Katalog Stron WWW

 
 

Kamień ogrodowy,Kostka granitowa,Nawierzchnie kamienne,Elewacje kamienne - MD KAM

Opis Kamień ogrodowy,Kostka granitowa,Nawierzchnie kamienne,Elewacje kamienne - MD KAM MD Kam, to firmą stworzona po to, by realizować Państwa marzenia o pięknym domu i ogrodzie. Prowadzimy skład kamieni ogrodowych i kostki granitowej.Wykonujemy: * podjazdy z kostki granitowej * ścieżki ogrodowe z kostki i z płyt kamiennych * elewacje kamienne * ogrodzenia * grille ogrodowe * oczka wodne * wszystko to, co możliwe do zrealizowania z kamienia (tak w ogrodzie, jak i we wnętrzach).
Url http://www.mdkam.pl
Kategoria Budownictwo > Kamieniarstwo
Dom Wnętrze > Ogrody
Sowa kluczowe kamień ogrodowy   kostka granitowa   nawierzchnie kamienne   elewacje kamienne   mury kamienne   kamień   kamień naturalny   kamień budowlany   łupek   granit   piaskowiec   dolomit   oczka wodne   ogrody   grille   kaskady   altany   lampy ogrodowe   oświetlenie zewnętrzne
Data dodania Feb 20, 2009
ID linku 222
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Kamieniarstwo

Zakład Kamieniarski Dariusz Janik jest producentem wysokiej jakości wyrobów z kamieni naturalnych. Działamy na terenie całego kraju już od 1987 roku. Jesteśmy znani z wysokiej jakości oferowanych przez nas usług, nasze realizacje są gwarancją solidności. Naszym głównym atutem jest terminowość wykonawstwa oraz profesjonalna obsługa. Do wykonania naszych prac używamy kamieni najwyższej jakości, importowanych z całego świata. Na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie sprowadzić najbardziej wyszukane materiały. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się dokładniej z naszą ofertą oraz do współpracy z nami.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Jerzy Kurnicki Kamieniarstwo - korzystna oferta na wysokiej jakości grobowce i nagrobki Strzegom. Zakład kamieniarski oferuje sprzedaż i montaż nagrobków grobowych. Działamy na terenie miasta Strzgom i innych miast w Polsce. W bogatej ofercie także tablice nagrobkowe, płyty surowe i polerowane, przecieranie bloków, elementy architektury, blaty łazienkowe i kuchenne, posadzki oraz schody granitowe. Zapraszamy Państwa po nagrobki i grobowce.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Firma Kamieniarstwo Jurczyk działa na rynku od ponad trzydziestu lat, wielkie praktyka a też bardzo szeroko dostosowana propozycja do nowoczesnych nabywców odznacza tą spółkę pozwalając na najwyższą jakość świadczonych usług. Produkcja parapetów, schodów, nagrobków, a również dodatków wykonywanych z wysokiej jakości granitu z różnych części świata pozwala na konkurencyjną działalność , a dodatkowo poradę w swojej realizacji zapotrzebowania składanego przez kontrahentów.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Inne
Firma ChyżBet szczyci się posiadaniem certyfikatu ISO 9001:2000 dzięki zapewnieniu wysokich parametrów technicznych produkowanych przez siebie wyrobów. Nasze wyroby produkowane są w szerokiej gamie kolorystycznej. W procesie produkcyjnym dokłada się wszelkich starań dla zapewnienia stabilnej barwy, stosując pigmenty oraz barwniki renomowanych firm. Gwarancją jakości wyrobów produkowanych przez firmę ChyżBet są odpowiednio dobrane i uprzednio sprawdzone surowce, jak również wykwalifikowana kadra pracownicza nadzorująca oraz bezpośrednio włączona w proces produkcyjny.
Kostka brukowa ChyżBet - Raz na zawsze!
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Spółka Kamień dla Ciebie to firma zajmująca się sprzedażą kamieni naturalnych, ich obróbką oraz produkcją. W naszym asortymencie znajdą Państwo kostkę brukową, panele i płyty, kamień elewacyjny, kamień łamany, otoczaki, grysy i żwiry. Nasza oferta bogata jest w różnobarwną kolorystykę kamieni oraz w różnorodne gatunki kamienia ( wapienie, gnejsy, kwarcyty, marmury, łupki metamorficzne, porfiry, dolomity). Długoletnie doświadczenie sprawiło, że jesteśmy wiodącym na naszym rynku producentem oraz dystrybutorem otoczaków. Zaletą naszych materiałów jest ich szczególnie wysoka jakość.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Dom Wnętrze > Ogrody
Kraje Miasta Regiony > Śląskie