Katalog Stron WWW

 
 

Sklep dla artystów plastyków maluje.pl

Opis Sklep dla artystów plastyków maluje.pl Sklep dla artystów plastyków, farby artystyczne, sztalugi, podobrazia, pędzle, ceramika, glina, pastele, winsor&newton, colorobbia Jesteśmy wyłącznym importerem i dystrybutorem angielskich farb marki WINSOR&NEWTON, REEVES i SNAZAROO . W 2008 roku wprowadziliśmy do swojej oferty produkty renomowanej niemieckiej firmy LEUCHTTURM.
Teraz wprowadzamy na rynek polski profesjonalne produkty dla ceramików włoskiej firmy Colorobbia : szkliwa, angoby, farby naszkliwne, masy ceramiczne, piece do wypalania ceramiki, koła garncarskie i inne elementy wyposażenia pracowni ceramicznej.
Url http://www.maluje.pl
Kategoria Kultura Sztuka > Malarstwo
Hobby Rozrywka > Hobby
Zakupy Online > Sklepy internetowe
Sowa kluczowe malowanie twarzy   farbki   sztalugi   naklejki na ścianę   bloki   kredki   podobrazia   plastyka   pomoce   sklep   Warszawa
Data dodania Mar 27, 2009
ID linku 418
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Kultura Sztuka > Malarstwo

Akty dziewcząt na obrazach na płótnie, oraz obrazy na zamówienie ze zdjęć klientów – oferuję na mojej stronie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży tychże obrazów, które to dzieła mogą przyozdobić Wasze ściany. Obrazy są duże, malarskie (jak olejne), pachną werniksem, a cena ich jest przystępna dla każdego. Odwiedź moją stronę i wybierz coś dla siebie lub na prezent dla najbliższych. :)
Kategoria:   Kultura Sztuka > Malarstwo
Kultura Sztuka > Obrazy
Produkty spod logo firmy Talens charakteryzują się doskonałą jakością oraz wydajnością, której mogą pozazdrościć inne firmy. Od wielu już lat zaopatrujemy artystów malarzy i plastyków w pełny asortyment akcesoriów wśród których znaleźć można płótna malarskie, podobrazia, sztalugi malarskie oraz wiele innych. W ofercie znajdziecie również wszelkie materiały eksploatacyjne: farby olejne i akrylowe oraz pastele suche i olejne. Na łamach niniejszej strony internetowej macie Państwo możliwość m.in. zapoznania się z pełną ofertą, znajduje się tam również poradnik dla malarzy korzystających z naszych farb.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Malarstwo
Eventy i karykatury to świetne połączenie. Rysowanie karykatur na imprezach jest działaniem wywołującym tylko uśmiech – wesoła atmosfera imprezy się dzięki temu rozkręca. Na żywo rysuję bardzo szybko – na jedną karykaturę przeznaczam 3-4 minuty. Goście nie są męczeni pozowaniem do karykatur. Mają przy tym okazję obserwować proces powstawania szybkiej i dobrej karykatury. W czasie większości eventów, wesel, konferencji czy targów wykonuję ponad 100 karykatur. Dojadę w każde miejsce – kilometry to nie problem. Ze zdjęć wykonuję karykatury w pracowni. Wystarczą dobrze wybrane czyli podobne do modela zdjęcia. Karykatura czarno-biała lub kolorowa to świetny i oryginalny prezent – nie kupimy go w sklepie. A format nie jest wyzwaniem – wykonuję karykatury na mniejszych i dużych formatach papieru.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Malarstwo
Hobby Rozrywka > Imprezy
Firmy wg branż > Organizacja imprez
W atelier powstają duże i małe formy rzeźbiarskie z materiałów takich, jak brąz, mosiądz, aluminium, żywice syntetyczne i ceramika. Oferuję na sprzedaż swoje rzeźby i przyjmuję zamówienia na wykonanie prac o dowolnej tematyce.
Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, starając się przełożyć oczekiwania klienta na formę plastyczną. W fazie projektu przedstawiam propozycje i uwzględniam sugestie klienta. Wspólnie ustalamy założenia projektu i wszystkie szczegóły dotyczące realizacji i wyceny.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Malarstwo
Portal dla miłośników dobrego smaku, ceniących piękno, potrafiących dostrzec to na co inny nie zwracają uwagi, poznaj techniki malarstwa, rzeźbiarstwa, fotografii artystycznej i innych fascynujących technik dostarczających nam wspaniałych doznań. Portal dla kolekcjonerów i miłośników sztuki. Sztuka dawna i współczesna, wydarzenia kulturalne w Polsce i za granicą.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Malarstwo
Kultura Sztuka > Taniec