Katalog Stron WWW

 
 

Kolektory słoneczne, pompy ciepła

Opis Kolektory słoneczne, pompy ciepła Wejść pod ciepły prysznic ze świadomością, że to nic nie kosztuje, nie szkodzi środowisku i nie wymaga obsługi z naszej strony to marzenie wielu osób. Jeśli zastosujesz kolektory słoneczne, to marzenie może się spełnić również w Twoim domu. Pompy ciepła są to urządzenia, które wykorzystują ciepło otoczenia budynku do jego ogrzewania. Powietrze, woda oraz grunt akumulują energię słoneczną w postaci ciepła.
Url http://www.solarshop.pl
Kategoria Budownictwo > Kolektory słoneczne
Sowa kluczowe kolektory słoneczne   pompy ciepła   baterie słoneczne
Data dodania Jul 27, 2009
ID linku 1688
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Kolektory słoneczne

Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Eko - K.R.A.B.B. z Podstolic niedaleko Wieliczki. Specjalizujemy się w sprzedaży oraz montażu zestawów solarnych najnowszych generacji. Obsługujemy klientów z województwa małopolskiego. Posiadamy szeroki dobór odnawialnych źródeł energii, m.in. kolektory słoneczne płaskie oraz próżniowo - rurowe. Montujemy również wentylację mechaniczną oraz klimatyzację. Pragnąc w pełni zadowolić klientów, stosujemy nowoczesne technologie i korzystamy z funkcjonalnego sprzętu, który podnosi postać świadczonych przez nas usług. Od 20-11-2012 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. Zapewniamy terminowe realizacje zleceń oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z nasza stroną internetową, na jakiej mieści się pełna oferta oraz więcej informacji o firmie.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Jesteśmy autoryzowanym instalatorem produktów firmy Mitsubishi Electric. W naszej ofercie znajdują się: klimatyzacja, stropy chłodzące, wentylacja mechaniczna, kolektory słoneczne, montaż i serwis. Obszar naszej działalności to Kraków i okolice. Oferujemy kompleksową obsługę serwisową urządzeń w instalacjach grzewczych, chłodniczych, wentylacji i klimatyzacji. Realizujemy kompleksowo instalacje klimatyzacji Mitsubishi Electric i wentylacji w budynkach biurowych, przemysłowych, użyteczności publicznej oraz mieszkalnych.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Kraje Miasta Regiony > Kraków
Firma Skorut zajmuje się produkcją kolektorów słonecznych, ich montażem a także projektowaniem systemów solarnych. Projektujemy także instalacje solarne i grzewcze ponadto zajmujemy się montażem pomp ciepła. Działamy na rynku przeszło dziesięć lat, co pozwoliło nam na zdobycie ogromnego doświadczenia w dziedzinie alternatywnych źródeł energii.Posiadamy bogate zaplecze projektowe składające się z zespołu kilkunastu doświadczonych projektantów oraz kilkunastu doświadczonych montażystów z wieloletnim stażem.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Budownictwo > Instalacje sanitarne
Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem kolektorów słonecznych firmy THERMO|SOLAR na terytorium Polski. Naszą działalność prowadzimy już od 2005 roku. Naszym celem jest zostać preferowanym partnerem i dostawcą kolektorów słonecznych oraz pozostałych części zestawów solarnych na terenie naszego kraju. Nasza oferta zawiera produkty innowacyjne, nasze doświadczenie pozwala na efektywną redukcję kosztów. Serdecznie zapraszamy na nasza stronę.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Umów się na bezpłatną konsultację - sprawdź czy opłaca Ci się zakupić zestawy fotowoltaiczne Warszawa. Firma Fotowoltaika oferuje konsultację, dobór komponentów, serwis czy montaż paneli fotowoltaicznych. Fotowoltaika Robert Święs - firma zaprasza do kontaktu osoby zainteresowane pozyskiwaniem energii z promieni słonecznych poprzez zestawy fotowoltaiczne Warszawa, woj. mazowieckie i cała Polska.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa