Katalog Stron WWW

 
 

Serwer Studentów Prawa

Opis Serwer Studentów Prawa Serwis, którego odbiorcami są studenci prawa. Prezentuje informacje z zakresu studiowania prawa (studia, egzaminy, materiały dla studentów prawa, informacje o uczelniach, akty prawne). Serwis przeznaczony dla studentów prawo. Przedstawia informacje nt. prawo - studia w Polsce, udostępnia materiały dla studentów prawa (informacje o uczelniach, akty prawne).
tytuł: Prawo - studia, studenci, materiały
Url http://www.student.lex.pl/
Kategoria Prawo Społeczeństwo > Prawo
Sowa kluczowe prawo   studenci
Data dodania Aug 18, 2009
ID linku 1878
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Prawo Społeczeństwo > Prawo

Lex.com.pl (Polski Serwer Prawa) dostarcza informacje z zakresu: akty prawne, prawo cywilne, działalność gospodarcza i in. Serwis przedstawia również oferty pracy, komentarze, orzecznictwo i aktualności prawne. Serwis przedstawia również oferty pracy, komentarze, orzecznictwo i aktualności prawne. dostarcza informacje z zakresu: akty prawne, prawo karne.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Prawo
W zakresie oferowanych przez nas usług prawnych w pierwszej kolejności kładziemy nacisk na dobrą komunikację z Klientem, jako że stanowi ona fundament wnikliwego poznania Jego potrzeb, a to z kolei sprzyja wypracowaniu spójnej wizji zamierzonego przedsięwzięcia.

Angażujemy się na każdym etapie transakcji oraz projektów realizowanych przez naszych Klientów, co sprzyja zapewnieniu wysokiej jakości świadczonych przez nas usług prawnych.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Prawo
Serwis ABC.com.pl przedstawia informacje dotyczące m.in. takich zagadnień jak: akty prawne, prawo podatkowe, kodeks pracy. W serwisie znajdziesz również archiwum aktów normatywnych oraz nowelizacje prawa. Przedstawia informacje dotyczące m.in. takich zagadnień jak: akty prawne, podatki, prawo pracy. W serwisie znajdziesz również archiwum aktów normatywnych oraz nowelizacje prawa.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Prawo
Poznaj aktualne szkolenia i konferencje. Strona prezentuje szkolenia i konferencje z następujących dziedzin: administracja, budownictwo, finanse, nieruchomości, oświata, podatki, prawo cywilne, prawo pracy, windykacje, zamówienia publiczne, zdrowie i in. Szkolenia.abc.com.pl - wiedza, która procentuje Oferta
specjalistycznych
szkoleń
dla
firm
i
samorządów
z
zakresów:
Podatki,
Finanse,
Rachunkowość,
Windykacja,
Prawo
Pracy,
Prawo
Budowlane,
Prawo
Farmaceutyczne.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Prawo
Wzory pism, podań, pozwów, wniosków, zażaleń, aktywne formularze. Wzory i przykłady pism sądowych, pism w postępowaniu administracyjnym, przed trybunałami kościelnymi.

Wzory pism mają znaczenie o tyle, o ile będą traktowane, jako coś, co ma ułatwić rozwiązanie problemu.

Złożoność życia sprawia, że często stajemy przed koniecznością sporządzenia pisma, umowy, złożenia pozwu, wypełnienia formularza. Wszystko pozornie wygląda bardzo prosto i przyjemnie, ale, od czego zacząć, jak to zrobić? Wiedząc, co chce się zrobić, można zacząć szukać wzoru pisma, albo przykładu pisma, który ułatwi dokonanie tej, konkretnej czynności.

Podstawowa zasada przy korzystaniu z gotowych formularzy oraz wszelkiego rodzaju wzorów pism sprowadza się do zachowania zdrowego rozsądku. Należy zastanowić się dokładnie, do czego zmierzamy i co chcemy osiągnąć.

Chcąc sporządzić umowę, należy dokładnie zastanowić się, co jest jej celem, co może stać na przeszkodzie jej realizacji. Dodatkowo należy zastanowić się, co robić, jeśli zdarzy się jakiś kłopot przy wykonywaniu umowy. Istotą umowy jest, bowiem opisanie tego, co się stanie, jeśli pojawi się jakiś kłopot i nastąpią trudności przy jej realizacji, albo wręcz okaże się, że z jakiegoś powodu nie będzie mogła zostać zrealizowana. Każda umowa powinna odpowiadać starej zasadzie: „Chcesz pokoju, szykuj się do wojny!”

W przypadku poszukiwania wzoru pozwu, należy dokładnie się zastanowić, czego się chce. Sąd sam w sobie nie jest instytucją mającą ułatwić życie podsądnemu. W pierwszej kolejności sąd skupi się na poszukiwaniu sposobu na odrzucenie pozwu. Jeśli już nie uda się pozwu odrzucić, wówczas zrobi wszystko, aby nie wyjść poza to, czego powód żąda. Zasadniczo nie można liczyć na pomoc i dobrą wolę tej instytucji. Należy dokładnie zawrzeć w pozwie to, czego się chce i sporządzić go tak, by zawierał wszystko, czego sąd oczekuje.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Prawo
Biznes Ekonomia > Praca
Komputery > Oprogramowanie