Katalog Stron WWW

 
 

Kora - tartak

Opis Kora - tartak Prezentujemy ofertę przedsiębiorstwa z Gorzelina koło Lubina, chodzi tutaj o Kora Tartak. Firma istnieje już od 1991 roku. Mamy doświadczenie w przetwórstwie drzewnym. oferujemy dobrej klasy materiały drewniane, czyli drewno budowlane, tarcicę i deski szalunkowe. Prowadzimy sprzedaż desek szalunkowych, bali drewnianych, listew, łat, krawędziaków, belek drewnianych, więźb dachowych, drewna konstrukcyjnego, a także innych wytworów drewnianych. Gwarantujemy doskonałą postać i dobrą cenowo ofertę. Naszymi odbiorcami są osoby prywatne i klienci indywidualni, którzy mieszkają na terenie Dolnego Śląska. Szczegóły propozycji oraz wszelkie zapytania możemy kierować telefonicznie, elektronicznie lub za pomocą formularza kontaktowego ze strony. Aby dowiedzieć się więcej o naszej kompleksowej propozycji, wystarczy wejść na stronę tartaku.
Url http://www.tartaklubin.pl
Kategoria Budownictwo > Materiały budowlane
Sowa kluczowe tartak   tarcica   drewno konstrukcyjne   deski szalunkowe   zakład drzewny   tarcica budowlana   usługi tartaczne   skład drewna
Data dodania May 23, 2013
ID linku 15287
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Materiały budowlane

Hurtownia budowlana z Wrocławia oferuje materiały budowlane: m.in bloczki betonowe, stropy i kominy. Również mury (m.in. pustaki Porotherm, suporex, bloczki Ytong, pokrycia dachowe). Każdy klient może liczyć na darmowe doradztwo i kosztorys budowy swojej inwestycji. Materiały budowlane Cebj Wrocław to zespół doradców, którzy obliczą zapotrzebowanie materiałów na dom na podstawie dostarczonego przez klienta projektu. Konsultanci doradzą również z czego budować, zgodnie za zasadą "jakość za rozsądną cenę". Pamiętaj - najtaniej budować kompleksowo - a budowanie z dużą hurtownią będzie zawsze tańsze niż zakup "na własną rękę". Dlaczego?
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane
Farby ognioochronne marki FlamSorber to produkty służące do ochrony obiektów stalowych i stalowo cynkowanych przed niszczącym działaniem ognia i wysokich temperatur. Zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji stalowych zrealizowane systemem FlameSorber sprawiają, że pokryte nimi elementy ze stali stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów uzyskują odpowiednią klasę odporności ogniowej.
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane
24Domy.pl to portal informacyjny z branży budowlanej. Strony naszego serwisu oferują duże ilości informacji na temat materiałów budowlanych, projektów domów, wystroju wnętrz czy też technologii budowlanych. Na naszej stronie znajdują się również bieżące informacje z rynku nieruchomości oraz najnowsze zmiany w prawie budowlanym. Serwis jest na bieżąco aktualizowany i oraz rozwijany. W przyszłości dostępny będzie również katalog firm budowlanych.
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Dom Wnętrze > Ogrody
Jesteśmy hurtownią zaopatrującą inwestycje w materiały budowlane. Naszą specjalizacją jest izolacja termiczna Warszawa, farby, tynki Waszawa Od początku działania firmy, czyli od 1997 roku, posiadamy w ofercie materiały najwyższej klasy. Oferujemy szeroką gamę materiałów i dodatków budowlanych zaczynawszy od cementu przez system ociepleń Warszawa, styropian Warszawa, skończywszy na specjalistycznych urządzeniach. Posiadamy również farby Wrszawa. Nasi fachowi i profesjonalnie przeszkoleni pracownicy udzielają porad w dziedzinie doradztwa technicznego i pomagają w wyborze słusznego materiału. Jesteśmy hurtownią z wieloletnim doświadczeniem w branży. Zarządzamy flotą samochodów ciężarowych, którymi dostarczamy towar na terenie Warszawy i okolicy. Dzięki inteligentnemu systemowi zarządzania czas dostawy zmniejszyliśmy. Zaprzszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty materiałów takich jak: wełna mineralna Warszawa, farby, tynki, styropian. Gwarantujemy pełen system ociepleń Warszawa i okolice. Nasze materiały to najlepsza izolacja termiczna Warszawa.
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane
Budownictwo > Docieplenia
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Firma Dramix (Kiełpin Warszawa) oferuje rusztowania stalowe oraz rusztowania aluminiowe jezdne, drabiny mocowane, pomosty, łańcuchy, schody magazynowe, podesty i podnośniki znanych producentów - Drabex, Faraone, Krause, Termosprzęt, Rubo, Heras i wielu innych. Sprawdź nas i Zobacz teraz co oferujemy - liny stalowe i liny z tworzyw, drabiny, rusztowanie Warszawa. Zapraszamy - skorzystaj też z oferty na akcesoria techniczne, śruby rzymskie, zaciski, ogniwa skręcane i zaklepywane, haki, karabińczyki, szekle, sprężyny, śruby z uchem oraz bloczki.
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane