Katalog Stron WWW

 
 

Biuro Obrotu Nieruchomościami REAL

Opis Biuro Obrotu Nieruchomościami REAL Agencja nieruchomości Real jest firmą prowadzoną przez członków rodziny Janczar. Początek agencji sięga roku 1992 kiedy to firma została założona w mieście Bielsko Biała. Pośredniczymy w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie mieszkań oraz domów wolnostojących. Jeżeli szukasz pośrednika w sprzedaży mieszkania lub domu – Real - agencja nieruchomości Bielsko Biała.
Url http://www.real.bielsko.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Firmy wg branż > Nieruchomości
Sowa kluczowe nieruchomości   domy   mieszkania   agencja nieruchomości   bielsko   bielsko-biała   mieszkania bielsko   domy bielsko   nieruchomości bielsko   agencja nieruchomości bielsko
Data dodania Mar 26, 2009
ID linku 410
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości

Fine Partner – firma doradcza specjalizująca się w nieruchomościach oferowanych na rynku pierwotnym we Wrocławiu. Ponadto firma współpracuje z wybranymi biurami nieruchomości w zakresie mieszkań nowych, nie zasiedlonych, oferowanych na rynku wtórnym. Uwzględniając indywidualne oczekiwania każdego Klienta dokonujemy analizy rynku, wyszukujemy najatrakcyjniejsze oferty oraz uczestniczymy w negocjacjach, jak też pomagamy w sfinalizowaniu transakcji kupna mieszkania. Nasze usługi kierujemy do osób, które chcą kupić nowe mieszkanie i pragną podjąć świadomą decyzję, która uwzględni wszelkie możliwe za i przeciw. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Fine Partner.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Kredyty mieszkaniowe
Na opisywanej stronie internetowej internauci zobaczą niezmiernie zajmującą ofertę zamieszkania na osiedlu domków jednorodzinnych w Konstancinie-Jeziornie. Użytkownicy surfując po portalu będą mogli zaznajomić się z konkretnymi okresami budowania osiedla jak i domów mieszkalnych, będą oprócz tego mogli zaznajomić się ze szczegółowymi planami budynków dzięki innowacyjnej i dokładnej mapce osiedla. Oprócz ogólnych informacji o osiedlu odwiedzający mogą ponadto przejrzeć aktualności dotyczące osiedla Harmonium. Na poniższej stronie internetowej znajduje się też interesująca galeria zdjęć, na których znajdują się wizualizacje domów mieszkalnych.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Firmy wg branż > Nieruchomości
Jesteśmy wiodącą firmą na rynku nieruchomości Szczecin. Mieszkania, które Państwu proponujemy to idealny wybór dla klientów, którzy chcą się uniezależnić i zamieszkać we własnym domu, apartamentowcu, bloku mieszkalnym, kamienicy, wieżowcu lub willi. Naszym klientom oferujemy domy, mieszkania, lokale użytkowe, obiekty oraz działki o zróżnicowanym standardzie, powierzchni i lokalizacji. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie nieruchomości pozwala na udzielanie profesjonalnego doradztwa. Szczecin jest bardzo atrakcyjnym miastem dla osób, które chcą zakupić mieszkanie lub zbudować własny dom. Bliskie położenia morza powoduje, że powietrze w tym rejonie jest bardzo czyste. Dom jest inwestycją na lata, dlatego przed dokonaniem wyboru, trzeba porównać wszystkie oferty spełniające nasze kryteria, oczekiwania i wybrać najlepszą. Z naszą pomocą spełnijcie marzenia o własnym, przytulnym gniazdku.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Firmy wg branż > Nieruchomości
Kraje Miasta Regiony > Zachodniopomorskie
Często postaci jakie postanawiają nabyć posiadłość frapują się konferencjami z tego obrębu. Konferencje o nieruchomościach to bardzo frapująca myśl zwłaszcza dla jednostek z branż deweloperskiej. Niezmiernie ważne by osoby obracające się w środowisku deweloperskim uczestniczyły w konferencjach tego wariantu. Specjalizacja deweloperska pomimo pozornego kryzysu na rynku skarbowym stopniowo się rozwija. Na konferencjach budowlanych mówi się o nowatorskich alternatywach w budownictwie.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Edukacja Nauka > Konferencje
Firma "Villa-Szulc" oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie obrotu nieruchomościami. Zapraszamy wszystkich poszukujących mieszkania do zpaoznania się wraz z ofertą naszej firmy. Na stronie możecie Państwo obejrzeć zdjęcia oferowanych mieszkań wraz z bogatym opisem . Biuro Nieruchomosci Villa Szulc w swojej ofercie posiada usługi geodezyjne, architektoniczne, ogólnobudowlane a także pomoc w uzyskaniu kredytu. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości