Katalog Stron WWW

 
 

Technika Grzewcza i Sanitarna Krzysztof Ostojski Wrocław

Opis Technika Grzewcza i Sanitarna Krzysztof Ostojski Wrocław Jesteśmy firmą instalatorską od 2006 roku. Wykonujemy: instalacje wodne, instalacje grzewcze, instalacje gazowe. Służymy doradztwem w zakresie rozwiązań techniki grzewczej oraz dostarczania ciepłej wody. Nasze specjalności to: instalacje wodno-kanalizacyjne, kotłownie i systemy grzewcze, pompy ciepła,systemy solarne-kolektory słoneczne,centralny odkurzacz. Dzięki fachowemu doradztwu zaoszczędzisz Swoje pieniądze.
Url http://www.instalacje-ostojski.pl
Kategoria Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Instalacje sanitarne
Sowa kluczowe systemy grzewcze   systemy solarne   technika grzewcza   turbokominek   centralne ogrzewanie   centralny odkurzacz   firma instalatorska   hydraulika   instalacje grzewcze   instalacje wodnokanalizacyjne   kolektor   kominki z płaszczem wodnym   kotłownia   kotłownie ekogroszek   ko
Data dodania Apr 14, 2009
ID linku 491
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Ogrzewanie

Zakład kominiarski zaprasza do skorzystania ze swoich usług - w ofercie inwentaryzacje przewodów wentylacyjnych, czyszczenie kominów, udrażniania przewodów kominowych, eskpertyzy i odbiory. Poznaj ofertę zakładu kominiarskiego PAL-KOM - Kominiarz Wejherowo, Gdynia, Gdańsk zaprasza do kontaktu. Kominiarz Wejherowo, Gdynia, Gdańsk świadczy swoje usługi na terenie woj. pomorskiego - w miastach takich jak Żukowo, Reda, Rumia, Chwaszczyno czy Trójmiasto!
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Dom Wnętrze > Kominki
Kraje Miasta Regiony > Gdańsk
Cała energia pochodzi od Słońca, które jest siłą napędową życia na Ziemi. Wykorzystanie tej energii do ogrzania Twojego domu to ekonomiczne i przede wszystkim ekologiczne rozwiązanie. Szczególnie w naszych czasach, gdy przywiązuje się dużą wagę do ochrony środowiska i złóż naturalnych, rośnie zainteresowanie kolektorami słonecznymi i pompami ciepła. Zachęcamy więc do zapoznania się z ofertą systemów solarnych firmy Buderus na naszej stronie www, a także w naszym Salonie Firmowym Buderus przy ul. Kunickiego w Lublinie. Jako autoryzowana firma instalatorska oferujemy także montaż kolektorów słonecznych w Lublinie i okolicach. Zachęcamy do współpracy!
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Kolektory słoneczne
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Sklep internetowy FUEGO oferuje między innymi kotły c.o. czyli piece centralnego ogrzewania oraz grzejniki stalowe, aluminiowe i miedziano aluminiowe. W ofercie znajdują się takie marki jak Zębiec, Sas, Klimosz, Viadrus, Henrad, Hewalex. Sprzedzaż wysyłkowa ne terenie całego kraju, niskie koszty wysyłki.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Firmy wg branż > Handel
Internet > Sklepy internetowe
Naszym głównym produktem są systemy grzewcze składające się z Trzech Źródeł Ciepła, oparte na działaniu Odnawialnych Źródeł Energii. Wszystkie projekty powstały w oparciu o wiele lat doświadczenia i działania firmy na terenie kraju oraz poza jej granicami. Jako pierwsi opracowaliśmy i wprowadziliśmy na rynek kominek z płaszczem wodnym do pracy w układzie zamkniętym. Inną innowacją było wprowadzenie systemów Zintegrowanego Ogrzewania, które w tym momencie pojawiają się w ofertach wielu zakładów.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Wprowadzenie do sprzedaży kotłów kondensacyjnych stało się w ostatnich latach ogromnym krokiem do obniżenia kosztów ogrzewania domu oraz emisji substancji szkodliwych do atmosfery, przy równoczesnym zachowaniu niskich kosztów inwestycyjnych.Firma De Dietrich w swej szerokiej ofercie posiada m.in.: gazowe kotły kondensacyjne MCR oraz innowacyjne kotły kondensacyjne MCA. Urządzenia De Dietrich sprawdzane są nie tylko w warunkach testowych, ale i w czasie codziennej, całorocznej eksploatacji. Wieloletnia tradycja, bogate doświadczenie oraz innowacyjność to gwarancja wysokiej jakości produktów De Dietrich. Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą firmy.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Ogrzewanie > Kotły