Katalog Stron WWW

 
 
Opis KAFEL-KAR Wytwarzanie kafli jest naszą rodzinną tradycją. Wciąż poszerzamy naszą ofertę o nowe, atrakcyjne wzornictwo i kolorystykę, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. O wysokiej jakości naszych wyrobów świadczy między innymi to, iż otrzymaliśmy miano Polskiej Firmy Roku 2008. Oferujemy zarówno kafle piecowe jak i kominkowe, o różnorodnych wzorach i kolorystyce. Zastosowanie naszych kafli to kominki, piece oraz kuchnie kaflowe. Naszą ofertę mogą Państwo również znaleźć w programach do projektowania wnętrz. Podejmujemy nietypowe zlecenia, czego przykładem może być rekonstrukcja pieca kaflowego w Zamku Królewskim w Warszawie. Na stronie internetowej prezentujemy zdjęcia realizacji z wykorzystaniem naszych kafli.
Url http://www.kafel-kar.com.pl
Kategoria Budownictwo > Ogrzewanie
Sowa kluczowe piece   ogrzewanie   piece tradycyjne   kafle   produkcja kafli   kominki   kuchnie zdobione   piece kuchenne   kominki   producent kafli
Data dodania Oct 6, 2009
ID linku 2329
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 3.67 (z 5)
Ilość ocen: 3 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Ogrzewanie

Lato zbliża się wielkimi krokami. Pomyśl już dziś o klimatyzacji w domu! Kupuj na Hojero.pl. Polecamy klimatyzację kasetonową, kanałową oraz split ścienny lub multisplit. Dzięki naszemu sprzętowi zapewnisz sobie przyjemny chłód w upalne dni! Nie wiesz, który produkt wybrać?Skontaktuj się z nami! Tel. 519 474 464. Mamy ogromne doświadczenie, którym chętnie się dzielimy! Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Nasza firma od lat zajmuje się kompleksowym świadczeniem usług hydraulicznych.W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi: Montaż kotłów na paliwo stałe i płynne, montaż oczyszczalni oraz szamb przydomowych, alternatywne systemy grzewcze, instalacje wodno-kanalizacyjne, systemy centralnego odkurzania, solarne systemy ogrzewania wody.Stosujemy nowe jak i tradycyjne technologie, współpraca z wieloma wiodącymi firmami zajmującymi się dystrybucją asortymentu pozwala nam na konkurencyjne ceny naszych usług.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Odkurzacze centralne
Firma Tomir to wyłączny przedstawiciel na Polskę który się zajmuje sprzedażą maszyn, oprzyrządowania, części zamiennych oraz doradztwa technicznego zagranicznych firm takich jak: ILLIG, POLYTYPE, KUHNE, FOLITEC, MAYWO, GEAF, VERIPACK. Nasza firma jest obecna na najważniejszych imprezach targowych w Polsce co daje nam wysoka pozycję w reprezentowaniu wyżej wymienionych firm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wprowadzamy coraz to nowsze rozwiązania techniczne.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Budowa od podstaw pieców kaflowych oraz pieco-kominków
zarówno z kafli nowych, jak i używanych.

- Budowa kominków według projektu klienta lub wykonanego przeze mnie.

- Montaż kominków zakupionych np. Markecie lub u innego dostawcy

- Demontaż kominków, pieców kaflowych (z odzyskiem i bez odzysku kafli)

- Przeróbki pieców na kominki kaflowe

- Budowa pieców kaflowych pokojowych oraz kuchennych

-Czyszczenie kanałów dymnych, robienie rozprowadzeń, oraz inne dodatkowe prace zduńskie.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Dom Wnętrze > Kominki

5. Heatec

Twój wybór to nasza oferta - Heatec-Polska od ponad 10 lat specjalizacją jest ogrzewanie nadmuchowe i ogrzewanie nawiewowe. Kliknij teraz w link i zobacz więcej na stronie - sprawdź co polecamy. W ofercie klimatyzacja, rekuperatory, wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła (rekuperacja) i gruntowe wymienniki ciepła GWC. Zapraszamy - wentylacja mechaniczna, klimatyzacja, ogrzewanie powietrzne Warszawa.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie