Katalog Stron WWW

 
 

Gantt

Opis Gantt Masz własną działalność gospodarczą i interesują Cię nowoczesne aplikacje, które umożliwiają zarządzanie projektami online? Jeżeli kluczowe dla Ciebie jest szybkie dzielenie zadań pomiędzy członków zespołu oraz ułatwienie nawiązywania kontaktu z klientem, stworzone przez nas oprogramowanie ogromnie przypadnie Ci do gustu. Szczegółowe informacje na jego temat jak i film przedstawiając sposób zarządzania projektami online, który gwarantuje Easy Project odnajdziesz w naszym serwisie internetowym. Zapoznaj się z dokładną charakterystyką naszego oprogramowania, a przekonasz się, iż kierowanie firmą i zarządzanie grupą pracowników może być znacznie prostsze. Wybierz jeden z oferowanych pakietów dla firm lub wypróbuj Easy Project bezpłatnie.
Url http://www.easyproject.co
Kategoria Internet > Portale
Sowa kluczowe Program do zarządzania   Zarządzanie projektami   Gantt
Data dodania Jul 12, 2013
ID linku 15687
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Internet > Portale

Czołowy polski dystrybutor stali jakościowych. Firma Akrostal istnieje od ponad 10 lat na rynku. Dysponujemy szerokim asortymentem oraz magazynami przeładunkowymi. Nasza działalność opiera się w Polsce oraz Czechach, gdzie mamy swoje magazyny. Jesteśmy otwarci na każdego klienta, na jego sugestie. Dla nas liczy się szybkość i zaraz jakoś. Na naszą ofertę składają się: stale narzędziowe do pracy na zimno i na gorąco stale do hartowania i obróbki cieplnej, stale sprężynowe, stale szybko tnące, stale do nawęglania, stale do azotowania.
Kategoria:   Internet > Portale
Serwis VideoTesty.pl jest pierwszym w Polsce portalem technologicznym przybliżającym swoim użytkownikom wiedzę na temat urządzeń nowych technologii w postaci multimedialnych prezentacji wideo.

Portal VideoTesty.pl ma na celu pomagać internautom w dokonywaniu właściwych i świadomych zakupów urządzeń elektronicznych. Postawiony cel realizujemy między innymi poprzez publikacje testów i recenzji poszczególnych modeli urządzeń, a także dostarczaniu wiadomości na temat nowości rynkowych i informacji branżowych.

Dodatkowo portal VideoTesty.pl udostępnia rozwiązania podstawowych problemów wynikłych w trakcie codziennego użytkowania świeżo nabytych produktów oraz dostarcza popularne aplikacje ułatwiające pracę na tych urządzeniach.
Kategoria:   Internet > Portale
Komputery > Sprzęt komputerowy
Czy wiesz że takie narzędzia jak szablony aukcji, panel allegro bądź foto panel powiększają sprzedaż na aukcjach? Chcesz spróbować zwiększyć własną sprzedaż poprzez implementacja wyżej wypisanych programów? Wejdź na naszą stronę gdzie świadczymy wszystkie te urządzenia. Gwarantujemy że nie zawiedziesz się i będziesz korzystał z naszej strony nad wyraz często przy wystawianiu swoich aukcji w serwisie allegro. Sprawdź już dzisiaj i podwyższ sprzedaż na swoich aukcjach.
Kategoria:   Internet > Portale
Internet > Strony www
Portal Mała Psychologia promuje rzetelną wiedzę z zakresu psychologii. Jego celem jest nawiązanie współpracy i skupienie ludzi, organizacji, instytucji wokół idei popularyzacji psychologii w społeczeństwie, rozwoju tej dziedziny nauki, obalenia mitów. Mała Psychologia publikuje artykuły oraz wspiera i prowadzi badania naukowe. Na jej stronie znajdziesz m. in. informacje o wydarzeniach, które obejmuje patronatem (cykle spotkań, konferencje), recenzje książek, nowinki i ciekawostki psychologiczne.
Kategoria:   Internet > Portale
Doświadczenie i wiedza z zakresu nowoczesnych technologii pozwala nam na zaoferowanie Państwu kompleksowej obsługi inwestycji od projektowania, poprzez nadzór nad przebiegiem prac do uruchomienia systemów z zakresu szeroko rozumianej automatyki. Specjalizujemy się w systemach automatyzacji, wizualizacji, sterowaniem procesami przemysłowymi oraz inteligentnych budynków. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Sprawdz naszą ofertę juz dziś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kategoria:   Internet > Portale
Firmy wg branż > Automatyka