Katalog Stron WWW

 
 

Wentylacja

Opis Wentylacja BUD-WENT Mieczysław Filipiak to firma istniejąca na rynku branży wentylacyjno – klimatyzacyjnej od 2000 roku i oferująca swoje usługi w zakresie kompleksowych dostaw wentylacji i klimatyzacji dla obiektów przemysłowych. Zajmujemy się sprzedażą na terenie Polski produktów niezbędnych do wykonania instalacji wentylacyjnej od wkręta po urządzenia. Zapraszamy na nasze strony internetowe w celu zapoznania się z pełną naszą ofertą.
Url http://www.bud-went.com.pl
Kategoria Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo
Sowa kluczowe wentylatory   wentylatory poznań   wentylatory przemysłowe   wentylacja
Data dodania Jan 21, 2010
ID linku 4002
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja

Nasza firma ma wiele dokonań realizacyjnych na terenie dolnośląskim i zainstalowane klimatyzacje działają bez zarzutu. Ich sprawność jest przez nas monitorowana i konserwowana zgodnie z terminami technicznych przeglądów. Klimatyzacja Wrocław szczyci się wykonawstwem na najwyższym poziomie . Zapraszamy na naszą stronę : www.jkgwroclaw.pl
Domeną naszej firmy jest zadowolenie naszego klienta – inwestora co daje , że klimatyzacja Wrocław jest angażowana do tak szerokiej gamy montaży na terenie dolnośląskim. Zlecenia wykonujemy sumiennie , na czas i dokładnie. Jesteśmy serwisantem tych urządzeń i dbamy o ich dobry stan techniczny , bezawaryjną pracę.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie
Witamy na stronie firmy instalacyjno handlowej

Podstawowa działalność naszej firmy to wykonywanie instalacji elektrycznych wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania CO, instalacji sanitarnych oraz innych instalacji związanych z budownictwem.
Firma świadczy usługi na terenie południowej Polski a zwłaszcza okolicach i miast takich jak: Mielec, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Strzyżów, Połaniec, Tarnobrzeg, Sandomierz, Stalowa Wola, Staszów, Dąbrowa Tarnowska, Szczucin.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Budownictwo > Rekuperatory
Witryna spółki Centrum Klima czołowych firm w branży klimatyzacji i wentylacji. Elementy systemów wentylacji i klimatyzacji dostarczane przez Centrum Klima to między innymi: materiały produkcyjne i inne urządzenia. Atrakcyjne ceny i pełen asortyment produktów. O jakości produktów i usług oferowanych przez Centrum Klima S.A. świadczy dynamiczne wejście spółki na rynki zachodnioeuropejskie i konkurowanie z potentatami branży w innych Państwach.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Materiały budowlane
Potrzebna Ci wydajna wentylacja w budynku, niezawodna klimatyzacja w domu lub biurze lub ekonomiczne urządzenia chłodnicze w firmie? Świetnie trafiłeś! Jesteśmy firmą, która świadczy profesjonalne usługi w tym zakresie w Szczecinie i okolicach już od wielu lat. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę urządzeń dostosowanych do Twoich oczekiwań pod względem technicznym i finansowym, zaprojektujemy instalację dopasowaną do budynku i Twoich potrzeb, a potem zapewnimy fachowy montaż i opiekę serwisową zarówno w okresie gwarancyjnym, jak również po jej zakończeniu. Na naszej stronie dowiesz się więcej o naszych usługach – naszą specjalnością jest klimatyzacja (serwis i montaż), wentylacja oraz rekuperacja, a także chłodnictwo.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Usługi budowlane
Kraje Miasta Regiony > Zachodniopomorskie
Cool System realizuje usługi w zakresie sprzedaży, montażu jak również serwisowania urządzeń chłodniczych, systemów klimatyzacji i innych. Propozycja klimatyzacja Warszawa tyczy się w szczególności dystrybucji urządzeń chłodniczych, klimatyzatorów, urządzeń chłodniczych, urządzeń wentylacyjnych itp. Poza tym, umieszczona na witrynie oferta obejmuje również usługi z zakresu doradztwa technicznego a także montażu systemów wentylacji. Na witrynie internetowej zamieszczony został bieżący cennik usług jak również szczegółowe wiadomości dotyczące oferty wentylacja Warszawa. Firma gwarantuje dogodne terminy realizacji jak także wysoką jakość usług.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja