Katalog Stron WWW

 
 

portal kamieniarski

Opis portal kamieniarski Zapraszamy do korzystania z usług portalu Stonemeeting. Naszym celem jest promowanie firm z całego świata działających w branży kamieniarskiej. Wykupując miejsce ogłoszeniowe w portalu, na stronie umieszczone zostaną Państwa dane teleadresowe, tj. adres, nr telefonu/ faxu , adres strony Web, dane osoby kontaktowej oraz opis działalności ogłaszanej firmy. Ponadto istnieje możliwość umieszczenia logo firmy oraz zdjęć związanych z jej działalności
Url http://www.stonemeeting.com
Kategoria Budownictwo > Kamieniarstwo
Sowa kluczowe Kamieniarstwo   zakłady kamieniarskie   kamieniarz   usługi kamieniarskie   marmur   granit   piaskowiec   hurtownia kamienia   narzędzia kamieniarskie   maszyny kamieniarskie   portal kamieniarski   praca dla kamieniarza  
Data dodania Mar 22, 2010
ID linku 5290
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Kamieniarstwo

Firma PHU Marmur posiada 25-letnie doświadczenie. Jej misją jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów. Zajmuje się ona produkcją materiałów budowlanych z kamienia. Produkty przez nią wytwarzane stanowią ozdobę dla domów, hoteli, kościołów, banków, restauracji i wielu innych obiektów w kraju i za granicą.

W naszej ofercie znaleźć można marmury i granity z całego świata. Zakład oferuje fachowe doradztwo przy wyborze materiałów w zależności od ich przeznaczenia i panujących warunków.

Oferujemy: łupki, onyksy, marmury, granity, mozaiki perłowe, wełnę mineralną z ekranem aluminiowym

Nasza misja to oferowanie materiałów o najlepszej jakości i zrozumienie oczekiwań Klientów.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Kamień naturalny we wnętrzach prezentuje się niebywale elegancko. Zakład kamieniarski LuxStone Granity ma w swojej bogatej ofercie m.in. parapety z granitu. Jeśli szukasz parapetów granitowych w Zielonej Górze, bądź okolicy, koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Posiadamy bardzo szeroki asortyment granitów. Montujemy parapety z granitu wewnętrzne i zewnętrzne. LuxStone Granity zajmuje się także montażem nagrobków i schodów. Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi granitami, odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji, lub odwiedź naszą wystawę kamieni naturalnych w Zielonej Górze. Zapraszamy.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Kraje Miasta Regiony > Lubuskie
Budownictwo
Firma ChyżBet szczyci się posiadaniem certyfikatu ISO 9001:2000 dzięki zapewnieniu wysokich parametrów technicznych produkowanych przez siebie wyrobów. Nasze wyroby produkowane są w szerokiej gamie kolorystycznej. W procesie produkcyjnym dokłada się wszelkich starań dla zapewnienia stabilnej barwy, stosując pigmenty oraz barwniki renomowanych firm. Gwarancją jakości wyrobów produkowanych przez firmę ChyżBet są odpowiednio dobrane i uprzednio sprawdzone surowce, jak również wykwalifikowana kadra pracownicza nadzorująca oraz bezpośrednio włączona w proces produkcyjny.
Kostka brukowa ChyżBet - Raz na zawsze!
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
W zamierzchłych czasach mury budowane były przy użyciu kamienia powstałego w wyniku działania procesów naturalnych. W dzisiejszych czasach zapotrzebowanie rynku i możliwości wytwórcze kamieniarzy zmieniły się. Dostępny jest już kamień o określonych kształtach i rozmiarach. Naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzi firma Usługi Kamieniarskie Paweł Chomycz ze Strzegomia oferując kamień murowy, idealny do tworzenia estetycznych murków, niewysokich nasypów i skarp. Występuje on także w odmianie płytowej, pozwalając na tworzenie pięknych schodków, altan, grilów oraz kominków ogrodowych. Poza tym zakład proponuje Państwu: kostkę oraz krawężniki granitowe, formak i kruszywo. Surowiec ten dostosowany został do zróżnicowanych potrzeb odbiorców oraz dostępny jest w wielu odcieniach i wzorach. Wszystkie szczegóły oferty odnajdziecie Państwo na stronie.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Materiały budowlane
TopArtStone - Kamieniarstwo Białystok jest zakładem istniejącym od 1976 roku. Głównie zajmujemy się wykonywaniem nagrobków według projektów indywidualnych oraz kamieniarskich elementów wystroju wnętrz, takich jak: parapety, blaty kuchenne, kominki, schody.
Ponadto zajmujemy się sprzedażą oraz realizacją indywidualnych zamówień dotyczących rzeźb sakralnych, rzeźb ogrodowych i do użytku wnętrzarskiego. Świadczymy usługi w zakresie projektowania wnętrz, ogrodów oraz mebli.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Kamieniarstwo > Kamieniarstwo użytkowe
Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów