Katalog Stron WWW

 
 
Opis VOLANO Serwis i Pogotowie Komputerowe Gdańsk Już od roku 2006 zajmujemy się serwisem i modernizacją sprzętu komputerowego. Składamy również zestawy komputerowe wg. wskazań klienta do różnego rodzaju zastosowań. Projektujemy również proste sieci komputerowe. Do naszych głównych usług należy pomoc przy instalacji systemów operacyjnych, oprogramowania, oraz usuwanie szkodliwych wirusów (spywer'ów rootkit'ów). Nasi ludzie to najlepsi fachowcy, którzy na co dzień zmagają się z ogromem problemów, chętnie Państwu pomogą w ujarzmieniu wielu problemów.
Url http://volano.pl
Kategoria Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Komputery > Serwis komputerowy
Komputery > Serwis komputerowy > Odzyskiwanie danych
Sowa kluczowe naprawa komputerów Gdańsk   naprawa laptopów Gdańsk   pogotowie komputerowe Gdańsk   pogotowie komputerowe Gdynia   serwis komputerowy trójmiasto   serwis komputerów Gdańsk   serwis laptopów Gdańsk   naprawa komputerów Sopot   naprawa laptopów Sopot   pogotowie ko
Data dodania Oct 9, 2017
ID linku 19415
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi Informatyczne

Projekt Sarveti narodził się we wrześniu 2006. Był to czas, kiedy zaczęły powstawać nasze pierwsze autorskie zintegrowane systemy informatyczne i programy dla firm. Umożliwiło nam to wykorzystanie wiedzy oraz doświadczenia, które nabyliśmy pracując w największych polskich i światowych korporacjach informatycznych programując systemy dla banków, wielkich firm finansowych oraz instytucji rządowych.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Komputery > Programowanie
Komputery > System ERP - enterprise resource planning
Oferujemy usługi związane ze stronami internetowymi dla firm, czyli: projektowanie stron, pozycjonowanie, linki sponsorowane, administrację oraz hosting. Zapewniamy kompleksową obsługę. Posiadamy 7 lat doświadczenia i kilkadziesiąt zrealizowanych projektów. Strony internetowe to nasza pasja. Możliwość osobistego spotkania w miastach: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kościerzyna, Starogard Gdański, Lębork, Wejherowo, Bytów, Kartuzy. Specjalizujemy się w CMS oraz katalogach produktów.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Internet > Pozycjonowanie
Internet > Tworzenie stron
Edrone to pierwszy eCRM dla e-commerce. Celem jest dostarczanie usług marketing automation i inteligentnej relacji z klientem e-sklepu. Wśród funkcjonalności są rekomendacje spersonalizowane. Personalizacja oferty ecommerce sprowadza się do odpowiedniego dobierania ofert, aby pokrywały się całkowicie lub częściowo ze specyfiką dotychczasowej działalności Internauty w Internecie. Silnik rekomendacyjny uwzględnia m.in. godziny odwiedzin stron, historię wyszukiwania czy terminy ostatniej wizyty.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
MediaSell - Doradztwo telekomunikacyjne, teleinformatyczne, audyt telekomunikacyjny. Zmniejszamy koszty. Zwiększamy oszczędności. Naszym priorytetem jest doprowadzenie do zredukowania opłat naszych Klientów związanych zarówno z połączeniami telefonicznymi jak i internetowymi. Zapraszam na www. mediasellpolska.pl.
Nie czekaj zadzwoń to naprawdę nic nie kosztuje możesz jedynie zyskać niższe rachunki w swojej firmie. Jeżeli potrzebujesz więcej inforamacji odwieź naszą stronę i skorzystaj z formularza z zapytaniem do naszego konsultanta.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie

5. ERP

Oprogramowanie dla przedsiębiorstw Rekord.ERP jest zaprojektowany przez firmę Rekord Systemy Informatyczne. Oprogramowanie Rekord.ERP zostało stworzone z myślą o firmach, jego architektura jest zaprojektowana z myslą o przyszłości, oczywiście odpowiada systemom klasy ERP/ERPII i nastawiona jest na ciągły rozwój technologiczny. Oprogramowanie ERP kompleksowo wspomaga prace przedsiębiorstw na każdym etapie jego działalności, z nastawieniem na zysk w przedsiębiorstwach. System nadzoruje pracę już od momentu planowania produkcji, aż po sprzedaż wyrobów. Wyniki analiz w czasie rzeczywistym i przyczynia się do podejmowania prawidłowych decyzji. Kolejnym plusem programu jest jednoczesne zarządzanie przedsiębiorstwem dzięki integracji z programami Kadrowo-Płacowymi, Księgowo-Finansowymi, Zarządzania Dokumentami oraz CRM. Program ERP firmy Rekord istnieje na polskim rynku już wiele lat, najlepsi programiści firmy stale go rozwijają aby spełniał oczekiwania stawiane przez bardzo wymagający rynek aplikacji biznesowych
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Komputery > Oprogramowanie