Katalog Stron WWW

 
 

Biuro Rachunkowe

Opis Biuro Rachunkowe Oferujemy pełen zakres usług księgowych dla spółek z o.o., fundacji, stowarzyszeń, spółek jawnych, spółek komandytowych oraz spółek cywilnych. Zapewniamy rzetelną obsługę księgowo - podatkową naszych klientów, popartą bogatym doświadczeniem zdobytym podczas współpracy z różnorodnymi podmiotami gospodarczymi. Prowadzimy kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów, pełnej księgowości.
Url http://www.taxcontrol.waw.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Sowa kluczowe taxcontrol   biuro rachunkowe   usługi księgowe   biuro   biuro rachunkowe warszawa   ksiegowosc   książka przychodów i rozchodów   księgowa   księgowość   prowadzenie księgowości   rachunkowość   rachunkowosc   VAT   PIT   CIT   ZUS
Data dodania Jan 22, 2010
ID linku 4012
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

W Szczecinie mieści się, działające od 2005 roku, Biuro Księgowo-Podatkowe Jacka Kalickiego. Prowadzona aktywność otacza obsługę księgową oraz kadrowo-płacową. Księgowy kieruje księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów, rejestry VAT, ewidencję środków trwałych oraz wyposażenia. Co więcej przygotowuje deklaracje podatkowe, ZUS, sprawozdania finansowe oraz statystyczne na potrzeby GUS. Można tu także uzyskać kompetentne rady w kwestiach związanych z rachunkowością i podatkami. Wszelkie dokumenty dostarcza do urzędu. Oferta jest zaadresowana do osób prywatnych oraz firm. Jeśli interesują Państwa szczegółowe wiadomości na temat aktywności to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą biura rachunkowego Buchalter z Bydgoszczy. Proponujemy okazały zakres usług rachunkowych. Przeprowadzamy audyty sprawozdań finansowych, zajmujemy się kadrami i płacami. Nasi doświadczeni pracownicy mogą również zająć się księgowością Twojej firmy i doradztwem ekonomiczno- finansowym. Nasze usługi świadczymy kompetentnie, indywidualnie podchodząc do każdego Zleceniodawcy i jego potrzeb. Niewielki zespół pozwala nam na dużą mobilność i sprawną organizację pracy. Nasi pracownicy to doświadczeni audytorzy, księgowi doradcy ekonomiczni. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie właściwe sprawozdania, abyś wiedział, jaka jest pozycja Twojej firmy. Mamy również rewidentów, którzy mogą sprawdzić Twoje księgi rachunkowe. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się więcej informacji.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Interesuje Cię Biuro Rachunkowe, które zagwarantuje Ci obsługę podatkową na wysokim poziomie? Pozwoli zaoszczędzić Ci comiesięcznej pracy związanej z dostarczeniem i odbiorem dokumentów od Twojego księgowego. Zapewniamy odbiór dokumentów od klienta, dzięki czemu będziesz miał więcej czasu dla siebie. Nasze biuro rachunkowe może zapobiec wielu problemom a Ty możesz skoncentrować się na przedmiocie swojej działalności. Gwarantujemy Ci pełne bezpieczeństwo! A na dodatek jesteśmy najbliżej. Zaufaj właśnie Nam, My nie zawiedziemy. Trafiłeś pod dobry adres.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Nasi specjaliści świadczą profesjonalną pomoc na ternie miasta stołecznego. Usługi księgowe Warszawy jeszcze nigdy nie były tak profesjonalne i rzetelne. Pełną obsługę księgową zapewnia najlepsze biuro księgowe w Warszawie. Nasi eksperci w dziedzinie księgowości posiadają wszelkie kwalifikacje do podjęcia działań nad zawiłościami i trudnościami natury formalnej i urzędniczej. Nie straszne będą nawet kontrole skarbowe, gdy pod ręką będzie się miało naszych specjalistów. Warszawskie biuro rachunkowe przyjmuje ciągle zlecenia. Wykonuje je zgodnie z ustaleniami. Nie spóźnia się z realizacjami ani też nie popełnia błędów.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Prowadzenie firmy nie jest proste. Zmieniające się wciąż przepisy podatkowe utrudniają życie. Zwykłemu pracodawcy często się jest trudno połapać w obowiązujących przepisach, a za nieznajomość przepisów można nieźle zapłacić. Dlatego warto zatrudnić fachowca, który się zajmie sprawami finansowymi. Na rynku jest wiele kancelarii tego typu. Jedną z ciekawszych wydaje się być kancelaria podatkowa Buchhalter. Ta kancelaria świadczy swoje usługi na terenie głównie województwa opolskiego. Jest to doświadczony zespół, który zajmuje się między innymi prowadzeniem pełnej księgowości, zakładaniem oraz prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, obsługą płacowo – kadrową. Kancelaria świadczy również usługi doradztwa podatkowego.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe