Katalog Stron WWW

 
 

Energia odnawialna

Opis Energia odnawialna De Dietrich - firma skupiająca swoją uwagę na potrzebach klientów w zakresie nowatorskich rozwiązań klimatycznych, wytwarzania ciepłej wody i usług, oferując systemy zamiast pojedynczych produktów. W ofercie firmy dostępne są między innymi systemy solarne oraz wysokiej jakości kolektory słoneczne. Oferta De Dietrich w zakresie techniki solarnej jest niezwykle bogata i dostosowana do każdej kieszeni. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy!
Url http://www.dietrisol.pl/
Kategoria Budownictwo
Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Ogrzewanie > Kotły
Sowa kluczowe energia odnawialna   energia słonceczna   energia solarna
Data dodania Mar 16, 2010
ID linku 5146
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo

Kup najlepsze drzwi wejściowe z montażem, które sprawdzą się jako drzwi wejściowe z montażem w bloku oraz apartamencie. To oferta drzwi wewnątrzklatkowych gładkich, drzwi wewnątrzklatkowych tłoczonych, również drzwi wejściowych tłoczonych z montażem. Drzwi wejściowe gładkie z montażem to Twój dobry wybór w kwestii drzwi wejściowych. Możesz zakupić najwyższej jakości drzwi wewnątrzklatkowe dostosowane do swoich potrzeb.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Drzwi
Sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków. Zgodnie z Prawem Budowlanym od 1 stycznia 2009r. dokument ten jest obowiązkowy dla każdego budynku oddawanego do użytkowania oraz budynku podlegającego zbyciu lub wynajmowi.Świdectwo energetyczne określa: ilościową i jakościową ocenę zużycia energii w budynku lub lokalu, wyrażaną przez wskaźniki EP i EK, graficzne porównanie wartości wskaźnika EP ocenianego budynku z wartością referencyjną tego wskaźnika wynikającą z przepisów techniczno-budowlanych, charakterystykę techniczno użytkową ocenianego budynku, Zestawienie zapotrzebowania energii (użytkowej, końcowej i pierwotnej) na różne cele, uwagi w zakresie możliwości zmniejszenia zużycia energii. Działamy na terenie Częstochowy i województwa śląskiego. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.
Kategoria:   Budownictwo
Czy marzą Ci się okna albo drzwi, które nadadzą stylu wnętrzu twojego domu albo mieszkania? Skorzystaj więc z oferty firmy Okno-Styl z siedzibą w Głuchołazach! Zapewniamy wysokiej jakości artykuły w konkurencyjnych cenach oraz fachowe doradztwo naszych profesjonalistów. Słyniemy z tego, iż dajemy wieloletnie gwarancje na wszelkie artykuły, jakie służą naszym klientom przez wiele długich lat. Wśród nich są zarówno zleceniodawcy krajowi, jak i zagraniczni m.in. z Niemiec, Szwecji oraz Czech. Funkcjonujemy na obszarze całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem woj. opolskiego oraz dolnośląskiego. Oferujemy Ci najwyższej jakości okna i drzwi PCV oraz aluminiowe, a również bramy garażowe, rolety, parapety, a także ogrody zimowe. Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu składania zleceń oraz odwiedzin naszej strony internetowej.
Kategoria:   Budownictwo
Nasza firma zajmuje się wytwarzaniem, montażem, serwisem i konserwacją suwnic, hali stalowych, suwnic bramowych a także hal przemysłowych. Świadczymy także pomoce z zakresu śrutowania budowli stalowych. Działamy na podstawie żądanych przepisami uprawnień na montaż, naprawę i serwis. Nasi pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę fachową i doświadczenie jak również kwalifikacje. Ponadto oferujemy suwnice do obsługi hal, magazynów i składowisk. Najczęściej stosowane są suwnice bramowe. Oferujemy także śrutowanie.
Kategoria:   Budownictwo
Nasza firma DIMAR funkcjonuje na rynku od 10 lat. Specjalizujemy się w imporcie i eksporcie modrzewia, oraz w budowie domów z bali. W związku z tym iż posiadamy duże doświadczenie budowa naszych domów zajmuje nam mało czasu, ok. 3 miesięcy, a domki mają perfekcyjne wykonanie. Domy z bali stwarzają niepowtarzalny styl, którego każdy będzie Państwu pozazdrościł. W celu zapoznania się z naszą pełną ofertą, zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Budownictwo