Katalog Stron WWW

 
 

Studio Tańca Styl - profesjonalna szkoła tańca i zespół taneczny

Opis Studio Tańca Styl - profesjonalna szkoła tańca i zespół taneczny Profesjonalna szkoła tańca oraz show taneczne, wychodzące na przeciw najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

STUDIO TAŃCA STYL zajmuje się różnorodnymi formami ruchu: show dance, taniec klasyczny, towarzyski, charakterystyczny, jazz, modern, funky, break dance, hip-hop, akrobatyka i inne. W skład zespołu wchodzą tancerze i choreografowie o dużym dorobku artystycznym i pedagogicznym.

STUDIO TAŃCA STYL współpracuje ze znanymi firmami w kraju i poza jego granicami, organizując, współorganizując lub uczestnicząc w różnego rodzaju spektaklach, projektach, przedsięwzięciach oraz eventach, z zakresu tańca, teatru, muzyki i sztuk wizualnych.

NASZE PROGRAMY:
Lata dwudzieste, lata trzydzieste...
Fiesta, fiesta - hiszpańskie rytmy flamenco i corridy
Czar Wiednia - kombinacja tańców standardowych
Gorące rytmy Ameryki Południowej - kombinacja tańców latynoamerykańskich
Techno Party - połączenie ostrych rytmów muzyki młodego pokolenia z tańcem nowoczesnym
Step into the Future - program oparty na muzyce elektronicznej, elementy tańca współczesnego połączone z break dance, hip-hop, funky, akrobatyka
Piknik country - w rytmach Dzikiego Zachodu
Cygańska biesiada” - tańce romskie i bałkańskie
Magia odległych krain - afro-amerykańskie rytmy
Cudowny czas prywatek - przeboje lat 50-tych, 60-tych, 70-tych i 80-tych
Piekło i niebo - współczesne ujęcie walki dobra ze złem
Gorączka sobotniej nocy - niezapomniane przeboje Abby i Bee Gees skojarzone z klimatem takich musicali jak: Hair, Grease i Chorus Line
Piracka bijatyka - shanty i nie tylko.

SZKOŁA TAŃCA:
Zapraszamy na stałe zajęcia taneczne i rekreacyjne:
Show Dance
Break Dance
Rock & Roll
Taniec współczesny
Taniec orientalny
Zajęcia taneczne dla Pań 40+
Indywidualne lekcje tańca dla par
Lekcje tańca dla singli.
Url http://www.studiostyl.com/
Kategoria Kultura Sztuka > Taniec
Edukacja Nauka > Kursy
Hobby Rozrywka > Imprezy
Sowa kluczowe taniec   rozrywka   rekreacja   grupy taneczne   zespół taneczny   kursy   szkoła tańca   organizacja imprez   show   pokazy   szkolenia   warsztaty   choreografia   nauka tańca   kursy   pierwszy taniec   lekcje dla narzeczonych   indywidualne lekcje tańca dla par   lekcj
Data dodania Mar 26, 2009
ID linku 413
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Kultura Sztuka > Taniec

Witam Państwa na mojej stronie. Jako tancerka orientalna, tj. tancerka brzucha i tańca bollywood oferuję występy i pokazy taneczne w wykonaniu solowym i mojego zespołu. Pokazy i występy tańca brzucha i tańca bollywood w ramach imprez firmowych, prywatnych, konferencji, targów, benefisów i innych.
Nasz repertuar występów obejmuje: klasyczny arabski taniec brzucha, taniec brzucha z rekwizytami, takiec solo, w duecie i grupie orientalnej. Obszar działania - cała Polska. Posiadamy własny transport
Kategoria:   Kultura Sztuka > Taniec
Hobby Rozrywka > Imprezy
Kultura Sztuka > Muzyka > Zespoły
Zespół Tańca i Kultury Dawnej Bialte di Slesia jest zespołem, biorącym czynny udziałw przeglądach artystycznych i kursach tańców dawnych.
Repertuar zespołu związany jest z muzyką świecką i oznacza stałą potrzebę pogłębiania wiedzy o sposobie tańczenia, konwenansach oraz kanonach estetycznych tańca przełomu XV/XVI wieku.
Szczególnym zainteresowaniem Bialte są traktaty muzyczne francuskie, niemieckie i włoskie oraz rekonstrukcje tańców polskich XV i XVI wiecznych.
W repertuarze zespołu znajdują się tańce dworskie jak i plebejskie. Są także krotochwile ukazujące scenki z życia warstw społecznych od wsi po komnaty dworskie. W programie ma także prowadzenie imprez okolicznościowych.
Jego członkami są wrocławscy uczniowie i studenci; pasjonaci historii i kultury dawnej.
W swym repertuarze Zespół posiada utwory renesansowe
i późnośredniowieczne z terenu całej Europy oraz spektakle teatralne tworzone, zarówno na podstawie literatury renesansowej, jak i scenariuszy autorskich.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Taniec
Kultura Sztuka > Muzyka
DANCEFLOOR szkoła prowadzona przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem, których pasją jest taniec. Zajęcia prowadzone są w Krakowie i Zabrzu dla dzieci, młodzieży i dorosłych.. Szkoła oferuje kurs tańca w wielu kategoriach od towarzyskiego po jazz, modern, street dance czy taniec brzucha. Szkoła posiada bardzo zróżnicowaną ofertę. Dla nas taniec jest najwyższą sztuką.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Taniec
Szkoła Tańca Kraków to małopolska firma mająca w ofercie naukę tańca, która naucza w sposób profesjonalny jiva. Nasza akademia ma w ofercie również szkolenia dla narzeczonych, są to przyśpieszone szkolenia na ślub. Na blogu skalskidance można odszukać wieści na temat całej naszej propozycji ofertowej w tym koszty poszczególnych szkoleń oraz znaleźć informacje korespondencyjne do naszej firmy. Dodatkowym atutem jest wiadomość, że masz możliwość dokonać rejestracji online na szkolenie.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Taniec
Salon Artykułów Tanecznych w Olsztynie oferuje szeroki wybór butów do tańca towarzyskiego, butów treningowych, do tanga argentyńskiego, ludowych oraz akcesoriów tanecznych. U nas znajdziesz ofertę czołowych producentów obuwia tanecznego. Polecamy stroje do tańca towarzyskiego, baletu , baletki odzież fitness i treningową dla dzieci i dorosłych. Sklep prowadzi sprzedaż przez internet oraz sprzedaż komisową. Profesjonalna obsługa, dogodna lokalizaca w centrum Olsztyna D.H."JAKUB". Realizujemy zlecenia indywidualne na buty oraz stroje taneczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu od pon. do pt. w godz. 11-18. Dla nowożeńców przygotowaliśmy szeroką ofertę butów w wersji ślubnej.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Taniec
Inne > Śluby
Kraje Miasta Regiony > Warmińsko-mazurskie