Katalog Stron WWW

 
 

Biogazownia

Opis Biogazownia Dzisiejsze czasy zmuszają człowieka do poszukiwania nowych źródeł zasilania. Oczywiście jedną z możliwości jest zastosowanie OZE czyli odnawialnych źródeł energii, co jest wielce pozytywne. Na naszej stronie Biogazownie.org.pl na pewno uda wam się znaleźć wiele informacji na temat jak działa biogazownia i gdzie występuje biogaz.Dzisiejsze czasy zmuszają człowieka do poszukiwania nowych źródeł zasilania. Oczywiście jedną z możliwości jest zastosowanie OZE czyli odnawialnych źródeł energii, co jest wielce pozytywne. Na naszej stronie Biogazownie.org.pl na pewno uda wam się znaleźć wiele informacji na temat jak działa biogazownia i gdzie występuje biogaz.
Url http://www.biogazownie.org.pl
Kategoria Edukacja Nauka > Ekologia
Sowa kluczowe biogaz   biogazownia   ekologia   energia   oze   przyroda
Data dodania Jan 6, 2010
ID linku 3717
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Ekologia

Firma RenCraft ma specjalizowaną, kompleksową i sprawdzoną ofertę pozwalającą korzystać z alternatywnych źródeł energii, ze szczególnym uwzględnieniem energii biomasy. Specjalizujemy się w wykorzystaniu biomasy jako paliwa w sposób wygodny, nowoczesny i przyjazny środowisku. Dostarczamy rozwiązania najnowocześniejszych, zautomatyzowanych kotłowni opalanych biomasą. Oferta adresowana jest przede wszystkim do samorządów, instytucji i przedsiębiorstw. Nasze instalacje są bardzo bezpieczne, nie obciążają klimatu emisjami CO2 oraz potencjalnie tworzą rynek zbytu dla pozyskiwanej lokalnie biomasy.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Któż z nas nie lubi patrzeć na zdjęcia przyrody, urokliwe zdjęcia krajobrazu lub zdjęcia motyli? A może jest dla Państwa zasadnicza edukacja ekologiczna i szukacie pomoce dydaktyczne? Fotografia przyrodnicza jest moją misją. Wszystkich, którym blask przyrody i szerzenie wiedzy przyrodniczej nie jest obojętne, zapraszam na moją stronę www. Mam w swoich zbiorach zdjęcia przyrodnicze obrazujące wiele tematów. Na mojej stronie internetowej odnajdziecie Państwo zdjęcia natury, ale również za jej pośrednictwem pożyczycie wystawy przyrodnicze, kupicie pomoce dydaktyczne przyroda, a także ciekawe kompozycje roślinne. Moją ścisłą specjalnością są owady Polski i dlatego znajdą Państwo w galerii kapitalne zdjęcia owadów. Wejdź na stronę i zobacz: przyroda zdjęcia – wspaniałe lasy zdjęcia – świetne zdjęcia krajobrazy. Sprawdź: fachowa fotografia przyrodnicza Wiktor Majak.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
TRAIDENIS-POL oczyszczalnie ścieków.
Projektujemy i montujemy pełnobiologiczne oczyszczalnie ścieków zarówno dla małych pojedynczych gospodarstw jak i dużych osiedli, zakładów oraz gmin. Oferujemy Państwu: wykonanie projektów oczyszczalni ścieków wraz z infrastrukturą, kompleksową instalację oraz uruchomienie oczyszczalni, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.Projektujemy i montujemy pełnobiologiczne oczyszczalnie ścieków zarówno dla małych pojedynczych gospodarstw jak i dużych osiedli, zakładów oraz gmin.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Szukasz firmy zajmującej się usługami doradczymi z zakresu ochrony środowiska? Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją firmy ECG Orbital Sp. z o.o. Oferujemy: wnioski w celu uzyskania pozwolenia zintegrowanego dla instalacji IPPC, testy hałasu w środowisku - posiadamy certyfikat wdrożonego systemu jakości w tym obszarze, screening stanu środowiska, plany rekultywacji zanieczyszczonych gruntów oraz wód, testy emisji zanieczyszczeń emitowanych do atmosfery, realizowanie opracowań niezbędnych do uzyskania decyzji porządkowych z zakresu ochrony otoczenia, raporty oddziaływania na środowisko, przeglądy ekologiczne oraz audyty środowiskowe, przeglądy prywatyzacyjne, raporty o bezpieczeństwie, plany operacyjno-ratownicze i programy zapobiegania awariom. Więcej na naszej stronie.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Serwis Linum.pl to fantastyczne miejsce w internecie na którym zdobędziesz zagadnienia z ekologii środowiska. Zamieszczamy najświeższe nagonki ze świata natury, oraz spraszamy do opinii licznych uczniów, nie tylko geografów co myślą o efekcie cieplarnianym na obszarze Uni Europejskiej. Niewielu się zgodzi ze stwierdzeniem że ludzkość ma gigantyczny wpływ na jakość życia ludzi jak również grzybów. Nasza strona internetowa ukazuje niezbite dowody, że winni są tylko i wyłącznie ludzie! Doktorzy nauk technicznych nie są w stanie obronić naszej Ziemi przed katastrofą ekologiczną.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Edukacja Nauka > Nauki przyrodnicze
Edukacja Nauka > Opracowania