Katalog Stron WWW

 
 

GRAN transport ponadgabarytowy

Opis GRAN transport ponadgabarytowy GRAN firma prowadzona przez Krzysztofa Szewczyka i Zbigniewa Szewczyk to niezaprzeczalny lider w branży transportowo-spedycyjnej. Firma działa na rynku od 22 lat i każdego dnia z sukcesem przeprowadza przewozy różnorodnych ładunków na obszarze całej Europy. Za sprawą dużego doświadczenia oraz doskonałej obsługi ma wielu usatysfakcjonowanych ze współpracy klientów. Aktualnie GRAN to jedną z najlepiej rozwijających się firm w regionie środkowo-pomorskim. Należy zaznaczyć, iż w 2009 roku firma otrzymała wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbes 2009 w kategorii firm w woj. pomorskim z przychodem sięgającym 5-50 mln złotych. Zaś w 2012 roku otrzymała uznanie magazynu Newsweek w rankingu Firmy Rodzinne Roku 2012. Ponadto od 2010 roku ma certyfikat Rzetelnej Firmy. Branżą firmy jest transport łodzi, jachtów oraz ładunków ponadnormatywnych oraz ładunków kubaturowych. Więcej informacji na stronie internetowej.
Url http://gran.pl
Kategoria Firmy wg branż > Transport
Sowa kluczowe transport   spedycja   transport łodzi   transport ponadgabarytowy   transport ładunków ponadnormatywnych   transport ładunków kubaturowych   transport międzynarodowy   usługi transportowe
Data dodania Jun 17, 2013
ID linku 15494
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Transport

Strona www.tml.wroclaw.pl zawiera oferte przeprowadzek Wrocław.
Firma prowadzi obsługe w zakresie przeprowadzek firm, osób i instytucji.
W swojej ofercie zawiera takie usługi jak transport pianin i fortepianów, kas pancernych.
Nasza działalnośc prowadzimy na terenie Wrocławia i okolic. W ofercie posiadamy ponadto, takie
usługi jak przeprowadzki krajowe i międzynarodowe.Naszym priorytetem, są tanie przeprowadzki Wrocław.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Planujesz dalszą podróż, ale nie masz własnego samochodu bądź nie chcesz być kierowcą? Czy może zależy Ci na pomocy podczas przewozu mebli? Oferta, którą przygotowaliśmy, będzie w Twoim przypadku atrakcyjna. Oferujemy bowiem usługi typu: przewóz osób, transport towarowy jak i profesjonalne wsparcie podczas przeprowadzki. Jeśli jakikolwiek z tych elementów jest dla Ciebie interesujący, nie zapomnij uwzględnić w swoich porównaniach oferty naszej firmy. Istnieje znaczna szansa na to, że dyktowane przez nas stawki będą przez Ciebie pozytywnie ocenione i postanowisz o skorzystaniu z usług naszego przedsiębiorstwa. Więcej detali tyczących się naszego przedsiębiorstwa i oferty znajdziesz na tej witrynie internetowej, toteż przestudiuj szybko jej zawartość czy skontaktuj się z naszymi pracownikami.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Firma Mat-Speed oferuje przeprowadzki do Anglii. Zajmujemy się również lokalnym oraz międzynarodowym przewozem ludzi oraz paczek. W naszej firmie najważniejsza jest bezpieczeństwo podróży, wygoda oraz punktualność. U nas priorytety to bezpieczeństwo transportu, wygoda i punktualność. W naszej firmie najważniejsza jest bezpieczeństwo podróży, komfort i punktualność. Mat Speed – szybkie przesyłki do Polski, wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do zapoznania się z nasza szeroką ofertą usług. Sprawdź już teraz.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Firma Lutek-Trans już od około 10 lat zajmuje się profesjonalnymi usługami transportowymi na terenie miasta Warszawy w woj. mazowieckim. W ciągu ostatnich kilku lat firma rozszerzyła zakres swoich usług na teren całej Polski oferując transport i przeprowadzki w każdym miejscu w naszym kraju. Oferowane usługi transportowe wyróżniają się dbałością zarówno o przewożony towar jak i o Klienta. Dysponujemy nowoczesnymi samochodami wyposażonymi w windy wyładunkowe, dzięki czemu załadunek i rozładunek odbywa się w szybkim tempie. Z naszymi kierowcami zawsze można skontaktować się przez telefon komórkowy, z którym nie rozstają się przez cały okres przeprowadzki lub transportu.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Agencja celna, transport morski i spedycja morska - wszystko to co jest potrzebne do wzorowego importowania towarów z za granicy i rozprowadzaniu ich po Polsce. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, staramy się aby KAŻDY klient był zadowolony z naszych usług. Nie wierzysz? Zobacz sam!
Helena jest firmą, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze logistycznej ładunków handlu zamorskiego transportowanych przez porty Gdyni i Gdańska . Świadczy usługi w zakresie obsługi ładunków kontenerowych, drobnicowych, masowych oraz chłodniczych poprzez transport morski (seafreight ), transport lądowy (land transport), transport kolejowy (rail transport), transport lotniczy (airfreight), konsultacje transportowe ( transport consulting), usługi portowe (port services), usługi celne (customs clearance), ubezpieczenia ładunków (cargo insurance).
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż > Spedycja