Katalog Stron WWW

 
 

ŻAR_WIK solary

Opis ŻAR_WIK solary Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Żar-Wir z Koszalina. Proponujemy Państwu instalacje ogrzewania ciepłym powietrzem albo wodą. Specjalizujemy się również w sprzedaży: wkładów kominkowych, wkładów z płaszczem wodnym, blatów, parapetów, marmuru, granitu, piaskowca, wanien SPA, kabin saunowych oraz niezbędnych akcesoriów. Jako przedstawiciel przedsiębiorstwa Dimension One Spas proponujemy nowoczesne oraz funkcjonalne wanny SPA. Zatrudniamy jedynie odpowiedzialnych pracowników, dlatego z każdym rokiem działalności zyskujemy zaufanie wielu setek usatysfakcjonowanych Klientów. Zapewniamy okazyjne ceny. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub osobisty. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej.
Url http://kominki.koszalin.pl/
Kategoria Budownictwo
Sowa kluczowe kominki   kominek   wkłady kominkowe   piec   piece   sprzedaż pieców wolnostojących   kafel   kafle   piece na pelet   wanny spa
Data dodania Oct 8, 2013
ID linku 16424
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo

Internetowy sklep.solar-lampy.com to czempion na rynku z branży oświetlenia. W ofercie znajdują się każdego gatunku lampy: plafony, kinkiety, wiszące pojedyncze, wiszące, gabinetowe, biurkowe, stojące i inne. Dodatkowo można tu kupić żarówki i świeczniki z odlewów mosiężnych. Doskonałym dopełnieniem oferty są klosze i kryształki, części zamienne do żyrandoli. Ponadto cały asortyment pochodzi od producentów znakomitych marek, głównie od Solar-Lampy.
Kategoria:   Budownictwo
Oferowane przez nas okna, systemy solarne, bramy garażowe oraz rolety z całą pewnością spełnią Państwa oczekiwania zarówno w zakresie efektywności jak i estetyki i jakości wykonania.
Kategoria:   Budownictwo
Nowy opisFirma ICM oferuje różnorodny asortyment budowlany. W jego magazyn wchodzą kamienie naturalne, płytki ceramiczne podłogowe, płytki granitowe, płytki marmurowe, płytki z piaskowca, trawertyn, granit, listwy przypodłogowe, marmur, a także płytki do łazienki. Na podstawie tych produktów powstały konstrukcje, a także elewacje wielu obiektów. ICM prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Materiały te często stosowane są do odnowy elewacji. W ofercie znajdują się także: płytki ceramiczne podłogowe, płytki granitowe, płytki marmurowe, płytki z piaskowca, listwy przypodłogowe oraz płytki do łazienki. Wszystkie produkty cechuje wysoka jakość.
Kategoria:   Budownictwo
Firma jest producentem i dystrybutorem programów do projektowania konstrukcji żelbetowych, drewnianych, stalowych, murowych i fundamentów oraz wykonywania obliczeń statycznych i zestawień obciążeń. Programy SPECBUD są przydatne w pracy projektantów, architektów, inspektorów nadzoru i wykonawców oraz producentów wyrobów budowlanych.
Pakiet SPECBUD to programy przyjazne zarówno dla doświadczonych projektantów, jak i adeptów sztuki budowania, ciągle rozszerzane i rozwijane zgodnie z życzeniami użytkowników.
Zapraszamy na naszą stronę www.specbud.pl
Kategoria:   Budownictwo
Komputery > Oprogramowanie
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Oczyszczalnie ścieków - serwis poświęcony tematyce ochrony środowiska. Dowiesz się tutaj między innymi o przydomowych oczyszczalniach ścieków i oczyszczalniach biologicznych. Pomożemy Ci poznać zagadnienia związane z tym tematem. Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem i polecanymi ofertami.
Troska o środowisko naturalnie jest obecnie tematem numer jeden, zatem pragniemy zachęcić Państwa, poprzez niniejszy serwis, do zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami zapobiegania jego degradacji. Jednym z coraz popularniejszych sposobów ochrony środowiska jest budowa ekologicznych oczyszczalni ścieków.
Oczyszczalnia jest zbiorem urządzeń neutralizujących zanieczyszczenia. Najpopularniejszymi typami oczyszczalni ścieków są obecnie oczyszczalnie przydomowe oraz biologiczne. Szczegółową specyfikację znajdą Państwo w zakładce ”oczyszczalnie”. Gorąco zachęcamy by zapoznać się z publikowanymi tam informacjami. Oczyszczalnia ścieków jest bowiem inwestycją w przyszłość nie tylko własną, ale i następnych pokoleń.
Kategoria:   Budownictwo