Katalog Stron WWW

 
 

Kolektory słoneczne

Opis Kolektory słoneczne Sklep internetowy firmy Skorpion specjalizuje się w sprzedaży artykułów branży budowlanej. W swojej nad wyraz bogatej ofercie posiada między innymi: kolektory słoneczne, bramy garażowe oraz zestawy prysznicowe. Niska cena, wysoka jakość artykułów także bezustannie dopełniany wachlarz produktów to tylko niektóre zalety importera. Firma prowadzi także swoją sprzedaż poprzez serwis Allegro. Zakupione artykuły posiadają wielomiesięczne zabezpieczenie gwarancyjne. Na stronie usytuowano wiadomości tyczące się produktów, warunków zakupu oraz warunków płatności.
Url http://www.skorpion.com.pl
Kategoria Budownictwo > Kolektory słoneczne
Sowa kluczowe kolektory   budownictwo
Data dodania Mar 29, 2010
ID linku 5432
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Kolektory słoneczne

Zaczynając projekt swojego domu, często się zastanawiamy w jaki sposób go ogrzewać. A gdyby tak zdecydować się na kolektory słoneczne? Do wielu zalet należy zaliczyć - bardzo tanie koszty ogrzewana mieszkania oraz podgrzewania ciepłej wody urzytkowej. Choć koszty inwestycyjne z kolektorami słonecznymi kształtują się na poziomie 10.000 zł, to późniejsze rachunki za ogrzewanie mile zaskakują. Zestaw kolektorów zwraca się po około 3 latach. Nasza firma powstała po o by dać Państwu możliwość taniej instalacji kolektorów słonecznych. Oferujemy kompleksowe realizacje: sprzedaż, montaż, , dobór urządzeń oraz instalację.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Ogrzewanie > Kotły
Jeśli planujesz zamontować w swoim domu panele słoneczne trafiłeś idealnie. Firma Solar-Therm wprowadzi Cię w temat energii odnawialnej. Odwiedź naszą stronę, na której znajdziesz mnóstwo istotnych informacji na temat baterii słonecznych, kolektorów solarnych i ogrzewaniu słonecznym. Jeśli nie wiesz jak je zamontować, dowiesz się tego z naszego serwisu. Dowiesz się także, w jaki sposób takie baterie słoneczne są zbudowane, a także w jaki sposób działają i wytwarzają energię. Odwiedź stronę naszej firmy teraz i dowiedz się więcej na temat baterii słonecznych! Firma oferuje kolektory w takich miastach jak Warszawa, Radom, Kielce, Łódź i Lublin.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Budownictwo > Usługi budowlane
Kolektory słoneczne dofinansowanie. Sprawdź, jakie są możliwości dofinansowania do instalacji kolektorów słonecznych. Przeczytaj obiektywne i uczciwe informacje jak uzyskać dofinansowanie do kolektorów słonecznych, na jakie dopłaty do kolektorów możesz liczyć i jakie wymogi spełnić by otrzymać dotacje na kolektory. Sam dobierzesz kolektor i obliczysz kiedy zwróci Ci się zakup. Solary dofinansowanie. Wejdź na www.inwestujwkolektory.pl i bądź dobrze poinformowany.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
W ofercie RenVolt znajdują się:
kompletne systemy fotowoltaiczne oraz małe elektrownie wiatrowe:
typu off-grid (niepodłączone do sieci), jako źródła zasilania wydzielonych układów, w tym systemów monitoringu, oświetlenia itp.
typu on-grid (podlączone do sieci), układ realizuje sprzedaż energii do sieci elektroenergetycznej
oświetlenie w oparciu o odnawialne źródła energii:
terenów gminnych, oświetlenie ulic, ciągów komunikacyjnych, niebezpiecznych miejsc za pomocą lamp hybrydowych
bilbordów, tablic reklamowych, oświetlenie przeszkodowe
przygotowywanie koncepcji, programów funkcjonalno-użytkowych, wsparcie techniczne dla systemów wykorzystujących energię odnawialną
sprzedaż podzespołów dla systemów fotowoltaicznych i małych elektrowni wiatrowych (panele fotowoltaiczne, elektrownie wiatrowe, regulatory, inwertery, akumulatory, okablowanie)
projektowanie systemów energetycznych opartych o zasilanie ze źródeł odnawialnych
montaż kompletnych systemów
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Firmy wg branż > Elektryczne
Zyskaj niezależność energetyczną, która dodatkowo poprawi stan środowiska naturalnego! W jaki sposób? Poznaj moc paneli fotowoltaicznych, na które możesz uzyskać dofinansowanie! Sprawdź nowe możliwości na Strefaenergii.com. Dopasujemy dla Ciebie najlepszą instalację fotowoltaiczną, która będzie szyta na miarę Twoich potrzeb! Skontaktuj się z nami! Tel. 535 989 535 lub biuro@strefaenergii.com. Odwiedź jedno z naszych biur w Polsce!
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne