Katalog Stron WWW

 
 

kamień elewacyjny

Opis kamień elewacyjny Szanowni Państwo zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym.
Nasza firma zajmuje się sprzedażą kamienia tj. marmuru, granitu, piaskowców i innych już od lat pięciu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyroby gotowe (parapety, blaty, schody itd. ) , płytki oraz kamień ogrodowy. Ponieważ kamień kupujemy bezpośrednio w krajach wydobycia jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość . Ponadto oferujemy również wykonanie np. elewacji czy wszelkich innych robót kamieniarskich.

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta.
Url http://www.kamien-naturalny.net.pl
Kategoria Budownictwo > Kamieniarstwo
Sowa kluczowe marmur   granit   piaskowiec   łupek   kwarcyt   kostka granitowa
Data dodania Mar 22, 2010
ID linku 5291
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Kamieniarstwo

Do każdego zakupionego nagrobka realizujemy za darmo szczegółowy trójwymiarowy projekt w programach CADowych. Jest to możliwość wspólnego zaprojektowania pięknego i oryginalnego nagrobka dla Państwa bliskich. Programy CADowe odwzorowują wszystkie wymiary nagrobka co do centymetra. Projekt można będzie modyfikować aż do uzyskania satysfakcjonującego Państwa rezultatu a raz uchwycone poprawne proporcje zostaną zachowane i odwzorowane w rzeczywistym nagrobku . Dzięki projektowi 3D macie Państwo pewność, że nagrobek będzie wyglądał dokładnie tak jak tego chcieliście a ostateczny wygląd pomnika można będzie zobaczyć w trójwymiarowej prezentacji.
Profesjonalne projektowanie nagrobków w Auto Cad. Zaprojektuj wspólnie z nami oryginalny nagrobek i zobacz rezultat (wizualizację) na długo przed jego montażem.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Usługi budowlane
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy CERTUS Technologie Budowlane Sp. z o.o. z Warszawy. Zajmujemy się fabrykacją wysokiej postaci elementów ogrodowych. Proponujemy: kostki przepłukiwane, przemysłowe, antyczne, klasyczne, płyty szlachetne, elementy dekoracyjne i fragmenty ścienne. Kluczem do utworzenia harmonijnego otoczenia naokoło domu, jest kompetentne zaprojektowanie nawierzchni, dla osiągnięcia niepowtarzalnego i trwałego efektu estetycznego. Dlatego zaprzątamy się także aranżacją ogrodów spójnych z artykułami przedsiębiorstwa Certus. Pragniemy sprostać oczekiwaniom każdego użytkownika, dlatego angażujemy tylko doświadczonych pracowników, którzy bezustannie podnoszą swoje umiejętności oraz umiejętności. Naszą gwarancją jest wysoka jakość dostarczanych przez nas artykułów. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Dom Wnętrze > Ogrody
Zakład kamieniarski z Rzeszowa pragnie zainteresować Państwa swoją bogatą ofertą zawierająca między innymi takie produkty jak płytki granitowe, posadzki granitowe oraz blaty granitowe. Specjalizujemy się w obróbce wyrobów granitowych. Oprócz wymienionych nasz zakład zajmuje się również produkcją takich wyrobów z granitu jak schody granitowe. Zapraszamy do zpaonania się z ofertą na naszej stronie.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
MD Kam, to firmą stworzona po to, by realizować Państwa marzenia o pięknym domu i ogrodzie. Prowadzimy skład kamieni ogrodowych i kostki granitowej.Wykonujemy: * podjazdy z kostki granitowej * ścieżki ogrodowe z kostki i z płyt kamiennych * elewacje kamienne * ogrodzenia * grille ogrodowe * oczka wodne * wszystko to, co możliwe do zrealizowania z kamienia (tak w ogrodzie, jak i we wnętrzach).
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Dom Wnętrze > Ogrody
BAZALT to Pracownia Rzeźbiarsko-Kamieniarska wykonująca wszelkie prace rzeźbiarskie, tj. nagrobki i grobowce, płaskorzeźba i rzeźba sakralna, pomniki okolicznościowe, rzeźby ogrodowe, ołtarze, kominki i wiele innych. Wyroby naszej firmy charakteryzują się wysoką jakością. Do swoich prac BAZALT wykorzystuje kamienie naturalne z całego świata. Materiałem używanym najczęściej w naszych pracach jest granit. Pracownia proponuje swoim Klientom wzory własne oraz na indywidualne zamówienie. Na firmowej stronie internetowej prezentowane są przykładowe prace Pracowni. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo