Katalog Stron WWW

 
 

Deska barlinecka, panele podłogowe

Opis Deska barlinecka, panele podłogowe Sieć sklepów Majster - materiały budowlane dla budujących, remontujących mieszkania. Specjalność to podłogi - panele podłogowe, deska podłogowa, listwy przypodłogowe, podłogi drewniane i akcesoria podłogowe. Też drzwi wejściowe, pianka polietylenowa, klamki (Domino, Nomet, vds), deska barlinecka, drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne. Galeria i Sieć sprzedaży - sklepy w różnych miastach Polski. Także chemia budowlana: Kreisel, Soudal, Den Bravenk, Art. dekoracyjne, wełna szklana, Narzędzia Koelner, Płyta G-K, styropian, Papy i Okna dachowe Fakro.
Url http://www.majsterplus.com
Kategoria Budownictwo > Materiały budowlane
Sowa kluczowe drzwi wewnętrzne   drzwi zewnętrzne   panele podłogowe   podłogi   deska barlinecka   deska podłogowa   listwy przypodłogowe   drzwi wejściowe   podłogi drewniane   akcesoria podłogowe   drzwi zewnętrzne   sklep drzwi   sklep podłogi   drzwi wewnętrzne   podłogi   podło
Data dodania Feb 6, 2012
ID linku 13955
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Materiały budowlane

Producent Baspol dostarcza na rynek najlepszego rodzaju korytka kablowe, rury elektroinstalacyjne czy też osprzęt do korytek kablowych oraz uchwyty do rur. W ofercie firmy znajdziemy również niezwykle funkcjonalne kanały kablowe, listwy kablowe czy też złączki do rur. Jeżeli interesują cię produkty doskonałej jakości i w niskich cenach, puszki elektroinstalacyjne i wiele innych to sprawdź stronę internetową firmy Baspol i składaj zamówienia
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane
Odkąd tylko wynaleziono pigmenty, nasz świat staje się coraz bardziej kolorowy. Dziś to my mamy wpływ na to jak wygląda nasz samochód, płot czy dom a nawet szopka na działce. Wszystko to za sprawą farb, w temacie których firma Farbkart się specjalizuje. Firma ta dobierze dla Ciebie farbę lub lakier do każdego typu powierzchni, począwszy od drewnianej, skończywszy na metalowej czy murowanej. Na stronie znajdziesz informacje na temat tego, z jakimi firmami współpracuje firma Aber oraz jak wygląda cała procedura. Dowiesz się także wiele o tej firmie a takżę poznasz dane kontaktowe niezbędne do złożenia zamówienia.
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane
ArtForma Design oferuje wysokiej jakości wyroby metalowe wśród których można wymienić tablice informacyjne i pamiątkowe, ogrodzenia i balustrady oraz wiele więcej. Wszystkie nasze produkty wytwarzane są przez zawodowców z dużym stażem pracy w tym zawodzie oraz z najwyższej klasy materiałów. Wszystko to sprawia, że produkty firmy są cenione zarówno przez osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa, które miały okazję z nami współpracować. Jeśli szukasz ogrodzenia w Białymstoku, skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty.
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane

4. Budmat

Odkąd postawiliśmy „pierwszy krok” w branży związanej z produkcją blach, zyskaliśmy naprawdę mnóstwo niezbędnego doświadczenia. Oferujemy nowoczesne, wysokiej jakości i bardzo atrakcyjne blachy dachowe, które zmienią dowolny budynek w piękne i wyjątkowe miejsce. Ponieważ uważamy się za odważnych wizjonerów, nie poprzestaniemy na ofercie takiej, jaką mamy obecnie, ale będziemy ją stale rozszerzać, docierając do coraz to nowych klientów i spełniając ich marzenia.
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane
Saappur Milanówek Warszawa - główna specjalizacja to pianka poliuretanowa (poliuretan). Jest to doskonały materiał izolacyjny, a sposób jego nakładania – natrysk pianki - sprawia, że ocieplanie pianką jest bardzo skuteczną metodą izolacji w sytuacjach: ocieplenie dachu, ocieplanie poddaszy pianką, uszczelnianie chłodni oraz przechowalni owoców, Milanówek.
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane