Katalog Stron WWW

 
 

Paweł Chomycz - usługi kamieniarskie

Opis Paweł Chomycz - usługi kamieniarskie W zamierzchłych czasach mury budowane były przy użyciu kamienia powstałego w wyniku działania procesów naturalnych. W dzisiejszych czasach zapotrzebowanie rynku i możliwości wytwórcze kamieniarzy zmieniły się. Dostępny jest już kamień o określonych kształtach i rozmiarach. Naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzi firma Usługi Kamieniarskie Paweł Chomycz ze Strzegomia oferując kamień murowy, idealny do tworzenia estetycznych murków, niewysokich nasypów i skarp. Występuje on także w odmianie płytowej, pozwalając na tworzenie pięknych schodków, altan, grilów oraz kominków ogrodowych. Poza tym zakład proponuje Państwu: kostkę oraz krawężniki granitowe, formak i kruszywo. Surowiec ten dostosowany został do zróżnicowanych potrzeb odbiorców oraz dostępny jest w wielu odcieniach i wzorach. Wszystkie szczegóły oferty odnajdziecie Państwo na stronie.
Url http://www.chomycz-granity.pl/
Kategoria Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Materiały budowlane
Sowa kluczowe zakład kamieniarski   usługi kamieniarskie   kamieniarz strzegom   kamieniarstwo budowlane   wyroby kamienne   producent kostki   kostka granitowa   kamień murowy   krawężniki granitowe
Data dodania Mar 6, 2013
ID linku 15004
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Kamieniarstwo

BAZALT to Pracownia Rzeźbiarsko-Kamieniarska wykonująca wszelkie prace rzeźbiarskie, tj. nagrobki i grobowce, płaskorzeźba i rzeźba sakralna, pomniki okolicznościowe, rzeźby ogrodowe, ołtarze, kominki i wiele innych. Wyroby naszej firmy charakteryzują się wysoką jakością. Do swoich prac BAZALT wykorzystuje kamienie naturalne z całego świata. Materiałem używanym najczęściej w naszych pracach jest granit. Pracownia proponuje swoim Klientom wzory własne oraz na indywidualne zamówienie. Na firmowej stronie internetowej prezentowane są przykładowe prace Pracowni. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo
Dharma jest producentem i dystrybutorem kamieni dla domu i ogrodu - kamieni elewacyjnych i kostki granitowej. Firma działa na terenie województwa mazowieckiego. Dharma oferuje najwyższej jakości produkty wykonane w stu procentach z surowców naturalnych, między innymi szeroki wybór wyrobów z piaskowca, grys, łupek, otoczaki, żwir i kilka typów mozaik, a także wiele rodzajów kamieni elewacyjnych i kostki granitowej. Opierając się na wiedzy i doświadczeniu współpracujących z firmą specjalistów, Dharma oferuje usługi w pełni profesjonalnego doradztwa w kwestii doboru elewacji i wykończeń. Misją firmy jest kreatywne kształtowanie przestrzeni publicznej oraz tworzenie rozwiązań projektowych zgodnych z najnowszymi trendami w architekturze i designie.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
F.H.U Beskid-Bruk, brukarstwo Czechowice-Dziedzice ; profesjonalne brukarstwo, kostka brukowa Czechowice-Dziedzice, utwardzanie powierzchni, , odwadnianie budynków oraz drenarze, usługi ogólnobudowlane, usługi minikoparką, usługi walcem (800 kg), transport 3,5t, przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory olejów i tłuszczy. Firma F.H.U Beskid-Bruk posiada w swojej ofercie również domy na sprzedaż w stanie surowym zlokalizowane w Czechowicach-Dziedzicach Górnych oraz działki budowlane z możliwością wykonania dowolnego projektu.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Usługi budowlane
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Profesjonalna obróbka kamienia to propozycja Firmy kamieniarskiej Loniek z Cukrówki. Oferta obejmuje wykonanie kamiennych schodów, elewacji budynków, tarasów, parapetów, kominków oraz innych elementów wykończenia, a także nagrobków. Stosujemy dobrej jakości kamień, dostarczany przez niezawodnych dostawców. Podejmujemy się wszelkich zamówień, a swoich klientów mamy w całym kraju. Ponadto profesjonalnie zrealizujemy prace konserwatorskie i renowacyjne budynków oraz rzeczy z kamienia, ułatwia nam to również specjalistyczny sprzęt, jaki posiadamy. Pomagamy w wyborze najbardziej korzystnego rozwiązania, które będzie optymalnie dostosowane do Państwa budżetu oraz wymagań. Oferujemy niskie ceny oraz terminową realizację każdego zadania. Dodatkowe informacje dostępne na stronie.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Granity najczęściej znajdują zastosowanie na cmentarzach, gdzie wykorzystywane są do budowy nagrobków. Ponieważ są dostępne w wielu kolorach potrafią zaspokoić wymagania nawet najbardziej wybrednego klienta. Granity są wyjątkowo trwałymi i wytrzymałymi kruszywami, dzięki czemu idealnie pasują do wykańczania pomieszczeń kuchennych.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Materiały budowlane > Piaskowiec