Katalog Stron WWW

 
 

Finanse - wiadomości z kraju

Opis Finanse - wiadomości z kraju Zobacz portal z aktualnymi wiadomościami z kraju i ze świata. Najnowsze informacje można przeczytać na www.zarabiajsam.pl. Świeże wiadomości przeczytasz w naszym serwisie finansowym. Wiadomości gospodarcze, codzienne newsy i kursy walut , podatki sprawdź na naszej stronie. Najnowsze wiadomości finansowe, gospodarcze i bankowe na naszej stronie. Wejdź i sprawdź.
Url http://www.zarabiajsam.pl
Kategoria Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Sowa kluczowe portal finansowy   finanse   gospodarka   wiadomości z kraju
Data dodania Nov 23, 2009
ID linku 3145
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia

Pm-compas to intuicyjne narzędzie onlina wspomagające znacząco zarządzanie projektami w niewielkich, średnich i dużych zespołach. Oprogramowanie ma funkcjonalności : budowanie WBS projektów – dodawanie grup zadań, zadań i kamieni milowych, tworzenie zależności pomiędzy czynnościami, przydzielanie wykonawców do zadań, raportowanie kart pracy przez wykonawców.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Proponuję Państwu pełen zakres ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych PZU dla osób prywatnych oraz firm. Gwarantuję najwyższy profesjonalizm. Pomogę wybrać Państwu ubezpieczenie OC, AC, NNW, domu, mieszkania lub firmy najlepiej spełniające Państwa wymagania. Działalność prowadzę na terenie Poznania i okolic. Wiele lat obecności na rynku oraz duże doświadczenie w sektorze ubezpieczeń gwarantują najwyższy poziom usług. Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Zdrowie Uroda > Ubezpieczenia zdrowotne
Podnajem adresu na siedzibę Sp. z o.o. pod wpis do KRS-u oraz pod wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej dla osób fizycznych oraz Sp. cyw. bez konieczności osobistej wizyty, usługi wirtualnego biura, skanowanie dokumentów, powiadomienia e-mailem o nadejściu korespondencji, księgowość, kadry, elektroniczne rozliczanie ZUS, kosztorysowanie robót remontowo-budowlanych, hosting, fakturowanie seryjne do 3000 szt/mies.
UWAGA!!! tylko teraz cena netto 190,00 zł/mies.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Kraje Miasta Regiony > Kraków
Promocja standardów społecznej odpowiedzialności w przedsiębiorstwach(www.odpowiedzialnafirma.pl)- celem projektu jest wypracowanie i dostarczenie zainteresowanym przedsiębiorstwom praktycznej wiedzy służącej podniesieniu umiejętności prowadzenia i oceny działań społecznie odpowiedzialnych. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. W ramach projektu przygotowane zostaną narzędzia służące planowaniu i realizacji działań CSR w przedsiębiorstwach. Koncepcja Corporate Social Responsibility (CSR) to taka strategia rozwoju, która uwzględnia aktualne wyzwania ekologiczne, społeczne i środowiskowe. To także wkład biznesu w zrównoważony rozwój gospodarczy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Serwis super-bank.pl to najlepsze produkty finansowe i bankowe. Finanse generalnie odgrywają w naszym życiu bardzo dużą rolę. Jedną z gałęzi finansów można powiedzieć, że są także i kredyty. Kredyty w naszym kraju są coraz bardziej opłacalne i pewne. Nie musimy się już bać, ponieważ wielu ludzi zaufało już bankom i zdecydowało się na wielkie kredyty, których spłata będzie rozwleczona - wyrażając się kolokwialnie - w czasie. Prezentujemy ofertę pochodzącą z wielu banków. Na naszym serwisie mogą Państwo w szybki i wygodny sposób porównać wybrane produkty finansowe.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Biznes Ekonomia > Kredyty