Katalog Stron WWW

 
 

Biuro rachunkowe Bydgoszcz

Opis Biuro rachunkowe Bydgoszcz Interesuje Cię Biuro Rachunkowe, które zagwarantuje Ci obsługę podatkową na wysokim poziomie? Pozwoli zaoszczędzić Ci comiesięcznej pracy związanej z dostarczeniem i odbiorem dokumentów od Twojego księgowego. Zapewniamy odbiór dokumentów od klienta, dzięki czemu będziesz miał więcej czasu dla siebie. Nasze biuro rachunkowe może zapobiec wielu problemom a Ty możesz skoncentrować się na przedmiocie swojej działalności. Gwarantujemy Ci pełne bezpieczeństwo! A na dodatek jesteśmy najbliżej. Zaufaj właśnie Nam, My nie zawiedziemy. Trafiłeś pod dobry adres.
Url http://www.gdgbiznesserwis.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Sowa kluczowe biuro rachunkowe Bydgoszcz   księgowość Bydgoszcz   księgowa Bydgoszcz   księgowy Bydgoszcz   prowadzenie księgowości Bydgoszcz   księga przychodów Bydgoszcz
Data dodania Jan 12, 2010
ID linku 3821
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Poszukujesz księgowej dla Twojej firmy w Warszawie? A może chcesz zakupić kasę fiskalna do sklepu? Dobrze trafiłeś! Przedsiębiorstwo Buchcom to specjalista w usługach księgowych, sprzedaży drukarek oraz kas fiskalnych. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, oraz Sygnatariusza Kodeksu Etyki Zawodowej Księgowych. Zatrudniamy fachowych księgowych oraz serwisantów. Posiadamy szeroki wybór kas fiskalnych. Dostępne są małe i lekkie kasy oraz wysoce zaawansowane technologicznie. Oferujemy także szeroką ofertę programów dla każdego rodzaju działalności. Posiadamy aplikacje handlowo-magazynowe, programy księgowo-płacowe oraz oprogramowania specjalistyczne. Zatrudniamy w naszej firmie tylko najlepszych fachowców, aby nasi klienci byli zawsze usatysfakcjonowani. Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro Rachunkowe Sokrates S.C. ma siedzibę w Olkuszu. Firma powstała w 2006 roku, a jej wspólnicy posiadają licencję uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydaną przez Ministra Finansów. Zgodnie z obowiązującymi przepisami Biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A.

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie Naszych Klientów. Dlatego wychodzimy naprzeciw wszelkim ich oczekiwaniom, a sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego z Nich. Oferujemy rzetelną i profesjonalną obsługę księgowo-podatkową, a także kadrowo?płacową. Ponadto rozliczamy projekty Europejskiego Funduszu Społecznego, a także pomagamy w ich pisaniu tworząc niezbędne w projektach biznes plany.

W celu zapewnienia klientom kompleksowej obsługi stale współpracujemy z wyspecjalizowanymi doradcami podatkowymi, prawnikami oraz specjalistami w zakresie Funduszy Unijnych i Integracji Społecznej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Fintaxis Finanse to Twoje biuro rachunkowe dzięki czemu stan twoich ksiąg rachunkowych będzie w najlepszym w porządku. Od wielu lat dostarczają najlepszych usług księgowych, gwarantują najlepsze rozwiązania w tejże dziedzinie i oczywiście nie musisz płacić nie wiadomo jak wiele. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Fintaxis, zachęcamy do współpracy niezależnie od tego w jakiej branży działacie
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biuro Księgowe ASTOR Toruń świadczy pełną księgowość a także prowadzenie spraw płac i związanych z deklaracjami ZUS toruń. Prace te wykonujemy na własnym oprogramowaniu, bądź na życzenie klienta na jego oprogramowaniu i w miejscu jego firmy. Oferujemy pomoc dla nowych przedsiębiorców zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą. Mamy bogate doświadczenie zawodowe w branży budowlanej i związane z handlem hurtowym i detalicznym a w tym związane z eksportem i importem towarów. Serdecznie zapraszamy!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Spółka Vattax-Personel oferuje usługi outsourcingowe w zasięgu obsługi płacowo-kadrowej.
Proponujemy pełny outsourcing w zakresie wyliczania honorariów obejmującą robienie list wypłat, pisanie i przekazywanie deklaracji rozliczeniowych do stosownych urzędów również współdziałanie z Klientem przy inspekcjach i rewizji.
Naszym Klientom świadczymy rozszerzony system raportowania on-line, a także możliwość odległego dostępu do aplikacji kadrowo-płacowej.
Kontrahenci Vattax-Personel posiadają możliwość posłużenia się Panelem Pracowniczym umożliwiającym wgląd do danych kadrowych i płacowych pracowników i krążenie podań urlopowych oraz planowanie wypoczynków w spółce ponadto dostęp do elektronicznej dokumentacji personalnej pracownika.
W ramach administracji kadr odbieramy akta osobowe także zapewniamy obecne przewodzenie kartoteki kadrowej. Monitorujemy także momenty kończących się badań i szkoleń pracowniczych.
W wypadku przekazania nam tylko outsourcingu płacowego istnieje szansę własnego wykonywania kadr poprzez Kontrahenta na kompleksie kadrowo-płacowym udostępnionym przez Vattax-Personel.
O bezpieczeństwo oraz tajność informacji spółek, które obsługujemy troszczymy się z najszerszą dokładnością. Personalia Kontrahentów przechowywane są w aplikacji informatycznej posiadającym ochronę przed gwałtowną utratą dokumentacji w razie problemu oraz w miejscu wyposażonym w sposoby ochrony oraz zabezpieczenia przed nieuprawnionym dostępem.
Zatrudnieni Vattax-Personel prezentują najszlachetniejsze zasady w obrębie zachowania prywatności i technik udostępniania informacji personalnych i płacowych.
Naszymi Klientami są firmy przedstawiające różne branże oraz formy prawne w tym siatki placówek zlokalizowanych na terenie całej Polski. realizujemy także obsługę kadrowo-płacową firm z wkładem obcym przyjmującą wymogi korporacji do jakiej przynależą.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość