeciążasz dedyka. O ile będziesz zamieszczać na serwery vps treści nie łamiące praw autorskich to nikt nei będzie w to ingerować. Poza tym zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa i tego, że nikt nie włynie niekorzystnie na Twoją usługę.

By nasze usługi stała się kompletna oferujemy też domeny internetowe - sprawia to, że masz wszystko czego potrzebujesz do działania strony w jednym miejscu. Ceny są dostępne na: domeny internetowe.

Dla tych, dla których zależy na zapewnieniu bezpieczeństwa przeglądającym ich serwisy proponujemy zabezpieczenie ssl. Jest to usługa szyfrująca połączenie z/do serwera, oznacza to, że połączenie nie może zostać przejęte przez atakującego. A przede wszystkim certyfikaty ssl dają ogromny splendor stronie, która go posiada.
Url http://hostit.pl/
Kategoria Internet > Hosting
Sowa kluczowe hosting   serwery   domeny   hosting php   email   konta www
Data dodania Feb 23, 2011
ID linku 12809
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Internet > Hosting

z11.pl to profesjonalny hosting stron, portali, sklepów internetowych, oferowany za przystępną cenę. z11.pl to proste zasady, ta sama stawka przy przedłużaniu umowy, dla Klienta zamawiającego usługę pierwszy raz 1,5 roku hostingu w cenie rocznej. Brak limitów przesyłanych danych, ilości kont pocztowych,
Oferujemy dostęp dostęp do poczty przez www, własne konto ftp, zabezpieczenie skrzynki pocztowej poprzez autoryzację SMTP, oraz bonifikaty przy uruchomieniu strony internetowej. Rejestracji do nas można dokonać za pomocą formularze dostępnego na stronie, po wskazaniu menu zamów hosting, lub wybraniu jednego z planów hostingowych na stronie głównej. Z racji tego że główną ideą naszej działalności jest jasność i przejrzystość zasad, wszelkie niezbędne informacje na temat planów hostngowych znajdują na stronie głównej. Po zapoznaniu się i zaakceptowaniu regulaminu, można przystąpić do zamawiania usługi. Na stronie znajduje się również formularz kontaktowy, dzięki któremu mogą Państwa zadać nam dodatkowe pytania, w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwośi. Zapraszamy.
Kategoria:   Internet > Hosting
Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Kraje Miasta Regiony > Kraków
Fiodesign jest firmą, która wyróżnia się wśród innych. To stosunkowo nowa agencja interaktywna. Została założona w grudniu 2009 roku i od tego momentu bardzo prężnie się rozwija.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę w zakresie kreowania wizerunku Państwa firmy w Internecie, jak również poza siecią. Oferujemy bardzo miłą obsługę oraz profesjonalne podejście do klienta. Zapewnimy z pewnością wyczucie estetyki i smaku graficznego każdego klienta. Chcemy, żeby Nasze projekty powodowały zadowolenie i wyprzedzały ofertę konkurencji a zarazem były nacechowane artystyczną wartością.
Kategoria:   Internet > Hosting
Internet > Projektowanie stron
Internet > Tworzenie stron
Hosting to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin internetowych na rynku, a jednocześnie najbardziej konkurencyjna. Obecnie nawet nowe firmy są w stanie zapewnić zbliżone parametry serwerów, ale w sumie to nic nadzwyczajnego, gdyż kupno nowego sprzętu nie jest zbytnim kłopotem. W tej dziedzinie usług, z resztą podobnie jak w innych, najważniejsze jest doświadczenie i stosunek do klientów nabyty poprzez kilkuletnią znajomość rynku i właściwe podejście do odbiorcy. Decydując się na tego typu usługi powinniśmy zobaczyć oferty firm mających długoletnie doświadczenie w branży, znające rynek i wymagania klientów.
Kategoria:   Internet > Hosting
Firma Inforpol jest doświadczonym specjalistą w dziedzinie kompleksowych usług informatycznych.
Firma zajmuje się projektowaniem serwisów internetowych, pozycjonowaniem stron na wyszukiwarki polskie i zagraniczne a także projektowaniem graficznym oraz serwisowaniem osprzętu komputerowego.
Dodatkowo firma prowadzi kompleksową instalację oraz zarządzanie sieciami komputerowymi.
Ugruntowana pozycja firmy na rynku, setki wykonanych projektów, ogromna baza zadowolonych klientów oraz profesjonalizm usług pozwoliły jej uzyskać status partnera Microsoftu.
Kategoria:   Internet > Hosting
Internet > Projektowanie stron
Internet > Pozycjonowanie
Nasza firma oferuje Państwu takie usługi jak serwery dedykowane, konta hostingowe dla stron internetowych, rejestrację domen www, a także certyfikaty SSL. Wprowadziliśmy dla naszych klientów całodobowe wsparcie techniczne, aby móc zapewnić komfortowe korzystanie z naszych usług. Szczegółowa informacja o naszej firmie dostępną jest na naszej stronie internetowej, na którą odsyłamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą. Zapraszamy!
Kategoria:   Internet > Hosting