Katalog Stron WWW

 
 
Opis Skydream - samoloty ultralekkie Firma Skydream to reprezentant słoweńskiego producenta Pipistrel oferującej sprzedaż samolotów ultralekkich. Na stronie www.skydream.pl zamieściliśmy modele oferowanych samolotów ultralekkich wraz z opisem, zdjęciami, specyfikacją techniczną. Na stronie zamieściliśmy aktualności, gdzie można nas spotkać, informacje o organizowanych szkoleniach, ubezpieczeniach i leasingu.
Url http://www.skydream.pl
Kategoria Firmy wg branż > Transport
Hobby Rozrywka > Hobby
Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Sowa kluczowe sprzedaż samolotów   samoloty
Data dodania May 23, 2015
ID linku 17946
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Transport

Jedź do ślubu z klasą! Lincoln Town Car 120 biały oraz Austin Ten z 1932 roku jednym z tych aut ślubnych możesz wybrać się na ślubny kobierzec. Nasza firma oferuje w okolicach Wodzisławia Śląskiego oraz na całym Śląsku wynajem limuzyn. Dla satysfakcji i pełnego zadowolenia klienta w ramach wynajmu limuzyn w pakiecie otrzymują również Państwo kierowcę, aby dzień zawarcia związku małżeńskiego był wyjątkowy i jedyny. Odwiedź naszą stronę www i skontaktuj się z naszymi pracownikami w celu ustalenia szczegółu wynajmu.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie
Firmy wg branż
Giełda Transportowa TimoCom to zdecydowany lider na europejskim rynku wśród giełd transportowych. Jej producent stale udoskonala i unowocześnia swój program aby Giełda Transportowa TC Truck&Cargo® była jeszcze lepsza i bardziej przydatna. Ostatnio „światło dzienne” ujrzał wydajny program kalkulacyjno-trackingowy TC eMap®. Elektroniczna mapa znana była już dotychczasowym użytkownikom, jednak od teraz mają oni możliwość lokalizowania pojazdów. Dzięki temu klienci mają różnorodne systemy telematyczne w jednym miejscu, mogą śledzić ładunki, pojazdy własne, jak i podwykonawców na jednej platformie trackingowej. Giełda Transportowa TimoCom oraz jej nowy produkt to większa wydajność pracy, oszczędność czasu, pewności planowania i bezpieczeństwo transakcji. Wszyscy ci, którzy zdecydują się udostępnić swoje samochody do monitoringu zyskują przewagę konkurencyjną nad innymi firmami gdyż możliwość śledzenia ładunku jest dla potencjalnego partnera silnym argumentem przy wyborze danego usługodawcy.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Biznes Ekonomia > Przetargi
Firmy wg branż > Spedycja
GBO Michał Ogiński, to firma świadcząca usługi transportowo - spedycyjne.
Nasza siedziba mieści się w Krakowie, dlatego też na tym obszarze działamy najaktywniej.

W zakresie naszych kompetencji mieszczą się następujące usługi:
- transport krajowy
- transport międzynarodowy
- przeprowadzki (przewóz rzeczy, mebli)

Ponadto zajmujemy się montażem stoisk targowych i serwisem POS.
Naszym klientom oferujemy kompleksowy pakiet usług (transport stoiska, montaż i demontaż stoiska, transport powrotny, itp.). Dysponujemy własnym magazynem, w którym możemy przechować stoisko, palety określony czas.

Chętnie podejmujemy się współpracy w zakresie dystrybucji i serwisu materiałów reklamowych na terenie całego kraju.


Rekomendacje od klientów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż > Spedycja
Kraje Miasta Regiony > Kraków
Wywóz nieczystości ciekłych to zasadniczy obszar działalności łódzkiego przedsiębiorstwa Eko-Buk. Swoje usługi zaświadczamy naobszarze Łodzi i sąsiednich gmin: Brójce, Rokiciny, Koluszki oraz Andrespol, dla przeróżnych firm, instytucji i klientów indywidualnych. Gwarantujemy Państwu odbiór i przewóz płynnych nieczystości współczesnym wozem asenizacyjnym z beczką o pojemności 10000 litrów. Typ współpracy oraz częstotliwość odbioru uzgadniamy indywidualnie z każdym Klientem, ale realizujemy także wezwania telefoniczne. Możemy Państwu zaproponować kompleksowe usługi w ciekawych cenach. Nasza praca opiera się na najlepszych standardach. W celu całkowitego poznania się z działalnością firmy zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Gorąco zachęcamy do zainteresowania się propozycją, jaką przygotowali wykwalifikowani pracownicy przedsiębiorstwa komunikacyjnego Dar- Trans, którego siedziba mieści się w Niegowie pod Warszawą. Z nami nie tylko Twoje towary dotrą na miejsce błyskawicznie, sprawnie i bezpiecznie- możemy zrobić dla Ciebie dużo więcej. Nasi kierowcy mogą przetransportować towary również w dowolny punkt na obszarze kraju, jak i do dowolnego miejsca w całej nieomal Europie. Transportujemy zarówno towary, jakie łatwo się psują, więc wymagają przewozu chłodniczego, jak i te wielkogabarytowe i nienormatywne. Nasza flota składa się z nowoczesnych aut, jakie utrzymujemy w najlepszym stanie technicznym, aby zapewnić Twojej przesyłce bezpieczeństwo. Konkretniejsze wiadomości odnajdziesz na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport