Katalog Stron WWW

 
 

Biuro tłumaczeń Wrocław

Opis Biuro tłumaczeń Wrocław Biuro tłumaczeń z języka niemieckiego we Wrocławiu. Solidny tłumacz jest potrzebny w prawidłowym tłumaczeniu treści dokumentów. Dobrze jest zrobić to właśnie w naszej firmie. Język niemiecki nie jest dla naszej firmy żadną przeszkodą, także warto wykonać tłumaczenia szybko oraz dobrze za pośrednictwem naszej firmy z wieloletnim doświadczeniem w tłumaczeniu. Krótkie treści tłumaczymy u nas we Wrocławiu.
Url http://www.gabrielamohlek.com.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język niemiecki
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław
Sowa kluczowe tłumaczenia   niemiecki   tłumacz   język niemiecki   wrocław   przysięgłe   tłumacz przysięgły
Data dodania Sep 15, 2009
ID linku 2177
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Tłumaczenia

Jeżeli cenisz sobie ekspresowe tłumaczenia to świetnie trafiłeś, ponieważ nasi profesjonalni tłumacze wykonują ja przez Internet bez konieczności wychodzenia z domu, całość z poziomu komputera możesz zamówić dla siebie lub swojej firmy takie tłumaczenia na wiele języków oraz z wielu języków, ale również translację pomiędzy specyficznymi językami. Nie czekaj i sprawdź nasze tłumaczenia online na naszej stornie internetowej pod adresem Translator24.pl, pod którym znajduje się formularz i dane kontaktowe do tego abyś mógł w ekspresowym tempie zlecić tłumaczenie dokumentów, CV, tekstów i rożnego rodzaju rzeczy, które wymagają translacji pomiędzy językami. Nie czekaj i sprawdź atrakcyjne usługi tłumaczeniowe, jakie proponujemy, i wykonujemy w ekspresowym czasie dla naszych klientów.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Biuro tłumaczeń Behlert jest firmą z dużym doświadczeniem na rynku. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki – zajmujemy się przekładami zarówno ustnymi, jak i pisemnymi, obsługujemy konferencje oraz współpracujemy z instytucjami przy wydawaniu publikacji elektronicznych i drukowanych. Oferujemy pełną rozciągłość usług w zakresie tłumaczeń ustnych, w tym tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne, wyjazdowe oraz negocjacyjne. Naszą ofertę kierujemy tak do instytucji życia publicznego i środowisk naukowych, jak również do właścicieli przedsiębiorstw, chcących rozszerzyć swoją działalność bądź nawiązać współpracę z międzynarodowymi kontrahentami. Zaufało nam już setki klientów, w tym Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP oraz urzędy największych miast w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na behlert.pl.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Edukacja Nauka > Konferencje
Biuro tłumaczeń z Wrocławia emova.eu translations zaprasza do zapoznania się z jego usługami przedsiębiorców i osoby prywatne.

W dzisiejszej rzeczywistości znikają granice w biznesie (możemy prowadzić firmę niemalże gdzie chcemy i współpracować z kim chcemy). Na każdym kroku stykamy się z tekstami i dokumentami oraz ludźmi mówiącymi w językach obcych. Często radzimy sobie sami, jeśli nie - udajemy się do tłumacza danego języka lub do biura tłumaczeń.

Emova.eu, to biuro skupiające tłumaczy z następujących języków: niemiecki, angielski, francuski i włoski. Wykonują oni tłumaczenia pisemne oraz ustne (konsekutywne) tekstów i dokumentów zwykłych, a także poświadczonych (dokumenty samochodowe, stanu cywilnego, dyplomy).

Z powodzeniem wykonują również tłumaczenia specjalistyczne, np.: tłumaczenia techniczne (instrukcje obsługi urządzeń, opis rysunków technicznych), prawnicze (umowy, statuty), biznesowe (sprawozdania finansowe, korespondencja handlowa, katalog usług), medyczne (opisy przypadków klinicznych).

Biuro organizuje także szkolenia językowe z niemieckiego i angielskiego, głównie w zakresie języka ekonomicznego oraz prawniczego, dla firm i osób prywatnych.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Edukacja Nauka > Kursy językowe
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język niemiecki
Tłumacz przysięgły z Sopotu - Renata Grabarska proponuje bogaty wachlarz usług tłumaczeniowych w zakresie języka hiszpańskiego. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Hispanistów i Bałtyckiego Stowarzyszenia Tłumaczy. Specjalizuje się w tłumaczeniu pism zwykłych, wymagających uwierzytelnienia oraz tekstów z zakresu budownictwa, energetyki i architektury. Każde tłumaczenie wykonywane jest rzetelnie oraz dokładnie. Tłumaczone są tu teksty aktów notarialnych, metryk, aktów małżeństwa, zgonów, dyplomów, dokumentów samochodowych, tekstów prawniczych, handlowych lub umów oraz wiele innych. Zachęcamy też do skorzystania z tłumaczeń konsekutywnych, podczas oficjalnych spotkań, rozmów biznesowych, negocjacji, rozmów telefonicznych i symultanicznych (kabinowych). Z dokładnym opisem usług można zapoznać się na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Włoski tłumacz przysięgły, Tłumacz przysięgły języka włoskiego - dokumenty samochodowe, motocykle, motorowery, skutery, włoski tłumaczenia do rejestracji pojazdów i innych dokumentów

Tłumaczenie dokumentów samochodowych, motocykli, motorowerów i skuterów w języku włoskim.
Tłumaczenia przysięgłe z j. włoskiego.

Możliwość przetłumaczenia dokumentów na miejscu lub
odbiór następnego dnia

lub przesłane dokumenty samochodowe wysyłam następnego dnia priorytetem.

Tłumacz przysięgły języka włoskiego Anna Ciesielska

Tel. kom. 603/92-46-82 lub 691/083-339

E-mail: murano@gmx.net , murano@wp.pl

Adres: Głowno k./Łowicza ul. 18-Stycznia 36

Miejscowości które nie są zbyt daleko od Głowna:
Łódź, Skierniewice, Łowicz, Uniejów, Łęczyca, Brzeziny, Koluszki, Rawa Mazowiecka, Wyszogród, Błonie, Koło, Ozorków, Stryków, Zgierz, Poddębice, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Bełchów, Rogów.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Motoryzacja > Ogłoszenia motoryzacyjne
Motoryzacja > Auto giełda