Katalog Stron WWW

 
 

Sprzątanie Bydgoszcz

Opis Sprzątanie Bydgoszcz 4House-Nieruchomości - pośredniczymy w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, zajmujemy się również sprzątaniem posiadłości, obiektów handlowych, biur i rezydencji w Bydgoszczy i okolicach.
Url http://www.4house-nieruchomosci.pl
Kategoria Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie
Sowa kluczowe nieruchomości   Bydgoszcz   sprzątanie   pranie   tapicerki   dywanów   domów   rezydencji   w Bydgoszczy   mycie   okien   biur   obiektów   opieka nad grobami
Data dodania Feb 1, 2009
ID linku 29
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Posiadające swoją siedzibę w Luboniu Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Cenesi zaprasza do poznania się z propozycją. Nasza specjalizacja to skup złomu oraz metali kolorowych. Skupujemy: blachę, złom gruby, aluminium, miedź, mosiądz, brąz, ołów, stal kwasoodporną, cynk, cynę w tym: puszki, felgi, żaluzje, chłodnice oraz inne. Proponujemy również odbiór złomu od klienta. Nasz specjalistyczny samochód odbierze od Państwa każdy rodzaj złomu. Możemy także podstawić kontener jaki po zapełnieniu będzie odbierany. Zaświadczamy swoje usługi na obszarze Poznania oraz okolic, ciesząc się rozległym gronem klientów. W celu omówienia wszystkich szczegółów prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny bądź osobisty. Osoby zainteresowane szczegółowymi wiadomościami zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Nasz doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi na polskim rynku działa od 1990 roku. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie. Główna siedziba Naszej Firmy znajduje się w Krakowie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Bez względu na typ zadania z branży porządkowo-montażowej profesjonaliści z firmy Perfect Błysk znajdą jego rozwiązanie. Naszym sekretem jest obowiązkowe podejście do zleceń naszych klientów i profesjonalizm. Duży asortyment dostępnych usług wynika z ciągłego rozwijania firmy - staramy się być jeszcze lepsi. Oferujemy sprzątanie powierzchni biurowych, czyszczenie powierzchni przemysłowych, serwis wysokościowy, montaż oraz demontaż reklam, a prócz tego sprzedaż i dostawę artykułów higienicznych. Wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt, co umożliwia nam utrzymać najwyższą jakość usług. Nie mamy określonego cennika - każde zlecenie omawiamy szczegółowo z klientem. Więcej na stronie:
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Warszawska firma MIBOR oferuje swoje usługi z zakresu prac wysokościowych przy wykorzystaniu technik alpinistycznych. W ofercie znajdują się m.in. wycinka drzew, montaż i demontaż reklam wielkoformatowych i banerów reklamowych, elementów ozdobnych, mocowanie okablowania, prace renowacyjne, konserwacja, uszczelnianie elewacji, prace typu odśnieżanie dachów, czy malowanie mostów. Jeżeli szukasz firmy wykonującej prace na wysokości, WIBOR jest dla Ciebie. Zapoznaj się z całą bogatą ofertą na stronie. Przyjmujemy również nietypowe, prewencyjne zlecenia.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Dla pracowników firmy UsuwanieGraffiti każde zgłoszenie jest jednakowo ważne oraz wymagające każdorazowo odpowiedniego przygotowania – zarówno technicznego, jaki merytorycznego, dlatego mimo błyskawicznej reakcji n każde zgłoszenie firma działa w sposób racjonalny oraz zawsze ze wszech stron dokładnie przemyślany pod każdym względem. Sprzęt oraz posiadane umiejętności i doświadczenie to oczywiście kolejne zalety, jakie można wskazać w przypadku tej firmy. Dzięki nim dowolny budynek w krótkim czasie wygląda jak nowy.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe